Hirdetés

2024. március 28., csütörtök

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#214) kolopele válasza Chaser (#213) üzenetére


kolopele
nagyúr

Ma lényegében mást sem csináltam, de úgy fel...tt az ideg hogy gondoltam inkább nem írok semmit. Lehet, hogy az RTX a 2080-2080 Ti alatti kártyákon nem sokat ér, de jelen formájában az új vörös ördög sem. Lefagyások, asztalra ledobás játék közben, freesync melletti akadozások, videók közben széteső képek........ Életemben először végre kipróbálhattam legalább egy ilyen kártyát, de ennyi elég is volt. Az AMD - nél mindig azt mondják most majd megmutatják.....Na ja, megmutatták megint mennyire is tudnak drivereket írni. Amiben viszont fejlődtek az a fogyasztás, maga a Pulse is nagyon csendes, kevesebbet kér mint egy 2060S, de kérdem én, mi éri meg jobban? 40W vagy egy nyugodtabb gépezés? Feszelgesse meg állítgassa mindenki akinek van hozzá ambíciója, türelme ( és még akkor sem biztos a siker, hiszen a driverekbe nem lehet beleírni), felőlem napokon át, a magam részéről egy kártya nem erről kell szóljon. Tudom, az RTX széria csúcsa sem indult hibátlanul, csak ott hardveres problémák voltak, amelyek elég hamar javítva is lettek.

[ Szerkesztve ]

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.