Hirdetés

2024. március 29., péntek

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#1) Whysperer


Whysperer
addikt

Nem tudom ezek az egereket hova tegyem. Vettem egy a4 techet a laptopomhoz és a softvere össze vissza megbolondul vagy legalábbi sfurcsán viselkedik ingame , meg programozhatóságban.

ASUS b550 a gaming/ Ryzen 5800x3d/arctic liquid freezer ii 280/EVGA 550w GS/ SSD240+120Gb/g skill aegis 32 gb 3200 mhz / RX6800/Regnum RG6V TG

(#2) Vanir


Vanir
veterán

RGB van, normalis formaterv nincs. Akar a tobbi noname gyartonal. Gondolom van vagy 120 gramm kabel nelkul...

(#3) SunMount3r


SunMount3r
nagyúr

Fura, de nekem ránézésre -majdnem- tetszik. Elég nagynak tűnik és a +5 gomb elhelyezését is kb. jól oldották meg (nekem ez szempont). Kérdés csak a súlya és szenzor: a PMW 3310DH szerepel az ajánlott szenzorok listáján, de kérdés, hogy ez megegyezik e azzal, vagy csak a sima változat, ami meg pont nem ajánlott. :F

Ha mégis jó egér sülne ki belőle, akkor ezért az árért nyerő is lehetne, pláne a fedélzeti memória miatt.

Az RGB-t meg akkor kapcsolom ki, amikor csak akarom (kb. azonnal :D ).

A formaterve pedig szerintem semmivel sem rosszabb vagy furcsább, mint egy Mionix Naos-nak, sőt (ránézésre).

(#4) merkucyo


merkucyo
aktív tag

Ami nem vilàgít, az nem kell !!! :DDD

Vágjátok ki az erdő leghatalmasabb fáját ezzel a kis heringgel !!

(#5) NandoXXL válasza Vanir (#2) üzenetére


NandoXXL
senior tag

Mi a problémád a formával, az még elmegy. Minőségre minősíthetetlen a Genesis, nyekergő műanyag miatt vissza se lehet vinni (néma egérnek vettem egy másik fajtát éjszakára), + a gomb illesztése se tökéletes picit tud akadni. A prohardvernek kéne ezeket használni, persze a trendi a szerkesztőknek bőven jó lenne :DDD

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.