Hirdetés

2024. április 25., csütörtök

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#1) menpee


menpee
aktív tag

1 Gbps-os letöltési sebesség, adatforgalmi korlát. Awwwwwwwwwwwww yeah!

,,Piracy is almost always a service problem and not a pricing problem." - Gabe Newell

(#2) Sinisi


Sinisi
senior tag

Akkor türelemesen várjuk, hogy Mo.is a szolgáltatók közé emelkedjen :DDD

(#3) Mr Bond 007 válasza Sinisi (#2) üzenetére


Mr Bond 007
őstag

Minek? Hogy 1-2 perc alatt kimaxolhasd a havi korlátot? ;]

[ Szerkesztve ]

(#4) Sinisi válasza Mr Bond 007 (#3) üzenetére


Sinisi
senior tag

Iggaz! a szolgáltatások között a korlátlan mobilnet sem egy hátrány :K + a gigabitképes készülék is jól jön :DDD

(#5) citkar válasza Mr Bond 007 (#3) üzenetére


citkar
addikt

Örülnék hasonlónak, több okból is.
Gondolom a 4G+ lehetőség is adott, bár nem tért ki rá a cikk (vagy én nem találtam), ami, ha nem is a sebesség, de a ping miatt hasznos. Az akkuja is kellően nagy és ethernet port sincs sok MIFI routeren, ami néha jól jöhet.
Szóval nem csak a maximális sávszélesség miatt árdekelne, bár jelenleg is korlátlan mobilnetet használok, de egyéb okokból is jónak tűnik, ha megbízható lesz és teszi azt amit ígérnek.

(#6) Sinisi válasza citkar (#5) üzenetére


Sinisi
senior tag

Melyik szolgáltatónál és mennyit kérnek a korlátlan netért, illetve milyen sebességgel adják?
Bár én is el tudnék képzelni olyan szitut amikor jól tudna jönn egy ilyen masina... ha nálunk is forgalmaznák gyanítom, hogy akadna olyan aki vinné.

(#7) citkar válasza Sinisi (#6) üzenetére


citkar
addikt

Flottában jutottam hozzá (melybe bárki beléphet) és a Telenor hálózatát használja.
4G-t használ, adott helyen, időben biztosan ki tudja használni, de felteszem attól függ hányan "lógunk" az adott tornyon, így a 40-50 Mbit le- és kb 30-40 Mbit feltöltés az átlag nálam. 4700 forint alatt van a havi díja, hűség nélkül.

[ Szerkesztve ]

(#8) Sinisi válasza citkar (#7) üzenetére


Sinisi
senior tag

Akartam mondani, hogy milyen jó az árfekvése a gigabites digihez képest is, de most csekkolva az oldalukat lejebb vitték az tarifát! Hiába verseny van. A tiednél figyelembe véve, hogy nincs helyhez kötöttség, szerintem megérősre lőtték be a sarcot!

[ Szerkesztve ]

(#9) Mr Bond 007 válasza citkar (#5) üzenetére


Mr Bond 007
őstag

Igen ezt én is értem, az iot-nek is kell alapnak, de átlag felhasználásra is nevetségesek a hazai mobil csomagok. (ha nem csak telefonról használnád) A nagy cégek rajtunk húzzák be a sápot amit otthon oda adnak az amúgy is tehetősebb népeknek, akik számára elérhetők olyan csomagok amiről mi csak álmodunk. Persze ilyenkor nem lép az eu senki tökére... :(

(#10) Sinisi válasza Mr Bond 007 (#9) üzenetére


Sinisi
senior tag

Mo. kérem egy "szemét"gyüjtő ország.

(#11) citkar válasza Mr Bond 007 (#9) üzenetére


citkar
addikt

Hát igen, a három nagy szolgáltató (vagy a kisebbek) nem túl olcsóak. Keveset beszélek, azt kevésbé figyelem, de a mobilnet ezeknél nagyon drága. Flottában vannak jó árak, de a mezei csomagjaik borzalmasak.

(#12) ufocsalad


ufocsalad
tag

Sziasztok!

Nem nyitok új topikot , megpróbálom itt megkérdezni:
Adott egy Huawei B525 Telekomos LTE router.
Külső antennával szeretnénk használni, viszont a quick menünél többet nem sikerül
összehozni , pedig a külső antennát engedélyezni kéne.

Üdv!

-Béla-

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.