Hirdetés

2024. április 25., csütörtök

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#1) callmeakos


callmeakos
veterán
LOGOUT blog

Jézus a mennyben, élvezet lehet a hozzám hasonló mini-kézzel rendelkezőknek pixelekre vadászni egy ekkora batár állattal :U :D

All→M8

(#2) copass válasza callmeakos (#1) üzenetére


copass
veterán

én alig találok a szerintem normál méretű tenyeremre egy olyan egerem amin nem állnak görcsbe az újjaim 10 perc után. logitech g300-et majdnem kivágtam az a4tech x7 után!:D

"amikor valaki baromságokat beszél, megszületik egy unikornis"

(#3) TaS1kaaa válasza copass (#2) üzenetére


TaS1kaaa
aktív tag

Ha kicsi egérre van szükséged, akkor szerintem Razer Orochi :)

(#4) solaris17


solaris17
aktív tag

Förtelmes tapasztalataim vannak a Gigabyte egerekkel kapcsolatban. Vezetékes, optikai, lézeres, és vezeték nélküliekkel egyaránt. Miért nyikorog mindegyiken a görgő 1 hónap után? Komolyan ezeket olajozni kell. A másik gamer giga egerem, meg ugrált magától néha. Akkor csaptam falhoz, és vettem egy Logitech G300-at.

Phenom II X6 | 8 GB CORSAIR XS3 | Kingston V300 | HD 7790 | Creative X-FI Fatal1ty

(#5) Lolka Bolka


Lolka Bolka
aktív tag

A mérete miatt kipróbálnám, mert nagy kezem van, de amúgy felejtős. Azt nem értem, hogy egy egér elég sokat van tapizva. Miért nem figyelnek arra, hogy kellemes legyen a tapintása, legalább ebben az árkategóriába, és ne rideg műanyag.

(#6) GegeWarrior válasza copass (#2) üzenetére


GegeWarrior
senior tag

Nekem Razer Abyssus egerem van.
Szerintem kis kézre tökéletes.

[ Szerkesztve ]

REKVIESZKÁT IN PÁCSE!

(#7) plömplöm


plömplöm
őstag

"Burkolatáról hiányoljuk a selymes, „gamer” bevonat"

?

:)

All systems gone! Prepare for downcount! 5....4....3....1! Off blast!

(#8) CyDoN


CyDoN
senior tag

megnézném mondjuk egy A4TECH TL8 mellett :)

(_._)

(#9) Jim Tonic


Jim Tonic
nagyúr

Az M8000 nekem nagyjából bevált. Kicsit kopik a gumírozás, de más gondom nem volt vele.

Alcohol & calculus don't mix. Never drink & derive.

(#10) #97716736


#97716736
törölt tag

Nem rossz egér, bár a külseje egyáltalán nem tetszik, és ilyen árban kapni jobbat, és külsőleg is elfogadható kategória :))

(#11) copass válasza GegeWarrior (#6) üzenetére


copass
veterán

nagy kezem van. g300-ról lelóg az újjam hegye 2 centit simán.

"amikor valaki baromságokat beszél, megszületik egy unikornis"

(#12) raggg


raggg
senior tag

Szent Szűz Mária - ez annyira hasznos és pótolhatatlan, hogy mindjárt szaladok és veszek belőle az egész családnak.

Ez most komolyan egy menő cucc, vagy én vagyok konzervatív? :DDD

ragklaatPS

(#13) fi:zi'k


fi:zi'k
nagyúr

Azok a csodás ezüst (?) gombok vajh' mennyi idő után produkálnak kopást átlagos használat mellett? :U

96.5% MORE WUB-WUB ◄◄|►► Hirdetéseim: https://goo.gl/khUC1Y ◄◄

(#14) Lomha 8V


Lomha 8V
addikt

Kijelző meg valag kábel meg nem is kell kábel és már vakul is a paraszt...

(#15) tixem


tixem
addikt

a nagysága még jól is jönne, a g400 is épphogy jó. De a többi siralmas, és 24 ezer? neeeem :N

Galaxy S24 Ultra 1TB ||| ( •_•) ( •_•)>⌐■-■ (⌐■_■)

(#16) Ubran


Ubran
tag

Nagy kezem van, de ha fizetnenek sem kellene.

