Hirdetés

2024. március 29., péntek

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#1) Geri Bátyó


Geri Bátyó
őstag

Nem is fűzök hozzá semmit. Azt hiszem, hogy elég jól körbeírtam a témát az én szemszögemből.

"Ki a büdös istennyila vagy te bohócképű!?" SzŐr Geri, birodalmi poéta és főszakács (:L topic)

(#2) #56573440


#56573440
törölt tag

"...Majd akkor, ha már tudod – nem félsz tőle – tudod, hogy egyszer majd meg kell halnod." harcosok klubbja.

az írás meg jó, teljesen egyetértek

(#3) finest válasza Geri Bátyó (#1) üzenetére


finest
őstag

Az ókori görög bölcsek szerint a boldogság az, amikor megszűnik a fájdalom.

“Don’t shoot, I’m Globish.”

(#4) Geri Bátyó válasza #56573440 (#2) üzenetére


Geri Bátyó
őstag

Nem is gondoltam volna, hogy lesz aki végigolvassa, mert eléggé nyomasztó, bár nem annak szántam. :R

finest: Valójában nem szűnt meg, csak (félig-meddig) tudat alatti szinten van.
A lelki fájdalmak jobban megviselnek, de ez egy másik történet.

[ Szerkesztve ]

"Ki a büdös istennyila vagy te bohócképű!?" SzŐr Geri, birodalmi poéta és főszakács (:L topic)

(#5) #56573440 válasza Geri Bátyó (#4) üzenetére


#56573440
törölt tag

szerintem nem nyomasztó, sőt. bár csak most találtalak itt meg, nem voltam vagyok nagy logout látogató, de az összes bejegyzésedet végig tudnám kommentelni hogy jah teljesen igazad van.

ezt is lehet nyomasztónak érzékelni, de csak annak aki felületesen olvassa. az élni akarás és a küzdés a fájdalom tűrése és kizárása messze túlmutat az emberek átlagos küzdeni akarásán. én egyszer mindkét sípcsontomat rommá küldtem, röntgen után az orvos mondta hogy aki elhozott az vigyen is haza és 3 hónap pihi, semmi terhelés. amikor mondtam hogy én ezzel a lábbal edzek, futok, és ide is saját lábon jöttem akkor csak csóválta a fejét. ennyi. az agy csodálatos dolog. ha akar kizár bármit bármikor. a fizikai fájdalmat én is jól tolerálom, a gond általában a lélek fájdalma, az üresség, az hogy hazaérek és tudom jól hogy nem vár semmi és senki csak a csend. és a csend néha jobban tud fájni mint bármi.

(#6) Geri Bátyó válasza #56573440 (#5) üzenetére


Geri Bátyó
őstag

A csönd és az egyedüllét nem olyan nagy probléma, hogyha van valaki, akivel legalább időnként tudsz kicsit bensőségesen beszélgetni. Ezt a témát nem folytatom, mert mint említettem ez egy másik történet.

A fájdalom pedig tényleg nem akkora gond, mint azt sokan gondolják. Idővel hozzá lehet szokni.

[ Szerkesztve ]

"Ki a büdös istennyila vagy te bohócképű!?" SzŐr Geri, birodalmi poéta és főszakács (:L topic)

(#7) geprombolo válasza Geri Bátyó (#6) üzenetére


geprombolo
senior tag

Ismerek egy-két személyt, aki hasonlóan hozzád, komoly állandó fájdalommal él együtt és kívülről ugyanúgy nem látszik rajta, mint ahogy rajtad sem.
Miért mondod, hogy nyomasztó? Nagyon jó téma! Lehet sokat beszélni róla. Aki nyomasztónak érzi a halál gondolatát, az rosszul teszi, mert senki nem halhatatlan. Megsúgom, a halál nem fájdalmas, még nem is kellemetlen, az tényleg, ahogy mondtad, megkönnyebbülés. Hogy az előtte való pillanatok milyenek, az egyénileg változó. Betegség, erőszakos halál, öregségi "elalvás", stb. A meghalás tulajdonképpen a minden szenvedések vége, amikor megszabadulsz a porhüvelyedtől és elszállsz innen. Csodálatos! Egyes kultúrákban pont, hogy örülnek a szeretteik halálának az emberek, mert azt jelenti, hogy "neki már jó".

cmd: ping win! Vakegérke, odafent találkozunk és játszunk tovább, mert játék az élet!

