Hirdetés

2024. április 19., péntek

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#1) Geri Bátyó


Geri Bátyó
őstag

Igen, egy kicsit rossz hangulatban vagyok. Történt egy, s más ami kiváltotta belőlem ezeket a sorokat.

"Ki a büdös istennyila vagy te bohócképű!?" SzŐr Geri, birodalmi poéta és főszakács (:L topic)

(#2) sKata™ válasza Geri Bátyó (#1) üzenetére


sKata™
csendes tag

Igazán sajnálom, hogy te is hasonlóan érzel, mint én:(

(#3) Geri Bátyó válasza sKata™ (#2) üzenetére


Geri Bátyó
őstag

Az a szörnyű, hogy te is így érzel, mert én már eléggé öreg vagyok ahhoz, hogy azt mondjam, nincs jelentősége és jó ez így, ahogy van. Volt pár szép időszak az életemben és nem zavar, ha nem lesz több. Te még nem adhatod fel! :N

"Ki a büdös istennyila vagy te bohócképű!?" SzŐr Geri, birodalmi poéta és főszakács (:L topic)

(#4) mephi666


mephi666
nagyúr

úristen, ez totál leírja a mostani érzéseimet :( 28 vagyok, 2 eljegyzésem volt eddig és vagy 2 tucat kapcsolatom, amikben kerestem a boldogságot... most bő 1.5év után szakított velem barátnőm: úgy éreztem/érzem, hogy ő az igazi, de azt mondja, hogy nem érez már semmit... és igazából nem is volt belém szerelmes :(

nagyon nehezen engedek magamhoz igazán közel embereket és az évek során kiöltem magamból majdnem minden érzést... ugyanúgy a fájdalmat, mint az örömöt... régen életvidám voltam és képes voltam minden kis lényegtelen apróságnak örülni, de mostanra már semmi... ha valaki elküld a jó picsába, azt sem veszem a szívemre, de ha mondjuk valami váratlan öröm ér, az sem hat meg :( nem jó ez így... meg kell találnom újra a régi önmagam

"Kis lépés az emberiségnek... hosszú lépést a férfiaknak..." ++++++++++++++ BattleTag: mephiHUN#2258 ++++++++ A kígyó veszélyes állat mert harap, de a takarítónő még veszélyesebb, mert ő Maris

(#5) Geri Bátyó válasza mephi666 (#4) üzenetére


Geri Bátyó
őstag

Vagyunk így néhányan. Én is csalódtam már sokszor. Nem csak párkapcsolatokban. Mostanában olyanokban is, akiket barátomnak tartottam.
Én nem tudatosan öltem ki magamból mindent, mert volt, amit jó lett volna megtartani. Azokat mások ölték ki belőlem.

"Ki a büdös istennyila vagy te bohócképű!?" SzŐr Geri, birodalmi poéta és főszakács (:L topic)

(#6) mephi666 válasza Geri Bátyó (#5) üzenetére


mephi666
nagyúr

tényleg szinte folyamatosan csak egy élettelen zombinak érzem magam: felkelek, elvégzem a dolgom, bemegyek dolgozni, becsülettel megcsinálom, szinte mindenkivel semleges vagyok, hazajövök és kész... barátnőm volt az, aki örömet tudott adni és most kiderült, hogy majdnem minden csak színjáték és hazugság volt :( most rendbe kell hoznom magam és megpróbálni magamban megtalálni a boldogságot újra... és, ha kész leszek ezzel, talán akkor vághatok bele új kapcsolatba (de valószínűleg akkor "érettebb" nőt kell keresnem)

"Kis lépés az emberiségnek... hosszú lépést a férfiaknak..." ++++++++++++++ BattleTag: mephiHUN#2258 ++++++++ A kígyó veszélyes állat mert harap, de a takarítónő még veszélyesebb, mert ő Maris

(#7) Geri Bátyó válasza mephi666 (#6) üzenetére


Geri Bátyó
őstag

Remélem, hogy sikerrel jársz! :)

"Ki a büdös istennyila vagy te bohócképű!?" SzŐr Geri, birodalmi poéta és főszakács (:L topic)

(#8) mephi666 válasza Geri Bátyó (#7) üzenetére


mephi666
nagyúr

most nyomtam este a fejemnek egy hard resetet, úgy berúgtam... szépen összekapom magam és az élet megy tovább... még jó az idő: el kell mennem bringával ide-oda, fotózni meg minden olyat csinálni, amire lusta voltam eddig... vissza kell szereznem önmagam... és nem tartom kizártnak azt sem, hogy megpróbáljam meghódítani újra Ágimat :) meg akarom mutatni neki a régi énemet, amilyen akkor voltam, amikor még nem ismert... és én is olyan akarok lenni, nem pedig egy ilyen befásult senki... nagyon kevés esetben megy ez az újrakezdés, de hátha... 1% van rá

[ Szerkesztve ]

