Hirdetés

2024. április 25., csütörtök

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#1) Vigilante


Vigilante
őstag

Nah ide vele! :DDD Gondolom az ára elég borsos lesz, mivel már a "sima" 2 gigabites netük se túlzottan olcsó a gigabites DIGI nethez képest. nCore SEED szervernek jó lesz. :DDD :DDD :DDD

"a 2000 Mbit több eszköz együttes használatával érhető el" - vagy egy 10 gigabites hálókártyával felszerelt géppel és egy nCore accountal. :DDD

[ Szerkesztve ]

△ Asrock X570M Pro4 △ AMD Ryzen 9 5950X ~ 4.4GHz - 1.248V +Corsair H115i PRO XT △ EVGA RTX 3090 FTW3 ULTRA GAMING 24GB (1950 MHz/20000MHz) - 0.950V △ G.SKILL 32GB KIT DDR4 3600MHz CL16 - 3600MHz △ Samsung EVO 970 M.2(500GB) +Samsung 980 PRO M.2(1TB) △ Samsung Odyssey G7 C27G75T ívelt 240Hz (27") △

(#2) erer1000


erer1000
őstag

megyeszékhely:

panelban 30Mbps Telekom a páros számú utca oldalon, páratlan számún gigabites Telekom

páros számún úgy kötötték csak be a 30megát hogy "a lakás szövetkezet meg ne tudja, wifit nevezzük is át"

mondták a T-sek hogy lehetne itt is gigabit, csak a lakásszövetkezet nem engedi behúzni a tömbbe, pedig az ajtó előtt 3 méterre van az elosztó doboz.

így csak a réz kábelen ami van az jöhet.

természetesen a lakás szövetkezet által elérhető net meg kokain árú :U :U

M5A99X-EVO R2.0 , 1050Ti, 4x8GB 1960MHz , FX 8350@4,4GHz, 1x3TB+2x1TB HDD, 120GB+480GB+1TB SSD || HP Pavilion 15-CX0000NH

(#3) hackeeeee


hackeeeee
Jómunkásember

Épp ezaz, hogy ezeket a nagyobb sávszélességű csomagokat kellene minél olcsóbban adni, hogy legyen konkurencia, és árverseny.

Alapból jóval kisebb a T-s FTTH-s területek száma a konkurenciákhoz képest.

Meg tényleg eljutunk arra a pontra, hogy sok sok ezer Ft-ért kell majd eszközt venni ahhoz, hogy a felhasználó ki tudja használni az esetleges sávszélesség akár töredékét is. Persze, ez már alapból megvan, 100Mbps felett.. De máig sok hiszti van azért, hogy a 200Mbps feletti net sem megy.. Pedig megy, csak sokaknak máig 100Mbps hálókártyája van..Például..

[ Szerkesztve ]

Véleményem szubjektív...

(#4) Vigilante válasza hackeeeee (#3) üzenetére


Vigilante
őstag

Azért manapság alap, a gigabites hálókártya az alaplapoknál. Most jönnek már a felsőbb kategóriákba már a 10 gigabites hálókártyák integrálva. Pl: ASUS-éknál. :K

erer1000: Én ezeket valószínű azzal a kib@szott rézkábellel kötném fel a ház elé, ha nekem ezzel jönnének elő. Ez a lakásszövetkezet annyira, de annyira szocreál btw. :DDD Nah ennek tényleg mennie kellett volna a rendszerváltással együtt a fenébe! De hát tudjuk, az a kevés jó, ami volt az ment (szüleim elbeszéléseiből tájékozódva), és ami szar volt, az meg persze maradt. Igazi Hungarikum... :O

[ Szerkesztve ]

△ Asrock X570M Pro4 △ AMD Ryzen 9 5950X ~ 4.4GHz - 1.248V +Corsair H115i PRO XT △ EVGA RTX 3090 FTW3 ULTRA GAMING 24GB (1950 MHz/20000MHz) - 0.950V △ G.SKILL 32GB KIT DDR4 3600MHz CL16 - 3600MHz △ Samsung EVO 970 M.2(500GB) +Samsung 980 PRO M.2(1TB) △ Samsung Odyssey G7 C27G75T ívelt 240Hz (27") △