(#8) hNp88 válasza geprombolo (#7) üzenetére


hNp88
aktív tag

"A meghalás tulajdonképpen a minden szenvedések vége, amikor megszabadulsz a porhüvelyedtől és elszállsz innen. Csodálatos!" :K

:R

a bejegyzés is kiváló.

[ Szerkesztve ]

Beatam Mortem Expectans. "kötél&diófa - business solutions"

(#9) Geri Bátyó válasza geprombolo (#7) üzenetére


Geri Bátyó
őstag

Azért írom, hogy nyomasztó, mert sokak számára a halál gondolata, vagy egyáltalán arról beszélni, nyomasztó. Ráadásul a betegség, a fájdalom, de a lelki szenvedés sem egy szívderítő téma.
Kissé meg is lepődtem, hogy mindannyian mögé láttatok ennek és úgy értelmezitek az irományomat, ahogy ezt én gondoltam is.

Természetes dolog, amivel nem kell túl sokat törődni. Az pedig, hogy valakinek nem jó az élete (mindegy, hogy miért), még nem jelenti azt, hogy fel kell adni, mert ha más nem, néhány apróságnak azért lehet örülni.

Persze ettől még nem jó így élni, de ez van és kész.

hNp88: Köszönöm! :)

[ Szerkesztve ]

"Ki a büdös istennyila vagy te bohócképű!?" SzŐr Geri, birodalmi poéta és főszakács (:L topic)

(#10) Иван


Иван
őstag

Nem tudom milyen betegséged va, egyáltalán le lehet-e győzni, de remélem kilábalsz belőle. ha nem, akkor meg küzdj csak azért is! :K

És élj minél tovább, ahogy még én is sokat akarok, mert a világ csodálatos, és ha akarjuk még ennél is szebb lehet. Naivnak talán naiv elképzelés, de azért ezért dolgozni lehet egy élet célja.

i5 10400f | ASUS RTX 3060 Ti 8GB LHR | 16GB DDR4 | Asus TUF VG27AQ | meg egy csomó körítés | Nintendo Switch V2

(#11) GabN73


GabN73
addikt

Naja, néha én is irigylem a buddhistákat... :(

(#12) Wictor


Wictor
senior tag

Érdekes téma, biztos sokakat foglalkoztat és tényleg nem nyomasztó. Ez a "zuhanás a semmibe" dolog érdekes, nálam is jelen van/volt, gondolom ez az, mikor mielőtt földet érnél, felriadsz. Sokan azt mondják - szerintem hülyeség -, hogy mikor földet is érsz, akkor van vége mindennek.

"A csönd és az egyedüllét nem olyan nagy probléma, hogyha van valaki, akivel legalább időnként tudsz kicsit bensőségesen beszélgetni."
- Ezzel pedig maximálisan egyet tudok érteni.

[ Szerkesztve ]

(#13) Geri Bátyó válasza Иван (#10) üzenetére


Geri Bátyó
őstag

Nem igazán gyógyítható. Lenne egy megoldás (illetve lett volna, de már valószínűleg késő), de túl sokba kerülne.

Az az igazság, hogy jó lenne még egyszer igazán boldognak lenni, de valahogy mindig kicsúszik a kezemből. De ez már megint az a bizonyos másik történet.

GabN73: A buddhisták sem tudhatnak mindent, legfeljebb jobban elfogadják a körülöttük lévő világot úgy, ahogy van.

