Hirdetés

2024. április 19., péntek

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#17) proci985 válasza Geri Bátyó (#16) üzenetére


proci985
MODERÁTOR

en azon rohogok, hogy latszik oregszem, mert sikerult egymas utan a harmadik (!) Salomon Discovery GTXet megvenni, mert az volt akcioban. Ecco es Nike (abbol a teljesen fekete offroad futocipojuk) is jo. Ecconak meg van full bor, kulturaltan kinezo es kenyelmes kvazi treckingcipojuk amit telen pl meetingezni szoktam hasznalni mert nem azik be ha veletlenul leesik 30 centi ho. viszont lassan kene uj es azt nagyon nem szoktak akciozni, cserebe 150+ eur.

igazabol az, hogy mit veszek foleg ez attol fugg, hogy amikor elkopik az elozo epp mi van leakciozva 80 eurora mert spur vagyok :DDD.

Salomonnal es Eccoval en vegigtoltam anno minimum egy egesz hetet Szigeten, tripometer szerint ilyen napi 20+kmes atlagokkal, tetejeben Salomonnal megcsinaltam, hogy a frissen vett cipovel kb direkt mentem Szigetre (bar lehet elotte nap mar volt rajtam), szoval tenyleg, nagyon jo. nagyon regen (10+ eve) egyebkent Merrell bakancsban jartam Szigetre ha nagyon esett, es sose hagyott cserben.

Merrellnek mondjuk annyi baja volt, hogy az nehez volt.

---

Sziget mondjuk teljesitmenytura. egy ido utan szoktam rohogni amikor kijonnek az emberek az elso nap magassarkuban meg sminkestaskaban, mikozben mi kvazi turafelszerelesben jartunk ki. avagy treckingcipo / vizallo futocipo, szellos de terd ala ero ruha (ejjel hideg lehet), kistaska (potfelso kulonosen jol sikerult estekre) / ovtaska + halaszgatya (2 doboz sor / asvanyviz kenyelmesen elfer), muanyag poncho / orkandzseki, kezfertotlenito, fajdalomcsillapito, ragtapasz, kenyelmes felso, naptej, UVszuros / polarizalt napszemuveg tokkal, fejenkent egy battery pack. satorban pulover (szakadt / nemkarerte, bar az enyem sose loptak el), halozsak es szemeteszsak. utobbi arra kellett, ha utolso este eso van (mindig!) es a satorral nem akarunk elaztatni mindent amig hazaertunk vele.

ja es megesett, hogy akivel voltam azzal elmentem masodik nap cipoert aztan kozoltem, hogy addig nem megyunk ki a plazabol, amig nem talal maganak egy cipot amiben kibirja a laba, mert leulni es nem tancolni / ugralni amig kint vagyunk nem opcio.

[ Szerkesztve ]

Don't dream it, be it. // Lagom amount.

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.