(#17) #10691584


#10691584
törölt tag

Őszinte ismertető :D Nem tudom eldönteni melyik "jobb" a Genius gilla, vagy ez. Mondjuk a gilla legalább fényes. Akár a szellő. Kb. annyit is ér, mint az a dal :DDD MX500 RULEZ!

[ Szerkesztve ]

(#18) Tidus


Tidus
addikt

Nagy hűhó a semmiért.
Mutatóba az írósztalon biztos jól mutat, csak használni kelljen.
Rudi, köszönjük a kertelés nélküli véleményt.

(#19) Rossi


Rossi
addikt

24k egy Gigabyte egérért? Megőrültek ezek? :F :F :F

"Thou shalt not make a machine in the likeness of a human mind."

(#20) #10691584 válasza Rossi (#19) üzenetére


#10691584
törölt tag

Valami hülye biztos megveszi ezt a sz@rt is. Meg is érdemli

(#21) #43676928


#43676928
törölt tag

Ki kipróbálnám, de hogy nem válna a kedvencemmé, az is biztos. Plussz, ha ennyit kérnek érte, akkor már Roccat Kone XTD! Nekem ez a favorit. Nem is kellene több.

(#22) Benzoldog


Benzoldog
tag

Nem lehet rossz egér, bár engem a külseje annyira nem győzött meg, és az ára is mehetne lejjebb.

(#23) Gempas 70 válasza #43676928 (#21) üzenetére


Gempas 70
aktív tag

Azt néztem ki én is.. megbízható darab?

(#24) tixem válasza Gempas 70 (#23) üzenetére


tixem
addikt

hát a Roccat-nek is nagyobb a füstje mint a lángja. Vegyél inkább Logitech g400/g400s-t, köröket ver rá minden tekintetben. Vagy Steelseries Kana-t, esetleg Deathadder

Roccat körül csak a hype nagy, de a minőségük nem a legjobb, ilyen sunyitek R.A.T. szint körülbelül.

[ Szerkesztve ]

Galaxy S24 Ultra 1TB ||| ( •_•) ( •_•)>⌐■-■ (⌐■_■)

(#25) gtamate2


gtamate2
veterán

A gamer egerek első ismertetőjele hogy vezetékesek, a többiről ne is beszéljünk. Ekkora parasztvakítást, de most komolyan..

*Sn0w

(#26) #43676928 válasza gtamate2 (#25) üzenetére


#43676928
törölt tag

Ott a pont.
tixem: Vannak bizonyos típusok, amik nem sokat érnek (pl.: kone+), de az XTD-t nagyon eltalálták.

(#27) LackoMester


LackoMester
addikt

hát, nálam ez az egér minden tekinteben sokk... :B

ott a kisértet a ganéná.... by: Bendegúz

(#28) Gempas 70 válasza tixem (#24) üzenetére


Gempas 70
aktív tag

Értem és thx :R

(#29) turit


turit
tag

Nekem egy egyszerű 2000 forintos hama egerem van. Már 5 éve bírja a gyűrődést. Mitől tudnak többet az ehhez hasonló csúcsegerek? :)

(#30) tixem válasza #43676928 (#26) üzenetére


tixem
addikt

AZ lehet, de akkor sem kezdenék a márkával, lutri. Ráadásul nagyon drága. Logi g400 sokkal jobb, igaz nem kapható, de inkább egy használt mx518/g400 mint egy Roccat.

(#29) turit nekem is van egy hama am5000 nevezetű darab, lassan 6 éves lesz de még bírja a gyűrődést :) pótegérnek első osztályú.

[ Szerkesztve ]

Galaxy S24 Ultra 1TB ||| ( •_•) ( •_•)>⌐■-■ (⌐■_■)

(#31) gtamate2 válasza turit (#29) üzenetére


gtamate2
veterán

Ha nem veszed komolyan a játékot akkor teljesen mindegy igazából, ha már jól játszol, de még szeretnél javítani magadon, na akkor jön jól egy gamer egér.