Wic: Igazából nincs földetérés, mert apránként elenyészek. Egyre homályosabb minden érzés. Hogyha igaz, amire gondolok, akkor gyakorlatilag a halál utáni létet, vagy nemlétet nem látom az álomban. Illetve nem érzékelem, mert látni semmit sem látok.

"Ki a büdös istennyila vagy te bohócképű!?" SzŐr Geri, birodalmi poéta és főszakács (:L topic)

(#14) GabN73 válasza Geri Bátyó (#13) üzenetére


GabN73
addikt

Jó, csak ők másképp tekintenek az életre, a halálra, meg úgy mindenre. :K

(#15) baluka26


baluka26
veterán

Azóta félem igazán a halált, amióta a saját bőrömön tapasztaltam meg.
Konkrétan focizás közben mellettem esett össze egy középkorú, nagyon közeli rokonom, és rá kellett jönnöm, hogy semmi nem szállhat szembe a halállal.
Jön, és mindent elsöpör, egy pillanat műve az egész.
Már 3 hónapja, de még mindig nem tudtam túllépni ezen...éjszakánként mindig erre gondolok, rendszeresen eszembe jut nappal is. Próbálom megérteni, de nem megy, elszomorít.

They said I once was lost, but now I'm truly found. || Eladó Eastpak hátizsák: http://tinyurl.com/balutaska

(#16) Geri Bátyó válasza GabN73 (#14) üzenetére


Geri Bátyó
őstag

Pont ezt mondtam én is! Más a gondolkodásmódjuk.

baluka26: Tudom, hogy nehéz, de pont ez a lényeg. Elfogadni a halált úgy, ahogy van. Természetes dologként, ami bárhol, bármikor és bármilyen körülmények között jöhet.

"Ki a büdös istennyila vagy te bohócképű!?" SzŐr Geri, birodalmi poéta és főszakács (:L topic)

(#17) baluka26 válasza Geri Bátyó (#16) üzenetére


baluka26
veterán

Persze, természetes. De én egy fiatal, 44 éves, élettel teli ember halálát nem birom elfogadni. Ezeknek a dolgoknak nem igy kellene történniük... :(

Egyébként meg szabad tudnom a betegségedet?

They said I once was lost, but now I'm truly found. || Eladó Eastpak hátizsák: http://tinyurl.com/balutaska

(#18) Geri Bátyó válasza baluka26 (#17) üzenetére


Geri Bátyó
őstag

Bárki, bármikor meghalhat. Pont. Minél fiatalabb, annál nehezebb elfogadni, de attól még ugyan úgy természetes. Mármint maga a halál ténye.

A betegségemről igazából nem szívesen beszélek, de küldök hamarosan egy PÜ-t.

"Ki a büdös istennyila vagy te bohócképű!?" SzŐr Geri, birodalmi poéta és főszakács (:L topic)

(#19) baluka26 válasza Geri Bátyó (#18) üzenetére


baluka26
veterán

Természetes, de egy nagyon rossz dolog. Számomra felfoghatatlan. Néha még mindig úgy érzem, hogy itt van köztünk a rokonom, hogy az egész csak egy álom volt...de rá kell ébredni az igazságra: nincs már többé. És ezt a tényt az emberi elme szerintem nem képes felfogni.

They said I once was lost, but now I'm truly found. || Eladó Eastpak hátizsák: http://tinyurl.com/balutaska

(#20) Geri Bátyó válasza baluka26 (#19) üzenetére


Geri Bátyó
őstag

Dehogynem képes. El kell kicsit vonatkoztatni.
Nézz meg egy gyufát. Amíg meg nem gyújtod, képes akár egy várost is elpusztítani, de hamar leéghet és akkor már csak hamu. Pillanatok alatt semmivé foszlik és ez egy gyufa esetében természetes és elfogadott.
Valójában a halállal is pontosan ez a helyzet.

Ne haragudj, hogy ezt mondom, de sokszor azért nem tudjuk elfogadni a másik ember halálát, mert nekünk hiányzik és ezáltal gyakorlatilag magunkat sajnáljuk. Ez is egy természetes reakció, de ha ez a helyzet, akkor el kell rajta gondolkodni és tovább kell lépni.