(#5) Bolobi


Bolobi
tag

az 1780ft/hó Digi 1000/200-at nem fogják leversenyezni szerintem :DD

i5 3570k@4,5Ghz 1,08v, Noctua D14, AsRock Fatal1ty z77, EVGA GTX980 FTW, G.Skill Ares 2x4Gb CL9 2133, Corsair CX500, Corsair 550D, Razer Deathadder 2013

(#6) HKorn


HKorn
addikt

Akkor a jelenlegi 100Mbites netem 150Mbit lesz ha ez a minimum sávszél?

Run&Ride

(#7) tomazin válasza erer1000 (#2) üzenetére


tomazin
veterán

nem ilyenre való a közgyűlés? :U (bár szerencsére nem értek hozzá)

(#5) Bolobi azt pontosan ők érték el hogy annyi lett a nagyszerű flip-pel, hogy kevesebb bevétele legyen a diginek. a sok barom meg kajálta is.

[ Szerkesztve ]

(#8) hackeeeee válasza Vigilante (#4) üzenetére


hackeeeee
Jómunkásember

Ó, tudnék mesélni, hogy mi mennyire alap manapság.. :DDD

Nagyon sok olyan gép van, ami máig 100Mbps lannal megy. Asztali pc-nél mondhatni alap, de notebook-ok esetén, a legtöbb 100k alatti "akciLYós" gépnél máig 100Mbps lan van.

HKorn: Szerintem új csomagok lesznek, és váltani kell majd. Magától nem fog módosulni.

[ Szerkesztve ]

Véleményem szubjektív...

(#9) Sanchez638


Sanchez638
addikt

Ha lett volna 1000mbit az utcában ahol lakok akkor arra váltottam volna, de mivel basztak olyan adni/arra építeni..

Utalásnál mindig írj tárgyat. Számom az adatlapomon. Privát számot nem veszek fel!

(#10) dajkopali válasza HKorn (#6) üzenetére


dajkopali
addikt

homályos a megfogalmazás, de a "belépőszint" arra utal, hogy az új előfizetők kapják meg
majd kiderül

"fácánjava calvadosban/teljesítünk, egyre jobban " - Konok Péter

(#11) HKorn válasza hackeeeee (#8) üzenetére


HKorn
addikt

Szerintem is. De nem baj, mert pont lejár az 1 éves hűségem, így nem para újrakötni.

Run&Ride

(#12) Atomantiii válasza dajkopali (#10) üzenetére


Atomantiii
őstag

A 150-es lesz a legkisebb csomag, de akinek most 50-es vagy 100-asa van addig megtarthatja amíg le nem jár a hűségideje, ha lejár akkor már csak a 150-es lesz köthető.

(#13) hackeeeee válasza HKorn (#11) üzenetére


hackeeeee
Jómunkásember

Elvileg ilyenkor nem akadály a hűségidő, felfelé lehet lépni, csak újraindul a hűség.

[ Szerkesztve ]

Véleményem szubjektív...

(#14) kchris78 válasza hackeeeee (#13) üzenetére


kchris78
veterán

meg kérdés hogy azt a speciális csomagokat megkapja e újra az ember... nekem 250Mbites + családi TV csomag van 5000 körül spec II-miatt, de ha újrakötném nem kapnám meg valószínű ezt a díjat már csak azért sem mert ma már csak 1 évre lehet kötni...

(#15) erer1000 válasza tomazin (#7) üzenetére


erer1000
őstag

minket leszámítva alig hiszem hogy bárkit is érdekelne annyira.
a 80% nyugdíjas kb , maradék 15% az 40alatti korosztály, akinek a 30Mbps is tökéletes

réteg igény a 30+ mega kb.

