Hirdetés

2024. április 23., kedd

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#1) Geri Bátyó


Geri Bátyó
őstag

Kicsit összevissza. Nagyjából belesűrítettem mindent, az elmúlt 1 évből.

"Ki a büdös istennyila vagy te bohócképű!?" SzŐr Geri, birodalmi poéta és főszakács (:L topic)

(#2) Vakegérke válasza Geri Bátyó (#1) üzenetére


Vakegérke
veterán

Benne van a lényeg, akár örök érvényű is lehet.

Szép szolidan, szép szolidan, elvégre nem vagyunk otromba állatok... (KFT) Birodalmi Szóvivő és Békenagykövet (:L topic)

(#3) Geri Bátyó válasza Vakegérke (#2) üzenetére


Geri Bátyó
őstag

Pedig nem sokat agyaltam rajta (szokás szerint), megint csak jött egy gondolat. Pár percig formálgattam a fejemben, aztán úgy voltam vele, hogy akár le is írhatom és ez lett belőle, de menet közben is alakult kicsit, hogy mit is írok.

"Ki a büdös istennyila vagy te bohócképű!?" SzŐr Geri, birodalmi poéta és főszakács (:L topic)

(#4) Vakegérke válasza Geri Bátyó (#3) üzenetére


Vakegérke
veterán

Az a jó, ha "csak úgy" jön a gondolat, jönnek a szavak. Ha agyalni, görcsölni kell, azt már megette a fene.

Szép szolidan, szép szolidan, elvégre nem vagyunk otromba állatok... (KFT) Birodalmi Szóvivő és Békenagykövet (:L topic)

(#5) Geri Bátyó válasza Vakegérke (#4) üzenetére


Geri Bátyó
őstag

Ezzel én is így vagyok. :K

Még sosem fogalmaztam, meg, de ezt gondolom, hogy én nem írom a verseket, hanem leírom őket. Egyszer csak jön, én pedig papírra vetem.

"Ki a büdös istennyila vagy te bohócképű!?" SzŐr Geri, birodalmi poéta és főszakács (:L topic)

(#6) potyautas


potyautas
csendes tag
LOGOUT blog

Tetszik a vers. Élvezettel olvastam a nagyobb részét, de a vége valahogy...nem is tudom mi lett vele, de elromlott. Kicsit döccen. Mintha elfogyott volna a lendület.

(#7) Sethdobaloah


Sethdobaloah
senior tag

kicsit magányos lehetsz, ha tényleg így érzed. (mármint nekem innen így tűnik)

...csak én vagyok helikopter?

(#8) Geri Bátyó válasza Sethdobaloah (#7) üzenetére


Geri Bátyó
őstag

Voltam már magányos korábban, de az eléggé más. Többé-kevésbé egyedül vagyok, az kétségtelen, de nem vagyok magányos. :N Azt gondolom, hogy csak az lehet magányos, aki nem tud mit kezdeni magával és az életével, amikor egyedül van. Én egy percig sem unatkozom, pedig nem pörgök, mint a búgócsiga.
Mindig van mit csinálnom és mindig azt, amihez éppen kedvem van, legyen az egy jó könyv, vagy akár egy kis házimunka.
Ugyanakkor mindig tudok beszélni valakivel, ha éppen beszélgetni szeretnék.

Egy jóbarátom is felhívta a figyelmemet rá, hogy kicsit negatívnak tűnik a vers, pedig nem annak szántam. :N Inkább csak olyan elmélkedős hangulatom volt, de semmiképp sem negatív.

"Ki a büdös istennyila vagy te bohócképű!?" SzŐr Geri, birodalmi poéta és főszakács (:L topic)

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.