Hirdetés

2024. április 25., csütörtök

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#22) Vistaboy válasza Dadan01 (#19) üzenetére


Vistaboy
veterán

Hát, nem mondom azt, hogy nincs igazad, nem is áll szándékomban vitatkozni veled, de pár dologban engedj meg némi kiigazítást.

Lehet hogy most ez a gép kicsit túlzásnak tűnik, de arra is gondolni kell, hogy két-három év múlva is el lehessen adni - mint most a Core 2 Quados rendszert. Az meg, hogy nem tudom egyben kifizetni, mellékes. Ha nem tudnám részletre megvenni, akkor valószínűleg még olyan gépem sem lenne, mint amilyen most van. Például egy kocsit sem tud megvenni az ember egy összegben - tisztelet a kivételnek (Persze csak azoknak, akik megdolgoznak a pénzükért) -, de ha nem vennéd meg részletre sem, akkor egyáltalán nem lenne autód.

Én úgy vagyok vele, hogy - mivel most jó áron elmegy a korábbi gépem -, ezért nem sokat kell majd hozzátenni (Mondjuk ezt relatív értelemben kell érteni, de minimum az ár felét behozza a régi gép), és így meg tudom oldani. Akkor pedig miért ne? Miért ne vegyek jó gépet magamnak? És ez nem pusztán érzelmi ok - persze az is van benne, de nem olyan, mint amikor a milliomos roma srác 30 millás mercivel villog a haverok előtt, pusztán mert megteheti -, mert én ki is fogom használni, hiszen bőven lesznek olyan játékok még idén is, amik alá jól fog jönni a kakaó, a két-három év múlva kijövő játékokról már nem is beszélve.

És - ha már a kalóztéma szóba került - hidd el, több eredeti programmal rendelkezem, mint a játékosok többsége. Természetesen nem tudok minden játékot eredetiben a megjelenéskor megvenni, de amelyik játékra nem futja, azt nem kell azonnal megvenni. Egy pár hónap, és jelentősen olcsóbban be lehet szerezni őket, ha nagyon tetszenek. És ugyanúgy, ahogy a csúcs hardver megszerzésénél, úgy az eredeti program kicsomagolásánál is ugyanolyan jóleső érzés tölt el, mert megdolgoztam érte, és nem loptam el.

"A battle has been fought, and is now over. Place your sword upon the ground, and rest in the temporal peace. After dozing in the warmth of a dream, a new day will begin." - Fate/Stay Night. Diablo III: Vistaboy#1222

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.