"Ki a büdös istennyila vagy te bohócképű!?" SzŐr Geri, birodalmi poéta és főszakács (:L topic)

(#21) Иван válasza Geri Bátyó (#20) üzenetére


Иван
őstag

"Ne haragudj, hogy ezt mondom, de sokszor azért nem tudjuk elfogadni a másik ember halálát, mert nekünk hiányzik és ezáltal gyakorlatilag magunkat sajnáljuk"

Lényegében ez a szeretet. Az az ember, aki hiányzik valakinek, azt valaki szerette :K

i5 10400f | ASUS RTX 3060 Ti 8GB LHR | 16GB DDR4 | Asus TUF VG27AQ | meg egy csomó körítés | Nintendo Switch V2

(#22) Geri Bátyó válasza Иван (#21) üzenetére


Geri Bátyó
őstag

Nem vitatom, hogy a szeretetről van szó, de itt a lényeg az önsajnálaton volt (Persze azt nem állítom, hogy esetében erről van szó).

"Ki a büdös istennyila vagy te bohócképű!?" SzŐr Geri, birodalmi poéta és főszakács (:L topic)

(#23) zolisx4


zolisx4
őstag

Olvastam az írásod ,nagyon jól megfogalmazott írás és érdekes is .
Mivel a halálról van szó az írásban ezért nem a betegségre reagálnák .
Igaz én másként vélekedem kicsit a halálról ,nem hiszem hogy a halál pillanatát valaki megálmodná ,egyszerű álom ,az emberi elme nagyon furcsa dolgokra képes.
Nekem a személyes véleményem ,hogy maga a halál egyszerű biológia leáll az agy és igy sorra tovább minden szerv ,és meghal .
Nem vagyok fiatal, nagyszüleim, anyám ,apám ,halálát is végig néztem ,minél öregebb az ember, annál könnyeben fel tudja dolgozni ezeket a rossz élményeket ,.
De ez ember függő is nem minden ember egy forma ,van akinek tovább van akinek pár hét .
Nem akarok vitát nyitni ,távol áll tőlem ,nem hiszek ebben a lélek vándorlás hogy elhagyod a tested megkönnyebbülsz , meg hasonló dolgokban ,onnan még nem jött vissza senki .
Ez a saját véleményem :R :R

(#24) Geri Bátyó válasza zolisx4 (#23) üzenetére


Geri Bátyó
őstag

Én sem akarok vitát, mert fölösleges. Nem akarok senkit sem meggyőzni arról, hogy amit mondok, az úgy is van, mivel tévedhetek is. Különbözőek vagyunk, másban hiszünk és ennyi. :)
Köszönöm, hogy elolvastad és leírtad a gondolataidat! :R

"Ki a büdös istennyila vagy te bohócképű!?" SzŐr Geri, birodalmi poéta és főszakács (:L topic)

(#25) zolisx4 válasza Geri Bátyó (#24) üzenetére


zolisx4
őstag

Amúgy nem csak ezt az írásod olvastam hanem mindegyiket ,mindegyik nagyon jó, de ez lett a legjobb :K .
Ez igy van különbözőek vagyunk ,más a vélemény ,de ez igy van jól :R :R

[ Szerkesztve ]

(#26) baluka26 válasza Geri Bátyó (#20) üzenetére


baluka26
veterán

Szerintem nem önsajnálat, ez szeretet.
Önsajnálat a nagyon közeli családtól jöhet csak szerintem.

They said I once was lost, but now I'm truly found. || Eladó Eastpak hátizsák: http://tinyurl.com/balutaska

(#27) Geri Bátyó válasza baluka26 (#26) üzenetére


Geri Bátyó
őstag

Önsajnálatot bárkinek a halála kiválthat. Legalábbis én így láttam már sokszor.

