Hirdetés

2024. április 19., péntek

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#104) aginor válasza Chaser (#91) üzenetére


aginor
addikt

Nekem is cicereg bizonyos fordulaton, de hamar túl van rajta így annyira nem zavar (nem is biztos hogy minőségi, hanem inkább konstrukciós hiba lehet). Majd figyelni fogom, hogy van-e változás a jellegében, mértékében vagy előfordulásában. Ha a 3év gari alatt letérdel, akkor legfeljebb visszaviszem. :)
A gigát azért nem küldtem vissza, mivel apróról volt és a 470-et cseréltük értékegyeztetéssel. A srác garcserébe kapta, de ki sem bontotta, viszont az elállás már leketyegett róla.. A baj sosem jár egyedül. ;)
A Seasonic elvileg jó márka, nekem két tápom is volt/van tőlük, de én elégedett vagyok, viszont azok régebbiek így az újabb darabok lehetnek gyengébb minőségűek. A tendenciát látva most cseréld egy 40k-sra hátha ez már egyáltalán nem fog zörögni. :P Én amúgy egy ilyen táppal nem szaroznék, cseréltetném azonnal, ha van rá lehetőségem, aztán dugják, ahova akarják..

Azért vagyunk a világon,hogy valahol vegyünk egy ATI Radeon-t :))) by: LADA VFTS http://www.flickr.com/photos/40852488@N03/

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.