Hirdetés

2024. április 19., péntek

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#147) Chaser válasza Synthwave (#146) üzenetére


Chaser
titán

jó, én számlás br árakról beszéltem, 3600 51-ért nagyon meglpene ilyen felállásban ( :
nálam is 90% játék, winben _9 másodpec_ alatt benn vagyok hideg indítással, tizedikben már megy a chrome ( : - ha lesz meló akkor lesz, ha bejön 4k videóvágás akkor majd teszek rá bordát mert tényleg melegedni fog, csak "néhányszor" gyorsabb lesz mint bármelyik sata ssd, extraként még tyúkbelezni' se kell -de mit jelent nálad a tartós írás? pont játéknál olvasni fog, nem írni, szóval tényleg nem értelek :) win telepítés közben is simán rátehettem az ujjam, 75-80 foknál egen' érdekes lett volna
az mx500-ban 99% h a sata m2 verzió van, amikor néztem a sata verzió drágább is volt, nyilván, ahhoz még kell a 2,5-es ssd ház, de mondom lassabb a 860 evo-nál is, 860 evo az nem melegszik notebookban, most épp 36 fokot ír rá sentinel, mx500 ugyanebben a gépben lazán felment 50 fok fölé is különösebb terhelés nélkül, de mondom te tudod, azért találom ki ezeket h szívassalak ( :
amúgy pont tegnap jött szembe yt-on egy nvme-sata-sshd-hdd teszt, nyilván nem fetétlen igaz minden yt teszt, de ugyanezt tapasztaltam sx8200 pro vs 860 evonál, és a win is gyorsabban megvan - nem mintha nem lehetne túlélni 1-2 másodperc difit, de akkor is gyorsabb, nem csak placebo -
már most több játék an, ami nyiknyiköl' 16gb alatt, jövőre ki tudja? jönnek az új konzolok ( : most "apróért" van ram, osztán' nem lesz ez mindig így - nem is olyan rég volt ha jól emlékszem, h kiszórtam a fiókban levő 8gb-os kommersz 2400-es modulokat párban alsó hangon 35é-rt gar nélkül, de volt ami 40-ért is elment, bármikor jöhet megint memória krach, ahogy ssd is -
tomahawkot nem ismerem, nem teccik', nem is néztem utána jobban, lehet egy kaszttal fenteb van mint a gaming, abból akartam matx-est, de eltűnt, majd jövőre b550-nel lesz, addig marad a kis gb lap
most fogsz rehegni, a 19,5e-ért vásárolt gb b450m s2h lapom is zen3000 ready volt... :)

_tejesen'® joálapotpan'™_-_Hamarosan a hiányból is hiány lesz...by Samus

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.