Hirdetés

2024. március 28., csütörtök

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#1) Dany007


Dany007
veterán

Na ez jól hangzik.
Évek óta szemezek a kinect-tel meg a leap-pel ilyen vezérlés érdekében. De eddig mindig volt valami probléma. Kis hatótávolság, gyerek felismerhetőség, kötöttség stb...

Ez most úgy tűnik sok sok problémát kiküszöböl egyszerre. Kérdés csak mennyire lesz érzékeny és mennyire képes gyorsan reagálni. De frankó. Jó látni, hogy végre terjed és fejlődik ez a terület is. Bár még így is gyerekcipő de pár év múlva szerintem már simán beruházhatunk egy ilyen cucc 3.0-s verziójára. Ami már kiforrott és a komplett otthoni multimédiát (HTPC-t) tévével együtt tudjuk majd vezérelni.

(#2) bambano


bambano
titán
LOGOUT blog

én már próbáltam az elromlott wifijeimet kifejezett gesztusokkal vezérelni, még nem jött össze... de van remény.

Egy átlagos héten négy hétfő és egy péntek van (C) Diabolis

(#3) freemanone


freemanone
őstag

Nagyon jó lenne végre elveszíteni a távirányítót a média lejátszókhoz örökre! Tettszetős kis találmány, de háztartásonként egy ilyen eszköz a már így is terített 2,4ghz-es wifi sávot mégjobban szennyezi, ezzel is interferenciát generálva, a valós adatkapcsolatokban. Vagy rosszul gondolom? (legalábbis sűrűn lakott területeken, panelekben, társasházakban főképp)
Sőt most esik le, hogy a MIMO-t is szétszedi, ezzel csökkentve a sebsességet drasztikusan. Kíváncsi lennék rá működés közben milyen wifi sebesség marad elérhető.

[ Szerkesztve ]

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.