+ a tömblakók döntő többsége nem, nem mindegyik csak kicseszett sok olyan nemtörődöm, "jóleszazúgyis" meg hasonló kaliber hogy sírni tudnánk néha.

esőzéskor a pincében víztócsa. itteni régi lakók annyit mondtak "jaj ezt már régóta csinálja". nem zavarja őket hogy hopnnan folyik be vagy hogyan. vagy hogy milyen beázás kárt okoz. ők kényelmesen elvannak jó ez így is

mi jeleztük a lakás szövetkezetnek, röviden: basztak rá, picit hosszabban, azt mondták mivel mi lakunk a beázás fölött, szétbontanák a lakásunk egy részét hogy megnézzék hol ereszt a cső nálunk nem ereszt nálunk cső, hogy ezzel vegyék el a kedvünket a panaszkodástól.
aki kijött ellenőrizni, annyit mondott "egy ilyen kis víz miatt minek panaszkodnak?"

szomszéd tömbben nénike unokája győzködte a mamáját hogy szóljon már a lakás szövetkezeteseknek hogy beázás van, mert már egy A3-as lap méretű penész folt volt a plafonon, nénike meg győzködte az unokát hogy jaj dehogy szólok, nem akarok kellemetlenséget , jó ez nekem így is. -unoka mesélte el nekem

utolsó beázós sztori. bejárati ajtó fölött van egy ilyen "eső védő beálló stb". és ott eldugult az eresz, és az ajtó fölött beázás lett. szóltunk, kijöttek, megnézték "Nincs baj".

majd egyik lakó hozzá ért egy eső után a falhoz, mert a lámpát akarta felkapcsolni (az átázott részen volt a kapcsoló) és enyhén megrázta, nem lett baja. ezután takarították csak ki a lefolyót, és tüneti kezelték a dolgot.

irreálisan magas felújítási alapot szednek, és kértük hogy írásban küldjék el mire ment el a pénz stb.
adatkezelési jogokra hivatkozva, csak személyesen megtekintve mutatnak bármiféle elszámolást.

kilépni csak akkor lehetne ha a ház egybehangzóan ki akar lépni. de sok "jó ez így ahogy van" drága de szar, de legalább a miénk nyugdíjas miatt nem lehet mit tenni.

#8 bátyám munkahelyi laptopot kapott, ~260 ezres kategória. 100Mbps LAN :U

M5A99X-EVO R2.0 , 1050Ti, 4x8GB 1960MHz , FX 8350@4,4GHz, 1x3TB+2x1TB HDD, 120GB+480GB+1TB SSD || HP Pavilion 15-CX0000NH

(#16) wagi


wagi
senior tag

Ár érzékeny a magyar nép és ezt a diginél nagyon jól tudják ezért is alacsonyak az árak.A telekom kínálhat itt akármilyen sebességet fog vele pár "torrentpistikét" és kész.Ahol mindkét szolgáltató elérhető többen választják a digit.

(#17) embe


embe
nagyúr

Addig amíg megyeszékhelytől pár kilométerre lévő, majd 4000 lakosú nagyközség főutcáján ilyen ajánlatuk van ( hűséggel, ennyiért ) , addig dugják fel a sajtóközleményüket maguknak!

Max 50 mega, garantált 1/1- Röhejes.

[ Szerkesztve ]

Yamaha RX-A2080 Aventage erősítő, Garmin szíjak eladóak: https://n9.cl/ba3pe

(#18) Inhuman01


Inhuman01
tag

És közben felsír a vidéki dsl, ahol még ( kis szerencsével ) mindig a 10 mega az úr ! :W

"felhasználónak 17 pozitív és 0 negativ értékelése van" WOT nick: Inhuman82

(#19) dfdfdf válasza Inhuman01 (#18) üzenetére


dfdfdf
őstag

Amiből stabil 5 mega. De ha az asszony kap egy üzenetet (szövegest) viberen vagy messengeren akkor beakad... De 2 faluval fentebb az ország egyik legszegényebb településén meg van optika....

