Hirdetés

2024. március 29., péntek

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#1) vakond5


vakond5
őstag

Szép mod lett, azt meg kell hagyni, de, hogy a két legfontosabb venti helyet beplexizted, az öngyilkosság :( :R

"It's not about having what you want, it's wanting what you've got."

(#2) albert8 válasza vakond5 (#1) üzenetére


albert8
addikt

Az a venti max 1-2 fokot-hoz úgyhogy felesleges.

Szép mod let Grat. :C :K

Flickr----https://www.flickr.com/photos/113522384@N02/? -----------------------------------Krumplistészta----https://krumplisteszta.wordpress.com/

(#3) vakond5 válasza albert8 (#2) üzenetére


vakond5
őstag

Lehet hogy max 1-2-t, de gyönyörűen szellőzteti a házat. Ajánlom figyelmedbe az aláírásomban szereplő gépemet. Nézd meg milyen szellőzés van benne.

"It's not about having what you want, it's wanting what you've got."

(#4) Nikk


Nikk
senior tag

Hát azért ez annyira nem öregedőcske ház... Nekem is Centurionom van és meg kell mondjam még mindig gyönyörűen mutat...

DIGIC

(#5) kmisi99


kmisi99
addikt

Nagyon jó! Mivel gravíroztál?

(#6) csabeey


csabeey
csendes tag

Nice modding ;)

Csabaa

(#7) gfefe


gfefe
őstag

Köszönöm mindenkinek a pozitív hozzászólásokat...

Gépházban a gravírt szint úgy az egyik képen látható tesco gazdaságos multifunkciós barkácsgéppel csináltam (persze nem a gyári fejjel)

Két venti hely amúgy semmit se hoz hűtésben... pláne ha ne adj isten vises block van a cpu-n :) amúgy meg csak egy kis trükközés kell a ventikkel és ki lehet egyenlíteni a légáramlást szerintem. :)

DOWNLOAD ██████████████ 105%

(#8) kmisi99 válasza gfefe (#7) üzenetére


kmisi99
addikt

És valami ilyesmi fejjel gravíroztad bele? [link]

Mert az nagyon jó nekem is van ilyen multigépem majd lehet én is megpróbálkozok szórakozni valamit. De konkrétan mit is takar ez a gravírozás? Csak fogtad és belemartad a fémbe a betűket és annyi?

(#9) gfefe válasza kmisi99 (#8) üzenetére


gfefe
őstag

Igen ehhez hasonló fejjel...

Konkrétan 3 fázisban martam bele... :) de erre majd a sárkánynál kitérek ha lesz rá időm megcsinálni... 3 réteg festék és 3 marás folyamatos szűkítéssel így van neki egy kis fokozott mélyedése.... erre a kis riportban nem tértem ki mert ez lesz a következő témája.... :)

Erre ment rá majd végül egy zománc réteg.... a hatás nagyon kellemes... :B

DOWNLOAD ██████████████ 105%

(#10) kmisi99 válasza gfefe (#9) üzenetére


kmisi99
addikt

Szóval lesz még egy cikk ahol jobban bemutatod? Mert érdekelne.

(#11) gfefe válasza kmisi99 (#10) üzenetére


gfefe
őstag

Lesz... :)

Majd a sárkánynál a gravirra megyek rá.... de az még kicsit odébb van... sajna sok a meló :)

DOWNLOAD ██████████████ 105%

(#12) hibavissza


hibavissza
veterán

bazz, egyszer én is rászánom magam egy kis házmoddingra...először is veszek 100-150 kg ólomlemezt....csak hogy ne rezegjen....volt már vagy 5 házam, egyre drágábbak, ugyan olyan szarok.

(#13) vakond5 válasza hibavissza (#12) üzenetére


vakond5
őstag

Ééééérdekes, nekem a mostani CM Elite 370 a maga komoly 11k-s bolti árával is tökéletes. Venti helyekkel borzasztóan el van látva, elég nagy is, könnyű is, mi kell még? :F :Y :R

"It's not about having what you want, it's wanting what you've got."

(#14) zoli03 válasza hibavissza (#12) üzenetére


zoli03
őstag

Nekem is Centurion 590 van, mint a cikkben. Szépen telepakoltam bitumenfóliával, így már semmi rezgés nincs. Aztán megvettem a CM 690 II Advanced-et (megtetszett az extrái miatt), elég nagyot csalódtam benne (anyagminőségre), két nap múlva el is adtam, aztán visszaköltöztem az 590-be.

(#15) vakond5 válasza zoli03 (#14) üzenetére


vakond5
őstag

Hoppá :Y :Y

"It's not about having what you want, it's wanting what you've got."

