Hirdetés

2024. április 18., csütörtök

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#18) looser válasza Geri Bátyó (#13) üzenetére


looser
addikt

Sőt, továbbgondolva, miért nem egy egész hadsereget küldött vissza a Skynet? Hiszen az egész rendszer létezéséről van szó, így minden csepp erőforrást megért volna. Az embereknek tudjuk, hogy csak egy lehetőségük volt (2x1, Kyle és az átprogramozott 101-es), de a Skynet kvázi végtelen erőforrásokkal rendelkezett. Már két darab T1000 is el tudta volna intézni. De szerencsére nem így történt :-)
Nekem egyetlen egy dolog volt zavaró, hogy Daniela nem kapott nagyobb identitást. Csak azért, mert egy tökös utcai harcos lett belőle, lényegében ő lett az emberi ellenállás vezetője? A hülye punkok, akik a fiatal Grace-t megtámadják, nem hiszik el, hogy lehet harcolni a gépek ellen és erre ez a lány bebizonyítja azzal, hogy lefegyverezi őket majd visszaadja a fegyvereiket (mínusz a pisztolyos csóka). Nekem ez volt a leggyengébb rész. De nagyon élveztem, szerintem szuper volt, csak nem lesz olyan jó érzésem többet, amikor a T1-2-t újranézem.
Érzésem szerint úgy húsz éven belül eljutunk oda, hogy Legion sem lesz, ehelyett egy valóban az emberiség szolgálatába állított AI lesz a főszereplő, amely embereket "mérgez" meg, mint az Androméda törzsben és így veszi át a hatalmat :-)

Mindent tudok a rákászszakmáról...

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.