Valamiért viszont mégsem tudod elfogadni, hogy meghalt.
Túl fiatal volt? Ez nem igazán indok, sokkal fiatalabban is meg lehet halni.
Értelmetlen a halála? Sosincs értelme.

(Persze én csak elmélkedek, ne vedd magadra.)

"Ki a büdös istennyila vagy te bohócképű!?" SzŐr Geri, birodalmi poéta és főszakács (:L topic)

(#28) baluka26 válasza Geri Bátyó (#27) üzenetére


baluka26
veterán

Nem veszem, nyugi :)

Szerintem indok a fiatal halál. Hiszen a természetes az, hogy az ember öregkorában végelgyengülésben hal meg. A szívroham nem természetes dolog, hanem egy betegség.

A püdre szívesen válaszolnék, csak nem igazán tudok. Okoskodni meg nem akarok, ha valami eszembe jut, ami értelmes, azonnal írok :)

They said I once was lost, but now I'm truly found. || Eladó Eastpak hátizsák: http://tinyurl.com/balutaska

(#29) Geri Bátyó válasza baluka26 (#28) üzenetére


Geri Bátyó
őstag

Nem mindig betegség. Okozhatja egy hirtelen megterhelés is, mondjuk olyankor, amikor kimerült valaki.

Na, igen azzal sokmindent nem lehet kezdeni. :)

"Ki a büdös istennyila vagy te bohócképű!?" SzŐr Geri, birodalmi poéta és főszakács (:L topic)

(#30) David93Pecs


David93Pecs
tag

Na,először is. Szerintem is nagyon jó lett az írásod. :)
Érdekes téma,és jól meg van fogalmazva. Engem is nagyon érdekelnek ezek a dolgok.

"A meghalás tulajdonképpen a minden szenvedések vége, amikor megszabadulsz a porhüvelyedtől és elszállsz innen. "

Ez az idézet 5*-ös. :D Állatira tetszik. :)

Sokat gondolkodok a halálról,milyen is lehet odaát,ha van egyáltalán odaát.
De az elmúlt jópár éve alatt amit ezen dolgok olvasásával töltöttem,mondhatom egyre biztosabb vagyok benne,hogy van valami a halál után...
A nagy kérdés,hogy mi?:)
A halál pillanatában a nagy fehér fény ugye,amelyet az érintettek látni vélnek. Van aki avval magyarázza,hogy az agy trauma hatására ezt csinálja.
De,azért érdekes,hogy mindenhol a fény-energia dolog van jelen.
Sok ezoterikus,és természetfeletti fórumot,topicot,cikket olvastam már.
Az pedig h senki nem jött még onnan vissza,nem tudhatjuk. Persze a halála előtti testében(porhüvelyében) nem,nyilván de egy másik testben reinkarnálódva szerintem elképzelhető. :)

(#31) Geri Bátyó válasza David93Pecs (#30) üzenetére


Geri Bátyó
őstag

Köszönöm! Örülök, hogy tetszik a firkálmányom! :R

Az éles fehér fénnyel kapcsolatban az eddigi legfrappánsabb amit olvastam egy egészem materialista megközelítés volt. Sokan mondják, hogy lepereg előttük az élet.
Az illető azt mondta, ez esetben a fény összeegyeztethető a születés pillanatával. Sötét alagút végén éles, fehér fény.

Az, hogy van e valami a halál után, szerintem mellékes. Ezzel ráérünk a halál után foglalkozni. :K Persze érdekes téma és jó időnként elgondolkodni rajta, de - számomra legalábbis - nincs jelentősége.

"Ki a büdös istennyila vagy te bohócképű!?" SzŐr Geri, birodalmi poéta és főszakács (:L topic)

(#32) David93Pecs válasza Geri Bátyó (#31) üzenetére


David93Pecs
tag

Engem ez az egész dolog annak idején 2012 révén kezdett el érdekelni,amikor is hallottam a tv-be,azthiszem a fókuszba.
Ami érdekes,hogy addig szinte teljesen materialista módon áltam ezen dolgokhoz.
Aztán szépen fokozatosan beleolvastam mindenbe.:) És most itt tartok.