"Kis lépés az emberiségnek... hosszú lépést a férfiaknak..." ++++++++++++++ BattleTag: mephiHUN#2258 ++++++++ A kígyó veszélyes állat mert harap, de a takarítónő még veszélyesebb, mert ő Maris

(#9) sKata™ válasza mephi666 (#8) üzenetére


sKata™
csendes tag

Az mindig jó, ha mer újra kezdeni az ember. Ha kitárod magad és próbálod befogadni a világot. Csak arra vigyázz, nehogy több csalódás érjen. Lehet, hogy örülnöd kéne a szép időszakoknak, amiket vele töltöttél, különben ha sok sikertelen próbálkozásod lesz, az rátelepszik mindenre. Nagyon nehéz tovább lépni. Én is ilyesmi helyzetben vagyok. De már kezdek kilábalni, bár már több mint egy éve hajkurászok valamit, amit rég el kellett volna engedni. A szív nagy úr. Mindig azt hiszi az ember, hogy ki kell tartani, bizonyítani és akkor lesz esély. Minél erőteljesebben harcolsz, annál nehezebb a helyzet, mert nem lehet ráerőszakolni senkire azt, amit vársz. Nyilván nem is ez a szándékod, nekem sem ez volt..
Minden esetre ajánlom Paolo Coelho könyveit. Pl 11 perc és a Veronika meg akar halni. Én ezektől nagyon sokat kaptam. De fontos úgy olvasni, hogy mindent alaposan végig kell gondolni.

(#10) Gebriel


Gebriel
veterán

"Emberek milliói döntenek úgy, hogy nem lesznek érzékenyek. Vastag bőrt növesztenek maguk köré, hogy senki ne okozhasson nekik fájdalmat. De ennek nagy ára van. Senki sem okozhat nekik fájdalmat, de boldoggá sem teheti őket senki." Osho

(#11) mephi666 válasza Gebriel (#10) üzenetére


mephi666
nagyúr

olvastam osho-t anno... annak ellenére, hogy néha csak egy szóf*só, mond jókat és ebben igaza van... sajnos :(

"Kis lépés az emberiségnek... hosszú lépést a férfiaknak..." ++++++++++++++ BattleTag: mephiHUN#2258 ++++++++ A kígyó veszélyes állat mert harap, de a takarítónő még veszélyesebb, mert ő Maris

(#12) Geri Bátyó


Geri Bátyó
őstag

mephi666: Időnként jó egy kis beb@szás, de hosszabb távon nem megoldás az sem. Tudom. Tapasztalat. Tényleg sokkal jobb, ha lefoglalod magad olyasmivel, amit szeretsz csinálni. Én sem véletlenül vettem karácsonyra magamnak egy DSLR-t! :D
Az újrakezdés viszont nagyon ritkán sül el jól. Én még nem láttam ilyet, de hallani már hallottam róla. Ettől függetlenül szerintem tovább kell lépni. Én is inkább ezt az utat választottam (más kérdés, hogy belebuktam abba is).

Kata: "Ha kitárod magad és próbálod befogadni a világot." Ezzel vigyázni kell. Inkább csak nem szabad bezárkózni, de határt húzni, hogy mit mutatsz magadból és mit engedsz közel magadhoz. Amikor valakit érdemesnek találsz rá, akkor lehet kitárulkozni, de még abból is lehet pofáraesés.
"Mindig azt hiszi az ember, hogy ki kell tartani, bizonyítani és akkor lesz esély. Minél erőteljesebben harcolsz, annál nehezebb a helyzet, mert nem lehet ráerőszakolni senkire azt, amit vársz." Ebben teljesen igazad van! :K

Gebriel: Ez nagy igazság abban az esetben, ha valaki kap időnként pozitívat is (itt konkrétan a párkapcsolatokra gondolok), de amikor csak csalódások érnek, akkor a páncél még mindig jobb.

"Ki a büdös istennyila vagy te bohócképű!?" SzŐr Geri, birodalmi poéta és főszakács (:L topic)

(#13) Gergő_ válasza mephi666 (#8) üzenetére


Gergő_
őstag

Az alkohol vagy más szenvedély nem jó semmire, csak még jobban elmélyíti a szomorúságot. Az agyat lehet resetelni, de a lelked görcsölni fog. Nincs jó tanács ilyen helyzetekre. Hagyni kell hadd gondolkodjon. Ha te tényleg mindent megtettél még a kapcsolatban és nem keres meg, akkor lehet jobb is hogy szétváltatok. :( Vagy mondd meg neki, hogy karácsonyig hagyod gondolkodni?

(#14) mephi666 válasza Gergő_ (#13) üzenetére


mephi666
nagyúr

előbb ment el... semmit nem értek :( időt adunk egymásnak és majd kiderül

"Kis lépés az emberiségnek... hosszú lépést a férfiaknak..." ++++++++++++++ BattleTag: mephiHUN#2258 ++++++++ A kígyó veszélyes állat mert harap, de a takarítónő még veszélyesebb, mert ő Maris

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.