Hirdetés

2024. március 28., csütörtök

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#41) Vistaboy válasza norbi1992 (#40) üzenetére


Vistaboy
veterán

Én szerencsés helyzetben vagyok, ami a számtech cuccok vásárlását illeti, ugyanis a srác, aki hozza, tisztességes árat szab - persze tesz rá egy kis kamatot, de 300K-nál mit számít az a 20K plusz, ha cserébe részletre kifizethetem? -, és 15 év alatt, amióta hordom tőle a cuccot, még soha nem vert át, és vice versa. És nem mellékesen, mindent meg lehet vele beszélni. Például ha hirtelen közbejön valami, és az adott hónapban elúszom anyagilag, akkor semmi gond, egy hónappal kicsúsztatom, és kihagyom az aktuális részletet. Természetesen nem csinálhatom ezt meg minden második hónapban, de azért ez sokat számít nekem, jobban bele merek vágni nagyobb fejlesztésekbe is.

Természetesen egyszerűbb lenne egy összegben megvenni, de akkor valószínűleg soha nem jönne össze annyi, hogy egy ilyen modern gépet össze tudjak hozni. De így nekem tökéletesen megfelel. Nem kell hitelt felvenni, bankon keresztül intézni, kiszolgáltatottá válni ezáltal a sok vérszívónak (Ilyen-olyan kamatok, kezelési- számlázási költségek, stb.), hanem pontosan tudom, mennyivel tartozom és mikor jár le. Nem aggódok az miatt sem, hogy mikor fog emelkedni a részlet vagy a futamidő.

Szóval e tekintetben szerencsés vagyok. :K ;)

"A battle has been fought, and is now over. Place your sword upon the ground, and rest in the temporal peace. After dozing in the warmth of a dream, a new day will begin." - Fate/Stay Night. Diablo III: Vistaboy#1222

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.