Hirdetés

2024. április 16., kedd

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#1) Sanyi.mTs


Sanyi.mTs
addikt

el lehetett volna forgatni a HDD keretet is 90fokkal

(#2) polika


polika
senior tag

Olcsó és egyben jó házat találni nem könnyű feladat, de egy kis utánajárással ez sem kivitelezhetetlen.

Az első mondat azt sugalja hogy ez olcsó és jó, aztán az utolsó mondatban meg azt írjátok hogy sem a megjelenési dátum sem az ára nem ismert...uborka szezon van?

(izé vagy ez egy fizetett hirdetés + teaser a majd majd majd megjelenő gamer, de vélhetően csak belépő kategóriás olcsó és jó házról?)

Én inkább lehúzós árat tételeznék fel az olcsó helyett, főleg a "túlteljesítős" ventik és a gamer címke miatt.

(#3) Kov1024 válasza polika (#2) üzenetére


Kov1024
tag

Jogos, az eleje félreérthető volt, módosítva.
Egyébként ha fizetett hirdetés lenne, akkor olyan mondatokkal dolgoztunk volna, mint amiket a sajtóközleményben olvashatunk:
"A feeling of freshness is shining through the side panel blazing LED lights. " ;)

(#4) #16939776


#16939776
törölt tag

fél milliméteres acél

az gyakorlatilag semmi ;]

Egyenes függőleges hdd-bay miatt úgy fog zörögni...

Vizuálisan rendbe van, de nem(mernék bele rakni semmit ami hdd vagy ventillátor :)

(#5) BotaN


BotaN
senior tag

A fokos (most 180°) duma kicsit behúzott a csőbe, már kezdtem reménykedni hogy a Giga is csinál egy olyan házat aminek a tetején vannak az I/O-k, de nem....

http://www.flickr.com/photos/kristofkulcsar/

(#6) macilaci78 válasza Sanyi.mTs (#1) üzenetére


macilaci78
nagyúr

180°-kal forgatták el azt is, örülj neki, hogy legalább szimmetrikus! ;]

Tényleg, ha már anyagvastagság, milyen súlyban van? Lehet, ezért gémer, lan party-ra... :U

Ha minden kötél szakad, nem kell félni az akasztástól!

(#7) Malachi válasza #16939776 (#4) üzenetére


Malachi
addikt

jó, hát nem egy masszív darab, de azért nem zörög. nekem volt az elődje, néhány hónapig, átlagos, de legalább olcsó és kinéz valahogy.

(#8) fi:zi'k


fi:zi'k
nagyúr

Ó, jajj, nem 10-es lemezből van meg nem 150kg a ház üresen, akkor már csak a kukába való. :W
Nincs mindenkinek igénye erre. ;)

96.5% MORE WUB-WUB ◄◄|►► Hirdetéseim: https://goo.gl/khUC1Y ◄◄

(#9) Kobaljov válasza BotaN (#5) üzenetére


Kobaljov
senior tag

Az nem csak 90 fok lenne? (mint pl. a Raven)

(#10) lexandro válasza #16939776 (#4) üzenetére


lexandro
tag

belépő szint, nem kell oda több :)

Robi

(#11) AgFRjkUZT_3


AgFRjkUZT_3
tag

Alakul, alakul :DDD
Minden rendben lenne, ha nem lenne ennyire lyukas a ház (mint a sajt).

Nekem előre kellene egy 12-es venti, meg hátra. Ezzel lehetne egy normális levegőmozgás irányt tartani, és viszonylag halk tudna maradni a ház.

Se az aljára, se a tetejére, se a fenekére nem kérek ventiket :N

Csak vártam, és vártam, és mikor nem jött semmi, tudtam, csak Tőled lehet...

(#12) A szerzetes


A szerzetes
csendes tag

Miért kell a tápnak lenn lennie? Lemaradtam az új divatról, mivel indokolják?

"Nem adom fel mert lehet, hogy holnap lesz az én napom"

(#13) Retekegér


Retekegér
HARDVERAPRÓD

Kinézetre nagyon igényes, jó lenne látni, hogy hűtésben mit tud. Egy jó árcédulával bevállalnám.

<< Heimdal >>

(#14) Kiki18


Kiki18
őstag

Nekem bejövős.Ha nem lesz túl drága,sztem ajánlható széria lesz.

(#15) bmollszeptim válasza #16939776 (#4) üzenetére


bmollszeptim
aktív tag

"fél milliméteres acél
az gyakorlatilag semmi" miért lenne semmi? A sokak álltak favorizált CM 430,sem vastagabb,még is ajánlott.aji nem hordozgatja minden héten lan partira a házat,annak pont elég.Jó kis ház.Ha 10 000ft környékén lesz,akkor ajánlott.

