Hirdetés

2024. április 25., csütörtök

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#1) Geri Bátyó


Geri Bátyó
őstag

Csak okoskodás, de talán 1-2 ember elgondolkodik rajta és ha így lesz, az már eredmény!

"Ki a büdös istennyila vagy te bohócképű!?" SzŐr Geri, birodalmi poéta és főszakács (:L topic)

(#2) moonlight115 válasza Geri Bátyó (#1) üzenetére


moonlight115
tag

Én elgondolkodtam. :K
Nem vagyok baromi okos, mint te :DDD , csak baromi toleráns. Ez szakmai "ártalom". Remélem, itt még nem bántottam meg senkit. :D

"Holdfényszonátának összedőlt a könyvespolca, mert bétóven sors szimfóniát rakott rá..." /by old rocker/

(#3) Geri Bátyó válasza moonlight115 (#2) üzenetére


Geri Bátyó
őstag

"Remélem, itt még nem bántottam meg senkit."
Amennyire az itteni munkásságod alapján meg tudlak ítélni, szerintem máshol sem! :N

"Ki a büdös istennyila vagy te bohócképű!?" SzŐr Geri, birodalmi poéta és főszakács (:L topic)

(#4) moonlight115 válasza Geri Bátyó (#3) üzenetére


moonlight115
tag

Köszi.
Egy volt kolléganőmet biztosan. A közelmúltban történt, és a mai napig bosszant, hogy még alkalmat sem adott a megbeszélésre, sose derült ki, hogy mi baja velem...Pedig próbálkoztam, de mindig falba ütköztem. "Veled nem beszélek!" - Ez volt az utolsó mondata. Onnantól kezdve elkönyveltem sértődős libának, és annyiban hagytam a dolgot. Aztán 1-2 hónap múlva elment tőlünk, aminek nagyon örültem. Vannak ilyen emberek, nincs mit tenni.

"Holdfényszonátának összedőlt a könyvespolca, mert bétóven sors szimfóniát rakott rá..." /by old rocker/

(#5) Geri Bátyó válasza moonlight115 (#4) üzenetére


Geri Bátyó
őstag

Ez az a verzió, amikor nem tudod megbeszélni a problémát. Valószínűleg esetedben is csak egy félreértés volt.

"Ki a büdös istennyila vagy te bohócképű!?" SzŐr Geri, birodalmi poéta és főszakács (:L topic)

(#6) moonlight115 válasza Geri Bátyó (#5) üzenetére


moonlight115
tag

Biztos, hogy nem szándékos volt. De magával tolt ki, mert onnantól kezdve nem küldtem neki vendéget. :N

"Holdfényszonátának összedőlt a könyvespolca, mert bétóven sors szimfóniát rakott rá..." /by old rocker/

(#7) Krystal_s


Krystal_s
addikt

Sajnos nagyon gyakori eset és leginkább az, amikor nem lehet tisztázni, mert a másik fél annyira makacs, nemtörődöm típus. Szerintem ez intelligenciafüggő is. Egy értelmes, lelkiismeretes ember ritkán képes arra, hogy ne tisztázzon valamit és megbántva hagyja ok nélkül a másikat. Én pl nagyon rosszul érezném magam, ha ezt nem tehetem meg, de ahhoz a másik személyre is szükség van. Egy apró félreértésen hatalmas dolgok múlhatnak.
Személyesen még könnyebb tisztázni, megbeszélni a félreértéseket, de akik ritkábban, vagy nem is találkoznak, leginkább neten, telefonon beszélnek, ott sokkal gyakoribb a félreértés.
Nekem is volt pár ilyen esetem és nagyon kellemetlen, rossz érzés tud lenni. Nagyon sok rosszindulatú ember van. :U

(#8) Geri Bátyó válasza Krystal_s (#7) üzenetére


Geri Bátyó
őstag

Sajnos én is gyakran félreérthető vagyok. Többször is előfordult, hogy viccnek szántam valamit, amiből sértődés lett. Nehéz ilyenkor korrigálni, mert sokszor magyarázkodásnak tűnik.
A szándékos tulokságot sokkal könnyebb megmagyarázni, mint azt, amit szándékolatlanul követtünk el! :K

"Ki a büdös istennyila vagy te bohócképű!?" SzŐr Geri, birodalmi poéta és főszakács (:L topic)

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.