Nem,akarom ide keverni 2012-t,de hamár a halálnál tartunk érdekes lehet.
Szóval a napokban akadtam rá,egy teljesen uj elméletre.
Miszerint az élet egy körforgás. Különböző korok körforgása,amelyek váltják egymást.
Aranykor,Ezüstkor,Rézkor,Vaskor.
Ezt az a dolgot veti fel,hogy az emberiség a Földön eltöltött évek során nem hogy fejlődne,hanem inkább hanyatlik,butul.
Miszerint az aranykorban minden képessége megvolt az embernek(telekinézis,teleportáció stb.) ahogy közeledünk vaskor felé(napjainkban) egyre kevesebb képességünk van meg,és segédeszközökre van szükségünk(autó repülő).
Ez azért érdekes szerintem,és az eddigi leghihetőbb dolog amit eddig olvastam jövő év dec 21-ei eseményekre. :)

(#33) Иван válasza David93Pecs (#32) üzenetére


Иван
őstag

i5 10400f | ASUS RTX 3060 Ti 8GB LHR | 16GB DDR4 | Asus TUF VG27AQ | meg egy csomó körítés | Nintendo Switch V2

(#34) David93Pecs válasza Иван (#33) üzenetére


David93Pecs
tag

:DDD Hátigen.
Néha van ez így.:)

(#35) Geri Bátyó válasza David93Pecs (#32) üzenetére


Geri Bátyó
őstag

Engem már egészen fiatalon is foglalkoztatott a halál, de eleinte azért, mert nem értettem. Apám próbálta elmagyarázni mindenféle példákkal és mesékkel (7-8 éves lehettem) és talán részben ennek is tudható be, hogy nem félek tőle, hanem elfogadom az élet természetes részének.

A különböző világvége elméletek nem igazán hatnak meg, mert rengeteg olyan dolog van, ami véget vethet a földi életnek. Olyanok is, amit nem tudunk előre megmondani (pl. a fény sebességével terjedő sugárzás egy szupernova-robbanásból).

Az viszont számomra is kétségtelen, hogy sokkal többre is képes az emberi agy, mint amire most használjuk.

"Ki a büdös istennyila vagy te bohócképű!?" SzŐr Geri, birodalmi poéta és főszakács (:L topic)

(#36) Иван válasza David93Pecs (#34) üzenetére


Иван
őstag

Oltásnak szántam. :K

i5 10400f | ASUS RTX 3060 Ti 8GB LHR | 16GB DDR4 | Asus TUF VG27AQ | meg egy csomó körítés | Nintendo Switch V2

(#37) David93Pecs válasza Geri Bátyó (#35) üzenetére


David93Pecs
tag

Igen,már engem sem hatnak meg,de az az utolsó amit párnapja olvastam elég meggyőző.
Szerintem legalábbis. Ha valakit érdekel,belinkelem estefelé,csak megkell keresni.:)

És a másik érdekesség,hogy ugye egy emberi test(porhüvely) 115-120éves életre van tervezve. Az aranykoriak simán éltek addig,most pedig csak a fele az élet.
Meg a rák,ami kinyír mindenkit... már állatokat is.
Ezen gondolkodtam még sokat. Rá lehet fogni a sugárzásokra,környezetre,táplálkozásra.
De én inkább lelki folyamatokra gondolnék evvel kapcsolatban,vagy nem tudom. :)

(#38) Geri Bátyó válasza Иван (#36) üzenetére


Geri Bátyó
őstag

Állítsátok meg a világot, ki akarok szállni! (graffity)

Más lehetőségünk viszont nincs, mint itt élni.

(#37) David93Pecs: Linkeld nyugodtan, elolvasom, ha lesz egy kis időm.
Az élettartam csökkenésének pedig számos oka lehet és valóban közrejátszhat a környezetszennyezéstől kezdve a lelki dolgokig minden.

