Hirdetés

2024. április 20., szombat

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#1) lordEVO


lordEVO
tag

Megeri ezt a jatekot solo-ban jatszani, vagy elegge szukseges hogy baratokkal jatszuk?

[ Szerkesztve ]

(#2) Skynamic


Skynamic
kezdő

PS4-en még nem tudom előtölteni.. :(

(#3) oriic válasza Skynamic (#2) üzenetére


oriic
HÁZIGAZDA

Sajnos ahogy a képen látszik, csak PC-n van preload. (kibővítettem a hírt a biztonság kedvéért)

Live-Die-Respawn

(#4) pulyka jocó válasza oriic (#3) üzenetére


pulyka jocó
senior tag

Igazán megoldhatták volna konzolra is, főleg most hogy a Sony csökkentette az amúgy sem acélos letöltési sebességet. :(

(#5) Skynamic válasza oriic (#3) üzenetére


Skynamic
kezdő

Köszi! Én a képet pont nem néztem, csak olvastam. :D

(#6) yozsee11


yozsee11
aktív tag

Annó Uplay+-al toltam a játékot 1 hónapig, most próbálnám előtölteni a játékot, de a Preload Now gomb után megjelenő ablakon hiába nyomok az OK-ra, nem történik semmi, a fiókon is a játéknál azt írja, hogy Get the full game :(

Origin/Steam/UPlay: yozsee

(#7) Rodi 4.80 válasza lordEVO (#1) üzenetére


Rodi 4.80
senior tag

Én solo-ban tettem bele kb 150 órát, multiban egy percet se játszottam csak a direk erre a célra létrehozott szigeten, de az is tök jó. Egyedül is simán végigjátszható, nem fogod érezni a társak hiányát :)

(#8) duvi válasza lordEVO (#1) üzenetére


duvi
nagyúr

Szerintem partiban jobb, de soloban is játszható a BP. Főleg a mostani frissítés után.

(#9) GodGamer5


GodGamer5
addikt

Inkább megvárom, hogy leértékeljék, mondjuk a vírusra való tekintettel. :)

"Többször látsz Game Over képernyőt, mint Michelle Wild f@szt." "It's not a Loop, it's a Spiral"

(#10) xEon1337 válasza GodGamer5 (#9) üzenetére


xEon1337
őstag

100 U kredit felhasználásával 15,84 EUR jelenleg a játék..

"Less but better" - Dieter Rams

(#11) GreatL


GreatL
őstag

Ingyenes hétvégék... mire letöltöm meg ránézek már vége is... ezer dolga van az embernek hétvégén. Beleszakadnának egy próbahét biztosításába?

Intel Core i9-9900K víz | 32 GB | GBT RTX 3080 Ti Gaming OC | 48" LG C1 TV | Samsung(.hu) Galaxy S22+ 256 Vodával | Voda Samsung Galaxy A54 | Pocketbook Inkpad 3 Pro

(#12) AizawaKouta válasza Skynamic (#2) üzenetére


AizawaKouta
tag

Sokat nem vesztesz. Én nem tudtam elindítani az első nap megvett játékot most frissítés után. Menübe nem adta be a kurzort, így nyomni sem lehetett semmire. Pedig 2szer is próbáltam, hogy játszom egy kicsit.

[ Szerkesztve ]

(#13) GoSleep válasza GreatL (#11) üzenetére


GoSleep
kezdő

Milyen ezer dolgod van most hogy kb otthon kell maradni a virus miatt? :C

(#14) Skynamic válasza AizawaKouta (#12) üzenetére


Skynamic
kezdő

Sikerült leszedni és felrakni. Kár volt :D Ennyire gagyi játékot régen láttam...

(#15) GoSleep válasza Skynamic (#14) üzenetére


GoSleep
kezdő

Reszletezned?mi a gagyi?

(#16) Skynamic válasza GoSleep (#15) üzenetére


Skynamic
kezdő

Persze. A grafika pl iszonyat gyenge. Haverommal próbáltuk ki és szinte egyszerre mondtuk egymástól függetlenül, hogy ez mi? A textúrák néha lassan töltenek be, a framerate ugrál, egyáltalán nem folyamatos, ez kifejezetten irritáló. Az elején mikor a helikopterhez kell menni nem igazán tudtam hova tenni, hogy a legnagyobb lopakodás közben lebuktunk, valahogy kiszúrtak minket, amivel megbirkóztam volna, de hirtelen elsüllyedt a karakterem kb derékig és nem tudtam annak az Istennek sem kijönni :D
Az animációk szimplán gagyik, a karakterek mozgása itt-ott élethű, máskor totál életszerűtlen. Elfogadom, ha valakinek tetszik a játék és elvan vele, de nekem eszembe nem jutna ezért nem, hogy 6000 forintot, még 600 forintot sem fizetni.

[ Szerkesztve ]

(#17) Kicsiguszti


Kicsiguszti
tag

Sziasztok!

XBox One-ra szerettem volna letölteni, de a Microsoft Store-ban 6.000 Ft-ért van fent. Hogy tudnám kipróbálni hétvégére, ha nem szeretnék online játszani? Offline próbához is kell a Gold tagság?

[ Szerkesztve ]

(#18) GoSleep válasza Kicsiguszti (#17) üzenetére


GoSleep
kezdő

Szerintem Gold elofizu kell az ingyenes kiprobalashoz.

(#19) BadBlade válasza GoSleep (#18) üzenetére


BadBlade
csendes tag

Sziasztok!

Hogy lehet PS4-re elérni a játékot?

Ezt kell lekapni Try Free Demo-val?
https://store.playstation.com/en-hu/product/EP0001-CUSA14390_00-GRW2SCEENORMAL00

"Only the Birds fly First Class"

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.