Hirdetés

2024. április 24., szerda

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#47) faber24


faber24
őstag

Két dolgot még akkor tisztázzunk:

- Nem azt írtam, hogy nem kaptam választ...kaptam, igaz, nyúlfarknyit...de azért a hercehurcák után egy vacak, 3 soros e-mailnél többet vártam volna.

- Nem az a bajom, hogy nem vettek fel. Megesik, kb. egy "Háború és béke" hossszúságú könyvet írhatnék, ha minden esetnél felzúdulnék, mikor nem vettek fel...ez a mai világ, ezt el is fogadom. A bajom az, hogy ugráltattak, 2 körös interjú, utolsó pillanatban megváltoztatott időpontok, bekért plusz infók, összesen mintegy 4-5 hónap időhúzás, a vezető már ott parolázik velem...és aztán kiderül, hogy "sok hűhó semmiéert, nem indul a pozíció, bocs, játszadoztunk veled és még pár tucat emberrel, akit berángattunk interjúra..."

Aki azt írta, hogy "én jelentkeztem, nyilván a jobb pénzért, ha nem tetszik, maradjak a mostani munkámban", annak annyi: tegyük fel, hogy kinéztél egy autót/házat/festményt/akármit, ami mondjuk az ország másik végében van...de neked nagyon tetszik...mondjuk fogod magad, és átmész, megnézed...az eladó megmutatja, te ugye átmentél, kipöfögtél némi benzint, ott is ettél, szóval benne volt egy kis pénzbe..de örülsz, mert olyan, amit szeretnél, minden klappol, még az asszonynak is tetszik...hazamész, már utalnád át a pénzt, várod a szerződést...de helyette egy kis levél jön: "bocs, de meggondoltam magam, mégsem adom el az autót, mert a szívemhez nőtt"...te mosolyognál? Ha igen, én kérek elnézést, hogy túl érzékeny vagyok....velem van a baj!

i7@4.2 +GF770+16GB....meg ilyenek :)

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.