(#20) Tamás88 válasza hackeeeee (#8) üzenetére


Tamás88
őstag
LOGOUT blog

Itt nem a gépekkel van a baj, mert ma már a legtöbb eladott gépben már gigabit lan csatlakozó van rajta, hanem a routerekkel van a gond, mert ott még mindig a megabit a sláger, a legjobb, amikor 5GHz-es 800 Mbites wifihez 100 Mbites lan/wan csatlakozó van rajta.

(#21) schawo válasza Vigilante (#1) üzenetére


schawo
titán

vagy egy 10 gigabites hálókártyával felszerelt géppel és egy nCore accountal.

Mivel az optikai modem/router kombójukon csak 1 gigabites lukak vannak, ezért a 10 gigabites hálókártyádat egyenes vonalú egyenletes mozgással lehet dugni máshova. :)

evDirect villanyautós töltőhálózat

(#22) erer1000 válasza embe (#17) üzenetére


erer1000
őstag

nyugi, megyeszékhelyen nekem mint említettem, majdnem csak ennek a fele van :)

M5A99X-EVO R2.0 , 1050Ti, 4x8GB 1960MHz , FX 8350@4,4GHz, 1x3TB+2x1TB HDD, 120GB+480GB+1TB SSD || HP Pavilion 15-CX0000NH

(#23) UnA válasza Tamás88 (#20) üzenetére


UnA
Korrektor

"a legjobb, amikor 5GHz-es 800 Mbites wifihez 100 Mbites lan/wan csatlakozó van rajta."

Ez nem szükségszerűen hibás logika, mivel egy wifi sok eszközt kell, hogy kiszolgáljon párhuzamosan, akár csak a helyi hálózaton is.

(#24) hackeeeee válasza kchris78 (#14) üzenetére


hackeeeee
Jómunkásember

Hát ugye a konkurens területeken általában megmarad, csak lehet, hogy más a kedvezmény mértéke, vagy, csak egy ideig jár.

Tamás88: Sokszor több gond van a gépekkel, mint a routerekkel. Legtöbb esetben alaphelyzetben a szolgáltatói eszközök gigabitesek, és a gépek nem.. Persze, ettől még a routerkekkel is van gond, mert sokan megveszik az ~5-6k-s routereket, hogy "elég az", aztán meglepődnek, hogy mégsem...

[ Szerkesztve ]

Véleményem szubjektív...

(#25) kchris78 válasza Tamás88 (#20) üzenetére


kchris78
veterán

az a másik fele amikor olyan szar CPU van bennük hogy nem bír pártízMbitnél többet NATolni...

(#26) MaxxDamage válasza embe (#17) üzenetére


MaxxDamage
félisten
LOGOUT blog

Ott a pont!
Nálunk is ugyanez van és ez a max.
Azt hozzáteszem, hogy már elég rég ez a max. elérhető net. (semmi konkurens) a Várostól 8km-re lakom és ennyire b*sznak rá és az árak kicsit durvák...bár anno az 1 megaert fizettem 11 ezret meg az 56k modemes net sokba volt (betárcsázós korszak) 40-60k HUF/hó is volt (mikor volt kis letöltés is DC++ meg hasonlók) :))

MD
L

◄►Clevo® X170SM-G "DTR" Laptop *i9-10900K @ 5GHz (AIO Water System)*4x16GB=64GB 3200MHz CL20 RAM*RTX 2080 Super 8GB MXM 200W+ *4x2TB=8TB M2 SSD -_- LG® V30+ ThinQ DS 4/128GB "Blue"►Samsung® S20 Ultra 5G◄SM E80 3.5mm Jack►"Szép, a kinek esze nincs, de még szebb, a kinek van."◄►

(#27) Cifu válasza schawo (#21) üzenetére


Cifu
nagyúr

Mivel az optikai modem/router kombójukon csak 1 gigabites lukak vannak, ezért a 10 gigabites hálókártyádat egyenes vonalú egyenletes mozgással lehet dugni máshova.

Ezen besírtam... :DDD :DDD :DDD

[ Szerkesztve ]

Légvédelmisek mottója: Lődd le mind! Majd a földön szétválogatjuk.