Ma már nem vagyok, mert dolgoznom kell. Holnap reagálok mindenre, amit esetleg írtok.

[ Szerkesztve ]

"Ki a büdös istennyila vagy te bohócképű!?" SzŐr Geri, birodalmi poéta és főszakács (:L topic)

(#39) Иван válasza David93Pecs (#37) üzenetére


Иван
őstag

Nemtom miről beszélsz, de az ősember nem élt többet 35 évnél. A 40+ már a törzs öregje volt.

De biztos volt az ősemberek előtt egy aranykor, amikor tudtunk teleportálni. Az előtt meg volt a duplagyémántkor, amikor ingyen lehetett távolsági hívásokat intézni. :N

i5 10400f | ASUS RTX 3060 Ti 8GB LHR | 16GB DDR4 | Asus TUF VG27AQ | meg egy csomó körítés | Nintendo Switch V2

(#40) David93Pecs válasza Иван (#39) üzenetére


David93Pecs
tag

Az egy másik dolog. :)
De kis iróniát érzek az írásodban. Hiszel ezekben,vagy ez ilyen materialista viccelődés?:)

[ Szerkesztve ]

(#41) Иван válasza David93Pecs (#40) üzenetére


Иван
őstag

Tippelhetsz.

Nyugodtan lehetek a materialista és anti-krisztus, mert nem hiszek az ilyen nők-lapja szintű sületlenségekben.

i5 10400f | ASUS RTX 3060 Ti 8GB LHR | 16GB DDR4 | Asus TUF VG27AQ | meg egy csomó körítés | Nintendo Switch V2

(#42) David93Pecs válasza Иван (#41) üzenetére


David93Pecs
tag

:)
A nők lapja szintű dolgok szerintem kicsit máshol kezdődnek. pl.: Feng-shui megilyenek.
A halál mért lenne nők lapja szintű hülyeség?

(#43) Иван válasza David93Pecs (#42) üzenetére


Иван
őstag

Mert ez az aranykorosdi ez a fengsuinál komolyabb lábakon áll.

i5 10400f | ASUS RTX 3060 Ti 8GB LHR | 16GB DDR4 | Asus TUF VG27AQ | meg egy csomó körítés | Nintendo Switch V2

(#44) Geri Bátyó


Geri Bátyó
őstag

Vitatkozzatok nyugodtan, de kulturáltan, ha kérhetem (most még nincs gond), mert nem szeretnék hiányzó hsz-ekbe botlani holnap. Szép estét! :)

"Ki a büdös istennyila vagy te bohócképű!?" SzŐr Geri, birodalmi poéta és főszakács (:L topic)

(#45) David93Pecs válasza Иван (#43) üzenetére


David93Pecs
tag

Szerintem igen.:)
Nem mondtam,hogy 100%-osan igy is van,de az eddigi elméletek közül nekem ez tűnik a legigazabbnak.
Nem vagy antikrisztus,csak materialista. :DDD Ennyi.
Az antikrisztus az más.

(#46) David93Pecs


David93Pecs
tag

No,kihalt mindenki? :D

(#47) GabN73 válasza David93Pecs (#46) üzenetére


GabN73
addikt

Gyütt a halál oszt' elvitte az összeset ... :))

(#48) David93Pecs válasza GabN73 (#47) üzenetére


David93Pecs
tag

:DDD
Engem nem. :) Biztos megijedt. xD

(#49) Geri Bátyó


Geri Bátyó
őstag

Engem (még) nem vitt el, csak sok volt a dolgom. :)

David93Pecs: Nem linkeled azt az írást amit ígértél?

"Ki a büdös istennyila vagy te bohócképű!?" SzŐr Geri, birodalmi poéta és főszakács (:L topic)

(#50) David93Pecs válasza Geri Bátyó (#49) üzenetére


David93Pecs
tag

Kicsit kihalt ez a topic. :)
A linket pedig elhagytam,megkerestem volna de rengeteg dolgom van. :S

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.