Hirdetés

2024. április 24., szerda

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#26) nemlehet válasza #90088192 (#24) üzenetére


nemlehet
őstag

Szerintem ez az "erre meg arra lettünk tervezve" csak egy marketing fogás. Elsőre rendkívül logikusnak tűnik ezért meggyőző, de ha jobban belegondolsz nem lehet csak úgy egy aspektust kiragadni hogy akkor ezt ősemberben tolom de a többit meg nem mert totál értelmetlen. Plusz mint sokan írtátok a környezetünk sem olyan, már 2000 éve sem volt olyan mint amihez a testünk kialakult. Sőt már 4000 éve sem, mert a döngölt föld sem természetes felület.

Amúgy látom előnyét a mezitlábazásnak, én azt vettem észre, hogy érezhetően jobban dolgozik az alsó lábszáram, gondolom másképp egyensúlyozok. Mondjuk nekem nincs ilyen cipőm, itthon a kertben szoktam úgy tevékenykedni mert tudom itt nincs random üveg meg egyéb szemét. Bár sose fogok ilyet venni egy erdei túrára el tudom képzelni hogy jó lehet annak aki edzésben van.

Mesterséges felületre viszont isten ments, oda kellenek a modern anyagok csillapítással mert kikészül az ember térde, főleg ha túlsúlyos.

Nokia 3310->3410->3100->6500 Slide(RiP Nokia)->Acer Liquid Metal ->Xiaomi Hongmi-> Xiaomi Redmi Note 3

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.