Hirdetés

2024. április 19., péntek

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#1) Kasya


Kasya
nagyúr

Ez valami uj. Erdekesnek tunik, remelem nem veszik unalomba egy ido utan majd a jatekmenet.

(#2) Fred23


Fred23
nagyúr

Mikor direkt a 70-es/80-as éveket idézi egy számítógép valamelyik modern űrjátékban, egyből tudom, hogy ki se fogom próbálni! Ennyire "konzervatív" és fantáziátlan nézőpontból semmi jóra nem számítok.

[ Szerkesztve ]

(#3) oriic válasza Fred23 (#2) üzenetére


oriic
HÁZIGAZDA

Sokaknak pont ez a stílus jön be. Főleg egy Alien Isolation után.

Live-Die-Respawn

(#4) Fred23 válasza oriic (#3) üzenetére


Fred23
nagyúr

Tudom, olvastam is anno, hogy valakiknek mennyire bejött az Isolation pont ezért; én meg -pont ezért- ki se próbáltam. Szeretem, ha egy játéktervező halad a korral fejben, ha vannak új ötletei, ha a jövőben játszódó játékának van saját, kidolgozott jövőképe is, ami nem hajaz a mai klisékre, szokásokra, ha mer újítani!

Ez a legnagyobb bajom a Star Citizen világával is. :( Minden benne lehetne, amit szeretek, lehetne az én tökéletes játékom, de CR fantáziátlansága, konzervatív, múltba rögzült felfogásai brutálisan csökkentik számomra e játék minőségét! Egy lehetséges 10/10-es játékból így én maximum majd egy "év játékát" kaphatok. :(

(#5) SunMount3r


SunMount3r
nagyúr

A Team 17 a 90'-es évek egyik legpatinánsabb stúdiója/kiadója volt, rengeteg egyedi játék fűződik a nevükhöz. De ez most tőlük is új és simán jöhet még telepakolva minél több retro sci-fi elemmel (meg akár újjal is)...

[ Szerkesztve ]

(#6) Goldberg03


Goldberg03
tag

Jók az ilyen játékok, remélem ez is jól sikerül. :)

(#7) XuChi válasza oriic (#3) üzenetére


XuChi
addikt

Bizony, bizony! Alien Isolation az egyik kedvencem :)

Mostanàban volt mèg egy sci-fi ahol pl a fegyveredet 1,44" FLOPPY lemezekkel tudtad upgrade-lni :D. Bedugta a lemezt, fegyver újraboot-olt, és lett egy ùjabb tüzelés fajtàja :D Marhàra tetszett az a trailer !!!

[ Szerkesztve ]

(#8) nubreed


nubreed
veterán

Nem tudjátok, hogy Steam -en mennyivel fog nyitni? Februártól jön Steam -re a játék de mikor pár napja néztem ára még nem volt. Most, hogy az EPIC -en már egy éves, 20 eurónál többet nem ér szerintem.

We are the first of cyber evolution. We are the first to program your future.

(#9) MageRG válasza Fred23 (#2) üzenetére


MageRG
addikt

Csak kíváncsiságból, a Fallout sorozat (informatika a 60-as évek szintjén) se jött be?
Egyébként ez a "modern űrjáték" szándékoltan célozza meg az 1979-es Aliens és az Alfa holdbázis látványvilágát. Oda meg nem illenek a holokijelzős csodák.

"What is bravery, without a dash of recklessness!"

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.