Hirdetés

2024. április 25., csütörtök

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#1) Geri Bátyó


Geri Bátyó
őstag

Gyanítom, hogy most azok is hasonlóképpen éreznek, akik máskor szeretik az esőt. :D

"Ki a büdös istennyila vagy te bohócképű!?" SzŐr Geri, birodalmi poéta és főszakács (:L topic)

(#2) RootRulez válasza Geri Bátyó (#1) üzenetére


RootRulez
félisten

Kivan a f***om ezzel az idővel! :W

Anyu azt mondta, hogy már egyes nemzetek tudják irányítani az időjárást és ez most annak az eredménye, hogy ki legyen velünk b***va. Szóval lehet rettegni! :))

═════════════════════════════════════════

(#3) Crystalheart válasza RootRulez (#2) üzenetére


Crystalheart
senior tag

Ja, anyáméknál is ez a téma :W Másik verzió, hogy közeleg 2012, és ezek a jelei. :DDD :Y

És mennyire hülyének néznek engem itthon mindig, ha nem bólogatok lelkesen helyeslően, vagy nézek kétségbeesett szemekkel a "hír" hallatán!

(#4) Geri Bátyó


Geri Bátyó
őstag

Pedig csak szimplán ocsmány az idő!
Mondjuk ettől még nem fogom jobban szeretni! :W

"Ki a büdös istennyila vagy te bohócképű!?" SzŐr Geri, birodalmi poéta és főszakács (:L topic)

(#5) Wictor


Wictor
senior tag

A világvége érdeklődés hiányában elmarad... Helyette globális szaridő van. :D

(#6) Geri Bátyó válasza Wictor (#5) üzenetére


Geri Bátyó
őstag

Megint egy hamisítatlan Wictor-féle hozzászólás! :R :D

"Ki a büdös istennyila vagy te bohócképű!?" SzŐr Geri, birodalmi poéta és főszakács (:L topic)

(#7) Csemike válasza RootRulez (#2) üzenetére


Csemike
csendes tag

Pedig ezüst-jodiddal esőt lehet csinálni. :)

Geri bátyó: nálad gyakori vendég a nyomott hangulat?

(#8) Geri Bátyó válasza Csemike (#7) üzenetére


Geri Bátyó
őstag

Hát, úgy legbelül igen! Pedig amúgy eléggé jó kedélyű vagyok.

"Ki a büdös istennyila vagy te bohócképű!?" SzŐr Geri, birodalmi poéta és főszakács (:L topic)

(#9) moha21


moha21
addikt

Inkább szeptemberi az idő, de tény már kivagyok tőle. A kertben már minden úszik vagy kisült.

Nem az az igazi férfi aki minden nőt meghódít, hanem aki ismeri a nagyfeszültségű földkábelek szigetelésének technikáját.

(#10) Geri Bátyó válasza moha21 (#9) üzenetére


Geri Bátyó
őstag

Annyira összevissza az időjárás mostanság, hogy szeptemberben sokszor kánikula van.
Amúgy a November Rain (Guns'n'Roses) jutott az eszembe, amikor kinéztem az ablakon!

"Ki a büdös istennyila vagy te bohócképű!?" SzŐr Geri, birodalmi poéta és főszakács (:L topic)

(#11) nem_tom


nem_tom
őstag

Megint nagyot alkottál,
De bele ne fáradjál.
Eljön majd a nyár,
Nem lesz itt több ár. :)

(#12) Geri Bátyó válasza nem_tom (#11) üzenetére


Geri Bátyó
őstag

Óóó köszönöm kedves leszármazottam! :R

"Ki a büdös istennyila vagy te bohócképű!?" SzŐr Geri, birodalmi poéta és főszakács (:L topic)

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.