Hirdetés

2024. április 20., szombat

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#1) ForRedGlory


ForRedGlory
félisten

Azt hittem az optimalizáció jön. :DDD

(#2) lofagi


lofagi
addikt

Azt hittem a BOT-ok már eddig is benne voltak a játékban! ;) ;]

Eat sleep game REPEAT | Origin/Uplay : L0Fgi | BN: Lofagi#2966 | YT: https://youtube.com/user/lofagi

(#3) macilaci78


macilaci78
nagyúr

Sinle player-ként játszok, nagyon tetszik a játék, de a gépi társak nagyon lámák.
Lőnek, leguknak, amikor nem kéne, elmaradnak, amikor kéne. :( De van, amikor egy konkrét őrjárat kerülgeti őket az utcán mindenféle reakció nélkül. Ez így fura.

Ha minden kötél szakad, nem kell félni az akasztástól!

(#4) Wesder válasza macilaci78 (#3) üzenetére


Wesder
félisten

Tesztelsz, vagy udőben egy hónappal előrébb jàrsz, mint mi?

I guess it's easy to see the world the way I do. The emptiness is a promise, the sin is just the proof.

(#5) oriic válasza ForRedGlory (#1) üzenetére


oriic
HÁZIGAZDA

A mi? :D

Live-Die-Respawn

(#6) l.skywalker válasza ForRedGlory (#1) üzenetére


l.skywalker
félisten

Az Year1-re szokott jönni :D

Nem szabad félnem. A félelem az elme gyilkosa. A félelem a kis halál, mely teljes megsemmisüléshez vezet. Szembenézek félelmemmel.

(#7) Maxxy10


Maxxy10
addikt

Eleve így kellet volna jönnie... Mint a Wildlands :K

(#8) GodGamer5


GodGamer5
addikt

Gondolom azért nem jöttek eddig az AI társak, mert akkor könnyebben törhető lesz a játék...

"Többször látsz Game Over képernyőt, mint Michelle Wild f@szt." "It's not a Loop, it's a Spiral"

(#9) Jhonny


Jhonny
csendes tag

Remélem ki/be kapcsolható lesz. Behemót leküzdésében jól jönne a társ de amúgy egyszer nem éreztem hiányát.
Honnan fogja tudni, hogy most lopakodni akarok vagy épp Rambó üzemmód van?

(#10) beef válasza Jhonny (#9) üzenetére


beef
őstag

Kiadod nekik parancsba, hogy lopakodás vagy rambó mód.
Ez már az előző részben is megoldott volt.
Alapesetben meg, ha sunnyogsz ő is azt fogja tenni (vagy nem) :)

(#11) budaifabi


budaifabi
csendes tag

Lassan kész lesz az új Wildlands rész így. Örülök neki, hogy foglalkoznak vele. Megjelenéskor elég problémás volt még. (Alpha-beta, majd első pár hét alapján írom ezt.)

a nő matematikai, műszaki és logikai affinitása nem szignifikálható

(#12) Rodi 4.80


Rodi 4.80
senior tag

Tavaly megvettem a játékot, mondom Ghost Recon, majd biztos útközben szedem össze a társaimat, aztán pár óra múlva leesett hogy ezt direkt egyszemélyesre csinálták :D
De sokkal jobb volt így, kimaxoltam a térképet kb. 200 óra alatt, aztán belevágtam a csapatjátékba, jó volt! :C

(#13) pandras83


pandras83
senior tag

A Wildlandsben halálra idegesítettek az ai társak folyamatosan ismétlődő dumái, gondoltam megyek akkor egyedül. Aha. Kikapcsoltam a társakat, de a voice acting továbbra is hallható tőlük, ugyanis a küldetések hanganyaga eleve így lett elkészítve. 5 csillag a Ubinak. Mondjuk tökmindegy, mert annyi ismétlődő elem van gameplayben, hogy egy idő után már a térkép változatossága és a grafika sem tudott kárpótolni, a játékot konkrétan munkának éreztem, ami azért elég gáz.

Cyberfuck Patchrunner

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.