Hirdetés

2024. április 23., kedd

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#1) Gergosz2


Gergosz2
veterán

open!

Nokia 6030 Hardcore User // I Panic Restaurant by Taito

(#2) Samus


Samus
addikt

Tök jó ez a rengeteg (aránylag) olcsó kínai okoskarkötő, meg óra, meg miegymás, csak a nagy gond, hogy a Xiaomi termékei kivételével a többség használhatatlan a fapad szoftver miatt. Ami jobb esetben működik, de általában nem. Ha működik, akkor a testreszabás kimerül a "mely értesítések jelenjenek meg az eszközön" opcióban.

Azért ez meredek beszélgetés volt a "gyártóval".

[ Szerkesztve ]

'' Az élet egyszerű. Döntéseket hozol és nem nézel vissza.'' // Tomorrow's just your future yesterday!

(#3) Gergosz2 válasza Samus (#2) üzenetére


Gergosz2
veterán

Én is ezt magyaráztam apámnak, de hajthatatlan volt. Most már érti, hogy miért magyarázom azt neki, hogy a HW-t ezekben nem nagy kunszt megcsinálni, de ha nincs rendesen megírt szoftvere és appja akkor kuka az egész.

Nokia 6030 Hardcore User // I Panic Restaurant by Taito

(#4) Misi1979


Misi1979
őstag

De most mi a baj? Ha rendelsz 3000 darabot, segítenek a halott példányod firmware-frissítésében is:o

A kismókusok kenyérre is kenhetik.

(#5) kentucky


kentucky
őstag

Ez hogy mér vérnyomást?:D

(#6) Gergosz2 válasza kentucky (#5) üzenetére


Gergosz2
veterán

Pontosan nem tudom, de valahogy megmérte és elég jól.

Nokia 6030 Hardcore User // I Panic Restaurant by Taito

(#7) bugjack


bugjack
tag

Szia!

Hasonlóképpen jártam én is egy M2 órával.

Nekem a megoldást az jelentette, hogy megvártam, ameddig lemerül az óra, és a bekapcsolásnál már az eredeti firmware futott. Után ismét frissítettem a wearfit alkalmazással, viszont akkor más sikerült is a művelet. Azóta mar 3 verziócserén vagyunk túl, ami szintén gond nélkül lefutott.
Lehet rájöttek a kicsi kínaiak arra, hogy ezt jól meg kell írni, hogy működjön :F ...

(#8) Dr. Romano


Dr. Romano
veterán

Nem tudom mi ebben a meglepő. Én ha noname kínai cuccot veszek mindig tisztában vagyok vele hogy -még ha "van" is- akkor is no gari és no support. Ha valami van akkor nekem kell a gyártó hiányosságait pótolnom esetleg javítanom.

[ Szerkesztve ]

Ez....e...ee...ez egy.... ez egy FOTEL???

(#9) Gergosz2 válasza Dr. Romano (#8) üzenetére


Gergosz2
veterán

Persze ezzel tisztában vagyok. De azért a firmware kérésre adott válasz eléggé meglepett :D

Nokia 6030 Hardcore User // I Panic Restaurant by Taito

(#10) mr.perfect válasza Gergosz2 (#9) üzenetére


mr.perfect
tag

Lehet ha még tovább erősködsz végül csak elküldték volna a firmware-t. Mindenesetre happy-end hogy legalább visszafizették az árat...

az élet egy elég szar játék de kurva jó a grafikája...

(#11) Gergosz2 válasza mr.perfect (#10) üzenetére


Gergosz2
veterán

Azóta sikerült előkerítenem egy orosz oldalról.

Nokia 6030 Hardcore User // I Panic Restaurant by Taito

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.