Hirdetés

2024. április 23., kedd

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#1) Geri Bátyó


Geri Bátyó
őstag

Az egész évem eléggé vacak, de az elmúlt néhány hét túl tesz mindenen.
Nem kell túl nagy jelentőséget tulajdonítani ennek a versnek sem. Akik rendszeresen olvasnak, tudják, hogy ezek által tudok túllépni a bajokon. Nincs nagy gond, csak a szokásos. Annyi, hogy ez az időjárás nem kedvez nekem. Ilyenkor rosszabb.

"Ki a büdös istennyila vagy te bohócképű!?" SzŐr Geri, birodalmi poéta és főszakács (:L topic)

(#2) stangli


stangli
senior tag

Geri már mondtam, csak pozitívan :K negatív gondolatok, még több negatív gondolatot szülnek... gondolj a jó dolgokra, nézz pozitívan a jövőbe.. ;)

(#3) Geri Bátyó válasza stangli (#2) üzenetére


Geri Bátyó
őstag

Jelenleg eléggé nehéz pozitívan gondolkodnom. Hetek óta nem tudok aludni egy jót, mert rohadtul fájnak a térdeim. Meg amúgy sem történt semmi jó.
Legyen vége ennek az évnek, a következő ennél csak jobb lehet! :K

"Ki a büdös istennyila vagy te bohócképű!?" SzŐr Geri, birodalmi poéta és főszakács (:L topic)

(#4) talmida válasza Geri Bátyó (#3) üzenetére


talmida
Közösségépítő

Mindkét térded fáj?? :O Orvos mit mond? Ilyen fiatalon nem hiszem, hogy reumás lennél. :N Az alváshiány inkább okozhatja. :(( Gyors gyógyulást kívánok neked!!! ;)

IN GOD WE TRUST!

(#5) Geri Bátyó válasza talmida (#4) üzenetére


Geri Bátyó
őstag

Te pontosan tudod, hogy mi a baja a térdeimnek. Tényleg nem reuma. Ez a nyirkos hideg viszont nem tesz jót nekik. Emiatt fáj most jobban és ezért nem tudok aludni.

"Ki a büdös istennyila vagy te bohócképű!?" SzŐr Geri, birodalmi poéta és főszakács (:L topic)

(#6) művésznő4


művésznő4
csendes tag

Nem bírtam ki....megint elmorzsoltam egy könnycseppet...:(
Bárcsak melletted lehetnék, hogy segítsek átvészelni....:((( :'( <3

[ Szerkesztve ]

(#7) Geri Bátyó válasza művésznő4 (#6) üzenetére


Geri Bátyó
őstag

Tudom, hogy lélekben velem vagy és már ez is sokat segít.
Te és az egész Kiscsalád mellettem áll és támogat. Pontosan rólatok szól az utolsó két versszak (meg kicsit a Démonnak is, mert ő is nehéz időket él).
Tudom, hogy nektek fontos vagyok, ezért kell kitartanom. Túl leszek majd ezen is, csak idő kérdése.

"Ki a büdös istennyila vagy te bohócképű!?" SzŐr Geri, birodalmi poéta és főszakács (:L topic)

(#8) stangli válasza Geri Bátyó (#5) üzenetére


stangli
senior tag

Mi baja a térdeidnek? Nem használ semmi? Vitamin, valami gyógyi, vagy valami uszoda, gyógytorna féle... :F

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.