Hirdetés

2024. április 20., szombat

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#1) gamek!ller


gamek!ller
senior tag

Tényleg sajnálom szegény öregembert meg minden de csak belekötök.
Azt kérded, mi történt volna, hogy ha elmentek mellette. Semmi. Az a nő ugyan úgy berohant volna és felhívta volna az orvost ugyanis ti nem tettetek semmit. Gonoszul meg rosszul hangzik, de így van. Ha ilyen esetet látsz, ne próbálj meg segíteni ha nem vagy biztos a dolgodban, azonnal hívd a mentőket. Gondolom van telefonod. Most is azt kellett volna tenni..

[ Szerkesztve ]

(#2) Gery15 válasza gamek!ller (#1) üzenetére


Gery15
addikt

Figyelj, igen van telefonom, de mire ki jött volna a mentő Debrecenből, ami 25-km-re van innen, addig lehet, hogy meghalhatott volna, nem mondom, hogy biztos, mert nem tudom, hogy mivel jár ez a betegség, de az a nő nem rohant volna be, hogyha nem szólunk neki, hogy jöjjön és nézze meg, mert senki nem látta ezt.

[ Szerkesztve ]

HyperX

(#3) Alexios


Alexios
veterán

Diszlexiás roham? Nem epilepsziásra gondolsz?

(#4) Gery15 válasza Alexios (#3) üzenetére


Gery15
addikt

Uhh... De,de köszi :R Javítva.

művésznő4: Nekem ezt borzasztó volt látni nem, hogy osztálytársam lett volna. :(

[ Szerkesztve ]

HyperX

(#5) művésznő4


művésznő4
csendes tag

Jajj, nekem egyszer a legjobb barátom lett rosszul a szemem láttára. Illetve az egész osztály láttára, az óra közepén!!! Mindenki csöndben tanult a helyén, mert tanszobánk volt, egyszer csak felállt a leghátsó padból és elindult előre. A tanár kérdezte, hogy mit csinál, de nem válaszolt, csak ment tovább. Hirtelen eltorzult az arca, grimaszolt, aztán keresztbe állt a szeme és elájult... Színésznek tanul a srác és azt hittük, hogy csak hülyéskedik (mert amúgy szokása..:U), de nem! Véresen komoly volt! Még a mentőt is ki kellett hívni, mert percekig rángatózott a földön és habzott a szája. 4 felnőtt tanár alig bírta lefogni. A nyelvét leszorították egy kanállal, hogy nehogy megfulladjon tőle. Szörnyű volt.. Az osztályt kiküldték a teremből és mindenki halálra volt rémülve. Csak sírtunk, a fiúk meg vigasztaltak, hogy nem lesz semmi baj. Álmomba ne jöjjön elő az a délután...:(
Végül még aznap kiengedték a kórházból, de pár napig nem jöhetett iskolába.
Az epilepsziából mai napig nem gyógyult ki teljesen, de hála Istennek már nagyon rég volt rohama. :(

[ Szerkesztve ]

(#6) cyanide

A feje alá lehet valamit tenni, hogy ne sérüljön meg, de nem lehet semmi többet tenni. Amikor elmúlik a roham nem nagyon emlékszik rá, hogy mi történt. Ha még nem volt rohama, akkor mindenképpen orvoshoz is el kell mennie. Szóval, ha nem nyeli és/vagy harapja le a nyelvét, akkor magától is megoldódik.

Ha ezt olvasod a topik meghalt...

(#7) LadyLorien


LadyLorien
tag

Azért szánalom, hogy mennyien képesek elmenni egy segítségre szoruló ember mellett az utcán... :(

Kiskoromból nekem is rémlik, hogy a városban sétáltam, aztán egyik fiú ismerősöm hasba rúgott (régen sokan nem szerettek, nem tudom miért).
Emberek mentek el mellettem az utcán, de senki nem kérdezte meg, hogy miért sírok, vagy mi baj van... Azért ez szörnyű és mára ez a helyzet csak rosszabb lett. :(

Az azért dicsérendő, hogy szóltál egy idősebbnek. :R
Ha tehetem, én is mindig segítek... mivel nekem van lelkiismeretem.

