Hirdetés

2024. április 19., péntek

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#1) Geri Bátyó


Geri Bátyó
őstag

Kéretik nem lefikázni a laikus kezdő teljesen szubjektív szösszenetét! :DDD

...na jó, lehet! ;]

"Ki a büdös istennyila vagy te bohócképű!?" SzŐr Geri, birodalmi poéta és főszakács (:L topic)

(#2) h3lios


h3lios
addikt

Hőő, hogy lehetsz már ilyen hülye hozzá.... :DDD ;]
Én már közel 1 éve droidot használok, előtte én is badás Samsung csodát nyúztam (Monte) és hát nem kis megkönnyebbülés volt a váltás (SGS+). Az én telóm ugyan a tiéd közvetlen kistestvére, 1 maggal és csak fél giga rammal, de így is bőven vállalható a tudása. A durvább 3D-s játékok sem akadnak, most ugyan Rayman Jungle Run-nal (vegyétek meg nagyon jó !! :)) ) játszok, de ez is hiba nélkül fut. Mondanom sem kell, hogy a SA kijelző gyönyörű képet ad.

Amire a jövőben figyelj oda, hogy a főzőtt ROM-ok közül mindig a stabilakat tedd fel, osztálytársamnak is S2-je van és ő már több 100-at végig próbált. Eddig mindig a stabil ROM-ok voltak tartósak nála, a többinek mindig van valamilyen idegesítő hiányossága, amibe előbb utóbb bele fogsz futni.
Ezt saját tapasztalatból is mondhatom, pont tegnap húztam újra a telóm és most a 4.0.4 -es ICS-vel tökéletesen meg vagyok elégedve.
Neked ilyen téren még szerencséd is van, mert a zászlóshajókra mindig rengeteg a főzött ROM, ellentétben az utólag kiadott Plus verziókkal. :K

[ Szerkesztve ]

B-tag: H3lios#2825

(#3) Geri Bátyó válasza h3lios (#2) üzenetére


Geri Bátyó
őstag

Hőő, hogy lehetsz már ilyen hülye hozzá....

:DDD :C Pont ez az írás lényege, de szerintem neked is leesett!

Nem használok főzött ROM-ot, nem érzem szükségét.

"Ki a büdös istennyila vagy te bohócképű!?" SzŐr Geri, birodalmi poéta és főszakács (:L topic)

(#4) h3lios válasza Geri Bátyó (#3) üzenetére


h3lios
addikt

Először én is ezen a véleményen voltam, de aztán meguntam, hogy a telefonomon felesleges app-ek (samsung által telepítettek) vannak és nem tudok velük mit csinálni.
Valamint a Samsung féle Touchwiz felület nekem a halálom, szinte 0 testre szabhatóság a kezdőképernyőn és más helyeken. Nálam főleg ez a szempont volt kritikus.
Jaaaaj és még 1 nagyon fontos dolog !!!
A telefont okosan rakd le és jó helyekre, Samsungék itt nagyon erősen elbaltázták a kamera kivitelezését, ugyanis a fémes részen fekszik fel a telefon, így veszettül karcolódik. Ha nem vigyáz az ember könnyen össze tudja karcolni a kamerát is, ami aztán nem túl esztétikus képeket csinál. (Bármi féle tok esetén ez nem létező probléma.)

B-tag: H3lios#2825

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.