*Sn0w

(#32) turit válasza gtamate2 (#31) üzenetére


turit
tag

Bf3 -mal szoktam játszani. Így is jól megyek a játék, ezek szerint még javítható egy jobb egérrel?
Majd körülnézek mi a felhozatal , de 10k-nál többen nem adnék egérre.

(#33) #10691584 válasza turit (#32) üzenetére


#10691584
törölt tag

Nem tudom a BF3-ban hogy van, de a BF4 rásegít a célzásra, egyszóval húzzanakapits@ba..

A hama egeredet, de még ezt a "csodát" is konkrétan sz@rrá veri pontosságban, még egy 13 éves WMO 1.1a is 500HZ-en.. Csak egy olyan 2-3000 újonnan (kínai rendeléssel) ez meg túl azon hogy egy rakás sz@r, még drága is (legjobb párosítás, de komolyan. Hamár homár, legyen kövér nemde?)

(#34) ng0ofy


ng0ofy
KORREKTOR

Kell két kábel a kijelző - programozó panelhez, de az egérbe nem fért bele egy kábel... Ja, de :D Csak nem használható! :F
Értem - nem értem? Nem értem...

Egyébként minek külön programozó felület, képernyő, egy eszközhöz, ami csak aktív és működő számítógéppel használható és léte csak monitor mellett értelmezhető? :))

A gigabyte egértervező részlege egyébként is érdekes, de ez...

(#35) kromatika


kromatika
veterán

Köszi a tesztet.

(#36) ArmanD.


ArmanD.
őstag

Ezt a kijelzőt miért nem lehetett egy monitoron megjeleníthető OSD-n kivitelezni? Sztem ez így a mai világba pazarlás és felesleges :(

Öreg vagyok már bohócnak!

(#37) himpike


himpike
aktív tag

Mx518 forever... az egyik már vagy 6-7éve megvan. Kicsit levedlett lol.

(#38) Cypresss válasza callmeakos (#1) üzenetére


Cypresss
senior tag

Nekem meg pont az tetszik, hogy óriási. Pont a lapát méretű kezemhez való. :C

A világegyetemben két állandó dolog van; a hidrogén és a hülyeség!

(#39) #10691584 válasza himpike (#37) üzenetére


#10691584
törölt tag

MX300/500/518 Rulez! :R

Mindhárom PORBA alázza ezt az ipari roncs hulladékot, pedig nem mai gyerekek :)

(#40) Synthwave


Synthwave
HÁZIGAZDA

L M A O
M
A
O

SKILLNUDGE - it kinda ownz you.▐ My Quake Live/DOOM PoVs(YT): http://tinyurl.com/oe5zwa2▐ 3dfx / Glide & SGI 4EVER▐Golden '80s-'90s▐▐▐▐▐▐▐▐ SZÁNKÓVAL A GERINCEDBEN NEM VIDÁM A KARÁCSONY.

(#41) solaris17 válasza #10691584 (#33) üzenetére


solaris17
aktív tag

Kedvencem a DIRT 3, ahol nyomod az előrét, és végigmegy az autó a pályán ( kanyarokban lassít, egyenesben gyorsít, korrigál neked.. )

Phenom II X6 | 8 GB CORSAIR XS3 | Kingston V300 | HD 7790 | Creative X-FI Fatal1ty

(#42) Vesa


Vesa
veterán

Ennek az eszköznek semmi értelme sincs...

A tudomány a valóság költészete!

(#43) caprine válasza copass (#2) üzenetére


caprine
aktív tag

Ezzel én is így jártam. Megrendeltem a G300-at aztán meg ledöbbentem, hogy legalább 1,5 centivel rövidebb mint kéne, így csak markolászva tudtam fogni. Azóta mindig megnézem az egér méretét. Egy Mionix Naos 3200 lett helyette, az eddigi legjobb egerem.

Ha saját szívedben nem találsz békét, nem fogod azt megtalálni a világon sehol. (SCKG)

(#44) caprine


caprine
aktív tag

A cikk egyébként remek, csipem ha valaki finoman de öszinte.

Ha saját szívedben nem találsz békét, nem fogod azt megtalálni a világon sehol. (SCKG)

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.