Hirdetés

2024. április 24., szerda

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#1) Duree


Duree
veterán

Azért lehet ebben az árban egészen jó fejhallgatót kapni, csak meg kell találni.

duree54

(#2) Gyuri27 válasza Duree (#1) üzenetére


Gyuri27
félisten

Például?

Amd - Radeon - Ryzen

(#3) Synaptic válasza Gyuri27 (#2) üzenetére


Synaptic
senior tag

[Például]

Ryzen-7-3800x/Asrock x570SteelLegend/Asrock-PhantomGaming-6800Xt

(#4) GoldhandRent válasza Synaptic (#3) üzenetére


GoldhandRent
őstag

nemtom ennek a pontos arat, a markat ismerve el sem olvastam a tesztet ( :D) de en par eve 5k forintert olyan f@sza komponensekbol osszerakott fejest vettem, hogy nincsenek ra szavak.
ocsem talalta valami nemmagyar(nyilvan :))) forumon, hogy ez nagyon jo cucc: Yankee Hornet

mikrofon minosege vetekszik a tobb tizenezer forintos "studio" mikrofonok minosegevel, es a hangszorojabol is tiszta jo minosegu hangok jottek elo.
ketto baja volt, ami miatt csereltem: -a vezeteken levo hangeroszabalyozo ha odaverodott valaminek akkor hajlamos volt elnemitani mindig ugyan azt az oldalt. ez javithato volt egy ujra utessel, de kesobb nyilvan visszajott
-par ev utan elkezdett hamlani a mubor a fej es a fulparnarol

(extra negativ a vezetekessege volt, wirelessre csereltem, de ennek ellenere tok elheto volt)

[ Szerkesztve ]

-

(#5) Gyuri27 válasza Synaptic (#3) üzenetére


Gyuri27
félisten

12k vs 20k? Neszopassál mán koma. :W

[ Szerkesztve ]

Amd - Radeon - Ryzen

(#6) vaakuum


vaakuum
addikt

Ennek biztos egészen "színes" a hangzásvilága, tehát mindenre is jó! :DDD

"Asszony kell a házba!" - Kőműves Kelemen - Szerintem is, csak nem pont úgy, waze! -----------------------------------------Az ideális nő függvénye: x=3ylog(y)-{(1/36)exp[-(36y-36/e)^4]}

(#7) Synaptic válasza Gyuri27 (#5) üzenetére


Synaptic
senior tag

15K az koma . ;]

Ryzen-7-3800x/Asrock x570SteelLegend/Asrock-PhantomGaming-6800Xt

(#8) Alogonomus válasza Gyuri27 (#2) üzenetére


Alogonomus
őstag

(#9) Gyuri27 válasza Alogonomus (#8) üzenetére


Gyuri27
félisten

Jajdeszépminőséginek kiccióccóvacaknak nézki. :DD

Synaptic: linkeld mán. De ne ilyen két hetes sufni bótot pls.

Amd - Radeon - Ryzen

(#10) Alogonomus válasza Gyuri27 (#9) üzenetére


Alogonomus
őstag

Ja mert a cikkben tesztelt azonos árszintű fülhallgató maga a megtestesült gyémánberakásos műalkotás? :U

(#11) Gyuri27 válasza Alogonomus (#10) üzenetére


Gyuri27
félisten

Arról volt szó ennyiért van jobb. De ez se nem ennyiért (azt még elnézném +2k-ért) se nem jobb (vagy legalább szolidabb, szebb).

Amd - Radeon - Ryzen

(#12) Hieronymus


Hieronymus
addikt
LOGOUT blog

"A legnagyobb probléma azonban mégsem ezzel van, hanem a fejhallgató műanyagdoboz hangzásával, ami kicsit olyan, mintha egy vödörbe dugva a fejünket hallgatnánk a dolgokat."

Mert nem értenek hozzá!
Az RGB ledeket belülre kell elhelyezni.
Egy rövid tanulási folyamat után a fülbe érkező fény frekvenciák, a tanult hang frekvenciák szerint stimulálják a hallást. Ez egyben lehetőséget ad a fülhallgató hangfrekvencia átviteli képességét meghaladó hangok érzékelésére. Optimális esetben 20%-al is javulhat a zene és egyéb hangok hallgatásának élménye.
A kínai Pla Ce Bo fülész szakorvos - szaktekintély kutasára alapozva dolgoztam ki az eljárást. A megoldás licencelhető!
(C) 2021 Hieronymus :DD

Legyen béke! Menjenek az orosz katonák haza, azonnal!