(#16) Kassadin válasza zoli03 (#14) üzenetére


Kassadin
addikt

Sokan panaszkodnak a 690-re, kicsit túlságosan felkapott a semmire szvsz.

gfefe: Szép lett.

(#17) SLYM


SLYM
veterán

mi fullextrás 28-as figyel a háttérben, gyerekülés, bevásárlókosár, fényvisszaverő a küllőkön, minden játszik :D

[ Szerkesztve ]

(#18) FatalEror


FatalEror
addikt

A legjobb példa arra,hogy egy kis festék csodákat tesz. :R Gyönyörű lett a végeredmény. :K

HardCore is my LifeStyle

(#19) flash-


flash-
veterán

jó ez a ház nekem is ilyen van egy baromi nagy bajom van vele
az ökör tervezők a két előlapi usb-t egymás mellé tették hogy nehogy elférjen egymás mellett két pendrive benne...

"Embrace our fellow man, no longer vilified"

(#20) itoth70


itoth70
csendes tag

Nem rossz. Jó lett a végeredmény. Jó sok szabadidővel rendelkezel :)

(#21) JohnnyX


JohnnyX
senior tag

Engem érdekelne, de talán másokat is, hogy ilyenkor milyen festéket használnak...

_Z87-Extreme3_-_4670k_-_16Gb_-_1050Ti_

(#22) gfefe


gfefe
őstag

SLYM: burkolt célzás, hogy a roncsembájkot is javítsam fel? :)
zoli03: Némi hangszigeteléssel javítható a rezgés... valamint ventik gumis felszerelésével csavar helyett.
FatalEror: Bókot köszönöm.... Bár a festésnél is óvatosan kell bánni mert történhetnek érdekes dolgok :)
itoth70: Szó sincs a sok szabadidőről.... némi kézügyesség a dolog titka... kb 12 óra barkács ha össze számolom a 3 napos munkafolyamat alatt ezzel töltött időt... meló után jó stresz levezetés :) Ez van ha "egészségügyben" dolgozik az ember :)
JohnnyX: Bármely vegyi boltban kapsz autó festő fényező fúvós festékeket... én azokat használtam... azonban érdemes velük egy kicsit gyakorolni mert ahány flakkon annyi féle "fröcskölődés" :R

DOWNLOAD ██████████████ 105%

(#23) JohnnyX válasza gfefe (#22) üzenetére


JohnnyX
senior tag

Ez a festék olyan, mint pl a kontakt spré, van benne egy golyo, felrázod, és már fújhatod is a festendő felületre?

_Z87-Extreme3_-_4670k_-_16Gb_-_1050Ti_

(#24) kmisi99


kmisi99
addikt

Egyébként te a gravírozást meddig gyakoroltad míg eljutottál oda hogy a betűket megcsináld? Mert én is próbálgattam ma és igencsak csúnya lett de azért lett pár egyenes vonalam.

(#25) hibavissza válasza zoli03 (#14) üzenetére


hibavissza
veterán

ha őszinte szeretnék lenni, azt mondanám, hogy az első noname házam volt a legcsendesebb. sorjás volt, nyeklett-nyaklott, karcolódott, de csendes volt. ki érti ezt...valami spire volt a márkája. volt vagy 6000 Ft.

[ Szerkesztve ]

(#26) Bari


Bari
Modder

Szép modding Gratulálok, fogadd elismerésem. Várom a folytatást, főleg a gravírozott sárkányra vagyok kíváncsi.

Üdv: Bari

(#27) SLYM válasza gfefe (#22) üzenetére


SLYM
veterán

roncsembájkot? a 28-as egy ikon. csak a legkeményebbek merik bevállalni. mindig jókedvem lesz ha meglátok egyet az utakon :D

(#28) func93


func93
senior tag

Nagyon Frappáns! :C

"Nem lehet összekötni a pontokat a jövőt fürkészve, az összefüggések csak utólag visszanézve látszanak." - Steve Jobs

(#29) gtasystem


gtasystem
őstag

szerintem a sárkány a szárnya miatt snassz..az nincs kidolgozva lehetne picit nagyobb és akkor jó lenne.. :)
amúgy grat.. :R

http://db.tt/fdsEa7Ff <--itt regisztrálj és nem bánom meg..:-)

(#30) Savaria_01


Savaria_01
tag

Grat :C Szép lett :)

(#31) Milgram1


Milgram1
aktív tag

jol nez ki a haz :DD

(#32) speeedyyy


speeedyyy
tag

Nem rossz - nem rossz :P :R

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.