Hirdetés

2024. április 20., szombat

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#1) Geller72


Geller72
veterán

Parasztvakítás=ON.

(#2) Acélfarkas válasza Geller72 (#1) üzenetére


Acélfarkas
senior tag

És zárható is a topic. OFF :DD

[ Szerkesztve ]

"Nem kérdőjeleztem meg, hogy hülyeséget mondasz!"

(#3) Geller72 válasza Acélfarkas (#2) üzenetére


Geller72
veterán

Most komolyan.

"A játékélményt a RGB LED-es háttérvilágítás, légzést imitáló effektekkel fokozza"

-Miközben egy retkes BT-s billentyűt nem tudsz venni, amit hozzá tudnál rendelni a tabletedhez/telefonodhoz?
Ilyen parasztvakításokkal Dunát lehet rekeszteni, de hónapok óta nem kapok billt és egeret, ami mindegyik OS-hez jó és nem kell fizikailag összedugni az eszközzel.

Ami van az vagy 30k felett (és ez csak a bill) és/vagy nem magyar. Az egér az még másik tétel lenne.

[ Szerkesztve ]

(#4) Acélfarkas válasza Geller72 (#3) üzenetére


Acélfarkas
senior tag

Hát kis hazánk nyelve a nagy világ számára *Jé, ilyen is van?* kategória. Az előző hosszá szólásommal meg egyetértést akartam kifejezni, hogy innentől nem érdemes több szót rá vesztegetni.

"Nem kérdőjeleztem meg, hogy hülyeséget mondasz!"

(#5) Tidus válasza Geller72 (#3) üzenetére


Tidus
addikt

Teljesen igazad van.
Viszont Magyarországot nem jegyzik sehol, örüljünk hogy a felső kategóriában is adnak ki magyar kiosztást. Ha pedig a driverekben választható a magyar akkor happy.
Egyébként pont a Genius és a Logitech az a cég akik a felső kategóriában nem dobálóznak a magyarral.

(#6) Sebaj Fóbiás válasza Geller72 (#3) üzenetére


Sebaj Fóbiás
aktív tag

És ennyiből még arról sem vagyok meggyőzve, hogy annyira jó minőségűek lennének ezek a cuccok. Többnyire már vagy 20 éves tapasztalatokra alapul, de nálam a Genius mindig is a gagyi szinonimája volt. Igaz, nem is adtam neki sok esélyt, hogy javítson. :)

Két bolygó beszélget: - Te, képzeld, Homo Sapiensem van.. - Nem baj, ne piszkáld, elmúlik magától.

(#7) Lacok


Lacok
őstag

Innovációt még nyomokban sem találni a nagy dömpingben. ;]

"Errare humanum est, sed in errare perseverare diabolicum"

(#8) SunMount3r válasza Sebaj Fóbiás (#6) üzenetére


SunMount3r
nagyúr

Én is gy gondoltam hosszú évekig, hogy Genius=gagyi, ami lehet a cuccaik többségére igaz is lehet némileg (no meg mert annyi mindent gyártanak).

De vannak azért jó ár/érték arányú minőségi cuccaik (pl. egér/hangfal), jellemzően épp az olcsóbb kategóriában, amitől a következő minőségi szintugrás, vagy ugyan az a szint más gyártó esetén már lehet több 10K+-ba kerülne. Igaz nem olyan sok, hogy Dunát lehessen vele rekeszteni, de írj még egy gyártót aminél lehet. Az átlag gagyiságot meg inkább a nagy számok törvénye hozza.

[ Szerkesztve ]

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.