(#13) Mortel


Mortel
senior tag

Igaz, nem headset, de fejhallgatónak nagyon jó: [link]

M

https://www.youtube.com/watch?v=8ZOzVcP2NqM

(#14) gyépés


gyépés
aktív tag

Én amazonról vettem Sennheiser hd400s-t 16k-ért. Rgb nincs rajta, de mikrofon igen. Mondjuk én munkahelyre vettem, nem játékra, de ahogy olvasom, ennél biztos jobban szól.

"Ha kell, ha nem, ha muszáj... Hívjatok úgy: SZOMORÚ SZAMURÁJ!" by Kocsor Zsolt

(#15) Duree válasza Gyuri27 (#2) üzenetére


Duree
veterán

https://oneodio.de/hu/collections/gaming-headset
Nekem 2db is van és még egy Bluetooth-os is. Nagyon szépen szólnak, azt nem mondom , hogy felér egy Focal-lal de nem is annyi az ára, 10 12 ezer forintért jót kapsz, hidd el.

duree54

(#16) Szeleya


Szeleya
tag

Ha az rgb re ellocsolt forintokat a lényegi részekre költötték volna, annak értelme is lenne.
Az hogy pl egy Corsair Virtuosoban van rgb, az magyarázhatò azzal, hogy maga a füles minden téren jò, ez csak egy extra. De itt a gyenge terméket akarják eladni egy csilivili köntösben

(#17) Barret001 válasza Szeleya (#16) üzenetére


Barret001
addikt

Már csak egy lépésre vagyunk a világítós RGB napszemüvegtől :)

(#18) pechman8


pechman8
aktív tag

Hát ez nem az a fajta amiután nem kell majd másik...
Én példám: egy 40 éves fejhallgatóm van. 30 éve van meg. Nem elírás negyven éves. A gyári 3m-es kábelével ami 40 év alatt sem tört meg. Pedig cserélhető de nem volt rá szükség... Nem csiricsáré, nem világít! Csak zenél... mást nem tud.
Sennheiser HD420. Szóval nekem azóta sem kellett másik. Persze egy mai fejhallgató erősítő nem tud mit kezdeni vele mert az impedanciája 600 Ohm! De ez már egy másik törrténet...

[ Szerkesztve ]

Saját korlátaimból nem léphetek ki, mások adottságaiba nem léphetek be.

(#19) h-yle válasza Szeleya (#16) üzenetére


h-yle
addikt

Pontosan. Olyan es mint egy 50 lóerős suzukiba 2000w-os hangcuccot meg neonokat pakolni, amitől 100-nál többet nem tud menni 2 emberrel az autopályán. De világít meg hangos. Cool.

Talent is over rated, get back to practice. - Jeremy Piven

(#20) Viktor77 válasza Barret001 (#17) üzenetére


Viktor77
titán

[link]

Csinálni kell. Kész. Pont.

(#21) Synthwave válasza Gyuri27 (#2) üzenetére


Synthwave
HÁZIGAZDA

Superlux HD 681/668 széria?

Meglepően jók az árukért.

--------------------------------------------------------------------------------------

(#18) pechman8: Nem is köll ahhoz new school cucc. Csak autentikusan. :D

[ Szerkesztve ]

SKILLNUDGE - it kinda ownz you.▐ My Quake Live/DOOM PoVs(YT): http://tinyurl.com/oe5zwa2▐ 3dfx / Glide & SGI 4EVER▐Golden '80s-'90s▐▐▐▐▐▐▐▐ SZÁNKÓVAL A GERINCEDBEN NEM VIDÁM A KARÁCSONY.

(#22) #16939776


#16939776
törölt tag

A mikrofon és a hallgató része is levágja az alsó - beszélgetés közben amúgy is zavaró - tartományt, a fúl párna nagyon jól szigeteli a külső zajokat, és nagyon kényelmes órákon át viselni.

Mi van ha benéztétek, és ez nem egy kevéssé sikerült gamer/zenehallgatós füles, hanem egy jól sikerült irodai/otthon-dolgozós füles annak, aki egésznap beszél/hallgatja a másikat viszonylag zajos környezetben. Pl.: helpdesk, back office.?! :)

[ Szerkesztve ]

(#23) TKest válasza #16939776 (#22) üzenetére


TKest
újonc

Az RGB-vel pedig tudja jelezni hogy a munka épp mely fázisában tart. (zöld: megy minden; sárga: elakadt; piros: idegösszeomlás határán) :D

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.