(#28) Vigilante válasza schawo (#21) üzenetére


Vigilante
őstag

Aha, kérlek mesélj még! :C

[ Szerkesztve ]

△ Asrock X570M Pro4 △ AMD Ryzen 9 5950X ~ 4.4GHz - 1.248V +Corsair H115i PRO XT △ EVGA RTX 3090 FTW3 ULTRA GAMING 24GB (1950 MHz/20000MHz) - 0.950V △ G.SKILL 32GB KIT DDR4 3600MHz CL16 - 3600MHz △ Samsung EVO 970 M.2(500GB) +Samsung 980 PRO M.2(1TB) △ Samsung Odyssey G7 C27G75T ívelt 240Hz (27") △

(#29) Pano


Pano
addikt

Egy sűrűn lakott lakótelepen lakok (a város legnagyobb lakótelepe).
A digi max sávszélessége jelenleg itt 1000 mbit, egy másik szolgáltatóé 500 mbit. A telekomé maximum 70 (!) megabit.
Egy ilyen helyen... S ezt a nevetséges sávszélt is olyan áron adják, hogy a telekomos netcsomag árából kijön a digi komplett csomagja (500 megás net, fullos csatornakínálatos tv és telefon. Úgy, hogy nincs rajta hűségidő).

[ Szerkesztve ]

(#30) Adam115


Adam115
csendes tag

A telekom székházától lakok 2 perc sétára. A házunk előtti aknában futnak a hatalmas optikáik amik oda mennek. Onnan visszajön egy réz tyúkbélen ami jön. Van még kérdés?

(#31) kchris78 válasza Pano (#29) üzenetére


kchris78
veterán

ahol van konkurencia ott a t is olcso. en 4400 ftot fizetek 250mbit csaladi tv ert egy honapra. ennel meg szinte a digi is dragabb...

(#32) hackeeeee válasza schawo (#21) üzenetére


hackeeeee
Jómunkásember

Nem csak szolgáltatós ONT-k vannak.. Vannak rackszekrényes cuccok, bizonyos esetekben azokba is mehet. Persze ezt egyeztetni kell a szolgáltatóval.

Véleményem szubjektív...

(#33) HUNgabus


HUNgabus
senior tag

Azert erdekelne a havi korlat is, mert mi ertelme ha a 300gb eleri az user par perc alatt 😀

(#34) Vigilante válasza HUNgabus (#33) üzenetére


Vigilante
őstag

Az tuti nincs, már a DIGI-nél is ezer éve eltörölték. 2018-ban ne limitálgassunk már, kész röhej... 50 Gb-osával szedem le a 4K filmeket. :DDD

hackeeeee: Pontosan. ;) Én evidenciának kezeltem, hogy nem a gyári modemükkel bohóckodnék akkor már. :DDD

[ Szerkesztve ]

△ Asrock X570M Pro4 △ AMD Ryzen 9 5950X ~ 4.4GHz - 1.248V +Corsair H115i PRO XT △ EVGA RTX 3090 FTW3 ULTRA GAMING 24GB (1950 MHz/20000MHz) - 0.950V △ G.SKILL 32GB KIT DDR4 3600MHz CL16 - 3600MHz △ Samsung EVO 970 M.2(500GB) +Samsung 980 PRO M.2(1TB) △ Samsung Odyssey G7 C27G75T ívelt 240Hz (27") △

(#35) hackeeeee válasza Vigilante (#34) üzenetére


hackeeeee
Jómunkásember

A régi tvnetwork-ös időkben volt ilyen, amikor még a korlátlan sávszélességű lannet volt, ha jól emlékszem.

[ Szerkesztve ]

Véleményem szubjektív...

