Hirdetés

2024. április 19., péntek

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#1) mzs718675


mzs718675
csendes tag

Pontról pontra ugyan ez a véleményem nem is értem miért húztak fel 9/10 re ign en, de máshol is az egekbe marasztalják. Csak ismételni tudok egy gyönyörű kinézetű, irányíthatatlan játék tele idegesítő elemekkel és pont.

Annyit még, hogy a kormányt egy mondhatni árkád játéknál felejsd el gamepaddal is fos az irányitas.

(#2) Lenry


Lenry
félisten

az új MW egy Vérpistikékre kihegyezett fos. nulla kihívás, nulla élmény. csillog, de nincs alatta semmi.
megyek az úton és átülök az út szélén parkoló autókba? WTF?
ha elkapnak a zsaruk, semmi következménye nincs.
a versenyek szögegyszerűek, az ellenfelek az utolsó kanyarban lassítanak, te megelőzöd őket és nyertél. egy versenyen úgy lettem második, hogy a fél futamot kidurrant kerekekkel toltam le.

az írást igazán átnézhetted volna, mielőtt posztolod, mert annyi helyesírási hiba van benne, hogy horror olvasni. átlag 30.000 olvasója van a Logoutnak. ennyi ember előtt már illik szépen megnyilakozni

Gvella Glan! | There are two types of people: Those who can extrapolate from incomplete data

(#3) Gergosz2 válasza mzs718675 (#1) üzenetére


Gergosz2
veterán

Az EA penget nekik egy kis pénzt és máris hexameterben zengenek a játékról.

Témához kapcsolódva:
Sosem szerettem a Need For Speedet meg úgy általában a versenyzős játékokat sem.
Eddig majdnem midet kipróbáltam idehaza vagy baároknál de egyik sem jött be , kivéve a Hot pursuitot, ami vlamilyen szinten megtetszett, bár nem mondanám igazi rajongásnak.

Nokia 6030 Hardcore User // I Panic Restaurant by Taito

(#4) Rajmond360


Rajmond360
csendes tag

Vártam, megjelent, örültem, megvettem, elinditottam, és kérem vissza a pénzem!! :((( pénzkidobás nem tudom kiélvezni a játékot annyira rossz az irányitás! Grafika az jó! de játszani is szeretnék ami sajnos nem kivitelezhető ilyen tré irányitás mellett!!! a fejlesztők ezt nem tudom hogy gondolták. :W

"Tisztelj meg egy válasszal! Nem kerül pénzbe!!"

(#5) gergejly válasza Rajmond360 (#4) üzenetére


gergejly
aktív tag

Aha. Kb egy szinten van az asphalt 5_el. De lehet hogy a wiinekk azzal a f0s gyroszkópos
kontrollerével jobb lenne a helyzet. Gáz.

(#6) deicide válasza gergejly (#5) üzenetére


deicide
veterán

A címben a vélemény szót szándékosan írtad így? ;]

Live fast - On high - Repentless - Let it ride

(#7) Samus


Samus
addikt

Most nem azért, de ha erről a képről kellene ítélnem, azt mondom, elég pocsék a grafika. Életszerűnek nem nevezném, engem az eredeti Mafia-ra emlékeztet, a háttérben azok az építmények így pedig...olyan, mint a régi/olcsó filmekben a díszlet. Az utolsó számomra élvezetes NFS az eredeti MW volt. A Carbon-ban voltak jó ötletek (a nagyobb szabadság az autó külsejét illetően), a Pro Street-ben csak az autók tetszettek, és eddig követtem a szériát. Vicces volt benne, hogyha játszani akartál, akkor "King" módba (ez a hard megfelelője) kellett tenni, mert mert minden más módban irányíthatatlan volt, mintha vajas kenyéren csúsztam volna (erre is egy fórumban kaptam tippet...)...

'' Az élet egyszerű. Döntéseket hozol és nem nézel vissza.'' // Tomorrow's just your future yesterday!

(#8) baluka26 válasza Lenry (#2) üzenetére


baluka26
veterán

Árkád játéknak teljesen jó. Ha valaki szimulátorozni akar, akkor nem ezt kell keresni, mint ahogy a szerző is ilyen.

They said I once was lost, but now I'm truly found. || Eladó Eastpak hátizsák: http://tinyurl.com/balutaska

(#9) gergejly válasza deicide (#6) üzenetére


gergejly
aktív tag

véletlenül

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.