[ Szerkesztve ]

Torpenyuszik.hu - A nyuszigazdik kisokosa!

(#8) Gery15 válasza cyanide (#6) üzenetére


Gery15
addikt

Hát nem tudtam. :(
De kérdezte tőle az orvos, hogy mi történt és mondta, hogy rosszul érezte magát meg, hogy tudta, hogy el fogja kapni a roham, mert már többször is volt neki és szed is rá gyógyszert.

LadyLorien: Szörnyű, hogy milyen szemét emberek vannak.... :( És sajnos egyre több. :(((

[ Szerkesztve ]

HyperX

(#9) művésznő4 válasza LadyLorien (#7) üzenetére


művésznő4
csendes tag

Óó Lori, ez szörnyű...:((( Nagyon sajnálom.:(
Micsoda emberek léteznek...:W

(#10) Gery15 válasza művésznő4 (#9) üzenetére


Gery15
addikt

Főleg, hogy még lány is... :W

HyperX

(#11) 14adam


14adam
addikt

"Saját társad leszarod, ha a buszon összeesik
Senki nem hív mentőt, de a szemük le nem veszik
Róla, csak néznek bambán, mint egy ufóra
Segíteni nem, elítélni első szóra
Azt tudtok, úgy látszik, soha nem javultok
De az igazság elől egy sarokba elbújtok"
[link]

(#12) Gery15 válasza 14adam (#11) üzenetére


Gery15
addikt

(Y) Nagyon adja. :R

HyperX

(#13) samfishR


samfishR
senior tag

ezért kéne suliban oktatni az eü-t, legalább olyan szinten ami a jogsihoz is kell... simán megfogod a fejét, hogy ne kopogjon a betonon és kész, többet nem tudsz tenni ahogy előttem is írták. inkább ezt tegyék bele az új oktatási törvényükbe...

(#14) LadyLorien válasza művésznő4 (#9) üzenetére


LadyLorien
tag

Csak azért emlékszem rá ennyire, mert akkor jöttem rá, hogy az emberek mennyire leszarják a másikat, legyen az akár felnőtt, akár gyerek... (de bezzeg bámészkodni, meg jajgatni-szörnyülködni azt rohadtul tudnak :((( ) Valahogy már akkor tudtam, hogy én nem akarok ilyen lenni, pedig kb. csak 8-9 éves lehettem. - Talán az is kicsit rásegített, hogy mindenki furcsának tartott és láttam/tapasztaltam, hogy kezelik a furcsa embereket. Sajnos nem valami pozitív a fogadtatásuk.... :( -

Ezért mondom azt, hogy a mai világban lévő emberek nagy része önmagát minősíti szánalmasnak ezzel... :(

[ Szerkesztve ]

Torpenyuszik.hu - A nyuszigazdik kisokosa!

(#15) Gery15 válasza samfishR (#13) üzenetére


Gery15
addikt

+1

HyperX

(#16) ArchElf


ArchElf
addikt

Egy vak (!) ismerősöm mentett így meg egy embert. Az illető ájultan feküdt a járdán, és ő véletlenül belebotlott (szó szerint). 1-2 perce biztos kerülgették az emberek, mert nem hallotta elesni. Szólt a legközelebbi járókelőnek, hogy szaladjon el egy sarkot, mert volt ott valami rendelőintézet. Kijött az orvos és elvitték a fickót. Utóbb derült ki, hogy infarktusa volt - de így túlélte...

AE

Csinálok egy adag popcornt, és leülök fórumozni --- Ízlések és pofonok - kinek miből jutott --- Az igazi beköpőlégy [http://is.gd/cJvlC2]

(#17) Gery15 válasza ArchElf (#16) üzenetére


Gery15
addikt

Az igen.

HyperX

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.