(#36) Vigilante válasza hackeeeee (#35) üzenetére


Vigilante
őstag

A DIGI-nél azt tudom. Mondjuk elég hamar ki is derült volna, amikor ilyen havi 10 TB-os forgalom lazán van nálam. ;] ;] ;] http://digi.hu/ugyintezes/tudastar/korlatlan-e-az-adatforgalom

△ Asrock X570M Pro4 △ AMD Ryzen 9 5950X ~ 4.4GHz - 1.248V +Corsair H115i PRO XT △ EVGA RTX 3090 FTW3 ULTRA GAMING 24GB (1950 MHz/20000MHz) - 0.950V △ G.SKILL 32GB KIT DDR4 3600MHz CL16 - 3600MHz △ Samsung EVO 970 M.2(500GB) +Samsung 980 PRO M.2(1TB) △ Samsung Odyssey G7 C27G75T ívelt 240Hz (27") △

(#37) HUNgabus válasza Vigilante (#34) üzenetére


HUNgabus
senior tag

Upc kabel gigabit, olvasd el a aszf -t ott van benne a hogy a hetkoznapi adat mennyiseget meghalado ( szerintuk 300gb ) usert ertesitik, majd lassitjak, majd kirugjak a tobbiek vedelmeben.
Mikor 2 hete telon kotottem szerzodest kulon kihangsulyoztak es hallhatoan kellett megerositenem hogy ertem es tudomasul veszem.

(#38) schawo válasza Vigilante (#28) üzenetére


schawo
titán

Jó, hát oké :) Valóban, van az a pénz.

evDirect villanyautós töltőhálózat

(#39) arnyekxxx válasza embe (#17) üzenetére


arnyekxxx
veterán

nálunk megyeszékhelyen annyival jobb a helyzet, hogy a 100as-t is felajánlja a város egyik végén. A másik végén meg még mindig adsl only

(#40) seniman válasza hackeeeee (#13) üzenetére


seniman
addikt

Nem indul újra,felfelé alkudni mindig lehet.

PSN:seniman77-----> https://psnprofiles.com/seniman77

(#41) Vigilante válasza HUNgabus (#37) üzenetére


Vigilante
őstag

Jah, az a szolgáltató egy vicc, hála égnek itt a XII.ker - Zugligetbe nem rontják a levegőt. :DDD

△ Asrock X570M Pro4 △ AMD Ryzen 9 5950X ~ 4.4GHz - 1.248V +Corsair H115i PRO XT △ EVGA RTX 3090 FTW3 ULTRA GAMING 24GB (1950 MHz/20000MHz) - 0.950V △ G.SKILL 32GB KIT DDR4 3600MHz CL16 - 3600MHz △ Samsung EVO 970 M.2(500GB) +Samsung 980 PRO M.2(1TB) △ Samsung Odyssey G7 C27G75T ívelt 240Hz (27") △

(#42) embe válasza arnyekxxx (#39) üzenetére


embe
nagyúr

Nyomorúság.... Gondolom fejlesztésre nyúlnak egy rakat uniós pénzt...

Yamaha RX-A2080 Aventage erősítő, Garmin szíjak eladóak: https://n9.cl/ba3pe

(#43) Pano válasza kchris78 (#31) üzenetére


Pano
addikt

Én 4700 Ft-ot a 500 megás netért, teljes csatornakínálatos TV-ért és vezetékes telefonért (ami mellesleg egy csomó irányban ingyenes, mobilt meg 15 Ft-os percdíjért lehet hívni).
Telekom sose volt olcsó, sajna. De lehet nem is tud az lenni, nem tudom. Ebbe már nem látok bele.

[ Szerkesztve ]

(#44) MaxxDamage válasza Pano (#43) üzenetére


MaxxDamage
félisten
LOGOUT blog

Én az 50 megás netért többet fizetek :DD :U :W

MD
L

◄►Clevo® X170SM-G "DTR" Laptop *i9-10900K @ 5GHz (AIO Water System)*4x16GB=64GB 3200MHz CL20 RAM*RTX 2080 Super 8GB MXM 200W+ *4x2TB=8TB M2 SSD -_- LG® V30+ ThinQ DS 4/128GB "Blue"►Samsung® S20 Ultra 5G◄SM E80 3.5mm Jack►"Szép, a kinek esze nincs, de még szebb, a kinek van."◄►

(#45) Crus


Crus
őstag

Hadd borítsam már a ki a bilit! :(((

- Az egy dolog, hogy évek óta itt fut el előttünk az optika, de ezek a retkek 20 megabitet szolgáltatnak papíron, amiből jó ha 7-8-at kapsz, persze aranyáron.