üdv.

(#16) Silentfrog


Silentfrog
veterán

"egy passzív hűtésű videokártya is jobban szeret a hátoldalán gőzölögni, de ez abszolút ízlés dolga."
Hát mostanában kifejezetten nincs sok passziv. hűtésű kártya
Mi volt legutoljára melegdős fajtábol?
4850?

(#17) macilaci78 válasza A szerzetes (#12) üzenetére


macilaci78
nagyúr

Leggyakrabban a súlyelosztásával.

Ha minden kötél szakad, nem kell félni az akasztástól!

(#18) Kov1024 válasza macilaci78 (#17) üzenetére


Kov1024
tag

Mondjuk amennyit egy átlagos számítógép mozgatva van, a súlyelosztás a legkevesebb. Inkább azért jobb, ha a táp lent van, mert az abból kilógó nem kevés kábel nem a procihűtő körül blokkolja a légáramlást, meg a gépben matatás is kényelmesebb ilyen elrendezésben. Szerintem :D

(#19) nicu71 válasza Kov1024 (#18) üzenetére


nicu71
addikt

megfelelő árazással jó vételnek tartom,külsőleg is elegáns letisztult,gigáéknál ez sajnos nem megszokott újabban!

"-Te jó ég,mindjárt 8 óra!!! - Amilyen éjszakám volt,még jó hogy nem 9 !?"

(#20) Georg17


Georg17
tag

Nekem az a gondom ezzel a házzal, hogy:

Olcsó akar lenni, de belül is le van festve, annak ellenére, hogy nincs kábelrendezési lehetőség hátul, s plexi ablaka sincs.
4 db ventivel érkezik. Kizártnak tartom, hogy akár egy olcsó AC F12-nél jobbak, halkabbak legyenek. Akkor meg minek növelik vele az egyébként olcsónak szánt ház árát. Én még a CM házaimból is kihajítottam a gyári ventiket, pedig állítólag azok még egész jók is. Hát még a sokak által nem dícsért AC ventik is jobbak, szóval nem értem.
Elöl nem sok levegő juthat be a házba, így ha netán valaki mégis bele tenne egy ilyen házba valami komoly konfigot, akkor oldalra két porszűrő kötelező, felülre pedig a por elkerülése végett végett vagy két venti vagy valamilyen moddinggal megszüntetni fent a lukakat.
Ez a ház nekem nem sokkal kínál többet, mint egy olcsó CM Elite ház. De olyat 9-10E környékén kapni, ez meg talán 14-15 körül is lehet majd plusz az egyéb esetleges költségek. Ami olcsó házhoz túl sok, gamer háznak pedig nem nyújt eleget.

(#21) lujó55


lujó55
őstag

Egyáltalán nem unalmas. Letisztult dizájn, jól néz ki, belül is fekete festést kapott. Nem diszkóbuziknak való a cucc (nincs fényjáték az office használatakor), a hűtése is rendben van. :C

(#22) zapok válasza Sanyi.mTs (#1) üzenetére


zapok
aktív tag

Így van!
A kábelek sem lennének útban...

Nekem most elég lenne 4 db. 10 cm-es sata kábel is, de a 30 centis-t nem tudom már hova kanyarítani, rögzíteni, kötegelni, mert nem fér sehova sem a hagyományos (hosszanti) elrendezésnél, ami a légáramlatnak sem kedvez. A videokártyához már nem jut friss levegő, ezért kivettem pár takarólemezt hátul, a kártya alatti slot helyeken. Ez 4 C°mínuszt jelentett a VGA-nak.

Anyám tyúk, avagy az ember tragédia.

(#23) Kobaljov válasza Kov1024 (#18) üzenetére


Kobaljov
senior tag

+ gondolom a táp így nem szívja be annyira a gép (pl. proci) által termelt hő egy részét mint a hagyományos felső elrendezésnél, hidegebb levegőt kap (viszont lyuk kell hozzá a ház aljára)

(#24) waithEard


waithEard
őstag

Nincs ezzel a házacskával semmi gond. Amúgy meg nyilván olyan "öreg" gémereknek szánták, akinek az ízlésvilága már kissé más mint a 14 éves arcoknak... :)

"The cold feel of my skin. I try to lose but always win." - M.D.B. - The Fever Sea (RégiHApró: 68 piros \ 0 fekete)

(#25) RabloTapyr


RabloTapyr
csendes tag

Kinézetre szerintem teljesen megfelelő.
Viszont én is inkább az olyan házakat komálom amibe előre hátra lehet pakolni egy 12es ventit, több "lyuk" meg nem kell rá:)

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.