- Az egy másik dolog, hogy erre a netre ezek a rohadékok rendre IP tv-t akarnak eladni.

- Az egy harmadik dolog, hogy rézkábellel oldják meg a netelérést a vidéki falvak jó részében 2018-ban.

- Az meg egy 4. dolog, hogy a cirka 60 ezres megyeszékhelyen 20 megabit a cégünknél a max köthető... tény, ebből a 20 meg is van. De 2018-at írunk, nem a kréta korban vagyunk :W

De az, hogy kb. 3 éve kiépítettek optikai kábel központot egy ÖTVEN lelkes faluban, hogy aztán azt senki ne használja, az az uniós források olyan szintű pofátlan lenyúlása, hogy abban hiba kérem nincs!

Ebben a faluban aztán NULLA embernél van szélessáv, mert pontosan annyit csináltak, hogy elhúzták oda a kábelt, odatették a központot és szevasz, SENKI nincs rákötve legalább 3 éve!!!

Nem csoda, hogy nem is jelenti fel őket senki, hiszen nincs előfizető, nincs probléma!

Ebben az a legkeményebb, hogy ahol viszont nagyon is lenne igény a gyorsabb netelérésre, ott meg tosznak rád egy jó nagyot.

Szóval, tudod mit Telekom? B. m. a fűnyíródat!

[ Szerkesztve ]

Hivatásos Goldstein ügynök - https://youtu.be/S_a7saHMtZc

(#46) enginev3.0


enginev3.0
félisten

Ne kövezzetek meg

Alig várom a holnapot! és ha szerencsém van akkor hűség alatt tudok visszamenni 2000/500ról 1000/1000-re!

Bár örültem volna ha a digi is meglépi, hogy olcsóbb legyen, de talán így is kevesebbet fizetek majd mint eddig

Nálunk kb 4-6 éve van telekom optika, azlőett upc adsl volt sokáig, meg dunaweb ahol a szélfújással már nem volt net.

De a telekom elhozta a kánaánt, és nem is olyan drágán mert upc területen vagyunk, így kedvezményes az ár :R

[ Szerkesztve ]

A sas száll ide - száll oda, de a szálloda nem sas ide - sas oda || Logitech <3

(#47) embe válasza enginev3.0 (#46) üzenetére


embe
nagyúr

Töröltesd légyszíves a hozzászólásodat! Ez most egy köpködős fórum. :O ;] :P

Yamaha RX-A2080 Aventage erősítő, Garmin szíjak eladóak: https://n9.cl/ba3pe

(#48) User64476


User64476
őstag

Én a minimum csomagra lövök, mert még annak a negyedét se tudják stabilan szolgáltatni, akadozás, szakadozás, már ezerszer bejelentettem hibára, két naponta lezárják miszerint javítva, semmi változás. A legtöbb amit tettek, hogy egyszer modemet cseréltek, egyszer meg kijött a szerelő, leszedett meg felrakott pár F csatlakozót, kaptam egy életviteli tanácsadást miszerint minden hibás csak ők nem, aztán ahogy elment ugyanolyan szakadozós sz*r volt. Belefáradtam. Tróger banda.

(#49) Komorgó válasza embe (#47) üzenetére


Komorgó
csendes tag

Nöm, izé, nem kötözködök, sőt!
De pontosan ez a felemás helyzet, vidéken, illetve a fejlesztési célpontként túl drága helyeken.
Sztem ez lesz, pontosabban van is már.
Jobban járnánk a fiber viszonteladói hálózata nélkül.

(#50) kchris78 válasza Crus (#45) üzenetére


kchris78
veterán

ahol viszont lehet ott meg megolik a kisvallalkozasokat mert ok milliardosaval kapjak az eu-s tamogatast... ugy konnyu fejleszteni... a telekom a tszisztemsszel egyutt egy nagy money machine.

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.