Hirdetés

2024. március 29., péntek

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#51) Steve_Brown válasza Duree (#50) üzenetére


Steve_Brown
aktív tag

Úgyis megfognak :))

(#52) Lacika112 válasza Dragon3000 (#49) üzenetére


Lacika112
aktív tag

Értem amit mondasz de ez nem feltétlenül igaz.
(mondhatod magamból indulok ki ezt nem is vitatom, de tudom nem csak én vagyok így)

Vesz alapot, cpu, ram. elfogyott a pénz, DE! tudja pár hónap és lesz rá pénze így vgat vesz használtan valami őskövületet olcsón, vagy van otthon elfekvőbe, és a későbbiekbe vásárol valami komolyabbat. Esetleg vár kicsit hogy a friss cucc ára "beálljon" és nem bejelentés után 3 nappal megveszi amikor még borsos az ára.

Lehet nekem vannak fura ismerőseim de egybe, mindent is, ritkán fejlesztenek.
Semmi extra házikóm nincs (shinobi) de amikor megvettem minden belefért, vettem egy 120x240 játékvizet belefért, cseréltem alaplapot és a ramslot rögzítő pöcke feljebb volt mint az előzőn kb 10mmel és már nem fért be a játékvíz mert beledarált volna a venti. :R

ha meghúzom a kocsidat az oc-nek számít?

(#53) Dragon3000 válasza Lacika112 (#52) üzenetére


Dragon3000
veterán

Aki felső kategóriában gondolkodik, annak eddig is 250W körüli fogyasztással kellett számolnia, ha a +70W ekkora gondot okoz a háznak és hűtési megoldásnak, akkor ott a 250W-os megoldással is már gondokba ütközik. Ha meg valakinek ekkora gond a 320W, akkor várja meg a 3070-et, az csak 220W körül lesz. Amúgy használtam a 2080 superemet egy silverstone gd09-ben és csak pár fokkal volt melegebb játék esetében, mint a fractal design define r4-ben, a legnagyobb változás inkább a hangban történt, mert a gd09-ben jobban pörgette a ventilátorokat.

[ Szerkesztve ]

(#54) Synthwave válasza edward2 (#46) üzenetére


Synthwave
HÁZIGAZDA

Nem csinálok ilyesmit.

;]

SKILLNUDGE - it kinda ownz you.▐ My Quake Live/DOOM PoVs(YT): http://tinyurl.com/oe5zwa2▐ 3dfx / Glide & SGI 4EVER▐Golden '80s-'90s▐▐▐▐▐▐▐▐ SZÁNKÓVAL A GERINCEDBEN NEM VIDÁM A KARÁCSONY.

(#55) edward2 válasza Lacika112 (#47) üzenetére


edward2
addikt

Dragon3000 közben leírta amit én szerettem volna válaszolni.

(#54) Synthwave így könnyű.

(#56) BusinessGuy


BusinessGuy
senior tag

Ameddig ilyen hiénák árulják a kártyákat amiket az Iponhoz hasonló szintén hiéna helyekről vadásztak le, és amíg lesz olyan primitív buta barom aki ennyiért meg is veszi tőlük illetve a boltokból addig ez így is marad.
Nem tudom mi a szánalmasabb, az egyre több hiéna akiket a PH moderátorainak banolni kellene vagy legalább figyelmeztetni, vagy az emberi butaság amiért ennyiért valaki képes megvenni az amúgy 700-750 dolláros kártyákat ahelyett hogy az összes marha nemet mondana és lévén nuku kereslet rakhatnák az árakat normálra.....

(#57) #72042496 válasza Narasim (#23) üzenetére


#72042496
törölt tag

Én speciel ezért nem veszek már xx70 szintű kártyát se, és így nincs vele probléma. :)

Számomra a halk üzem a legfontosabb, ezek a 2-300 wattos dögök pedig a közelében sincsenek annak, amit én halknak tartok. (Vízzel és hasonlókkal nem foglalkozom, esetleg ha több időm/motivációm lesz ilyenekre.)

(#58) #72042496 válasza BusinessGuy (#56) üzenetére


#72042496
törölt tag

A fogyasztói többlet fogalmát keresed.

(#59) Duree válasza Steve_Brown (#51) üzenetére


Duree
veterán

Én is attól félek.

duree54

(#60) edward2 válasza BusinessGuy (#56) üzenetére


edward2
addikt

Nincs törvény erre, hogy egy tulajdonod miért ne árulhatnád drágábban. Értem, hogy zavar de el kell fogadnod.

(#64) DextyPremium válasza Dragon3000 (#53) üzenetére

Egyet értek. Azonban sajnos sokaknak az utolsó szempont a táp, a nagy igazság pedig az, hogy a 0.-nak kellene lennie.

Microsoft Termékek ÁFÁS SZÁMLÁVAL | Mobil: +36 20 777 0 777 | Amennyiben a vásárlás SOS, úgy az előbbi telefonszámon bátran hívj minket!

(#65) Dragon3000 válasza DextyPremium (#64) üzenetére


Dragon3000
veterán

Az emberek többsége mindig azon spórol a legtöbbet, amit a legtovább használ, gépnél ez általában a ház+táp, pedig ezek több konfigot is megszoktak élni.

[ Szerkesztve ]

(#66) haxiboy válasza Dragon3000 (#65) üzenetére


haxiboy
veterán

Vagy épp a hardverekre költ rengeteget, de az interfészekre (egér/billentyűzet/monitor) már nem költ, noha ezekkel lépsz közvetlenül kapcsolatba.

Premium Mining Rigek és Gamer/Workstation gépek: tőlem, nektek :)

(#67) hardzsi2 válasza BusinessGuy (#56) üzenetére


hardzsi2
aktív tag

Jó, hogy pont az iPont-t hiénázod le, mikor múlt pénteken épp ők írtak egy cikket a 3080-ak iránti extrém keresletről és a nyerészkedők megjelenéséről:
https://ipon.hu/magazin/cikk/dobbenetes-a-kereslet-a-geforce-rtx-3080-irant-megjelentek-a-nyereszkedok-is

flood-resistant mirror driller (cuccok: Skylake NUC és Xbox One X)

(#68) ballazol válasza Piftuka (#24) üzenetére


ballazol
senior tag

:O :O :O :O :O
annyira igaz.
mikor változik ez meg? :o

"A könnyű is súlyos, ha jó és értékes." C.G. Jung

(#69) BusinessGuy válasza hardzsi2 (#67) üzenetére


BusinessGuy
senior tag

És? Utána kiraknak 395000 forintért egy 720 dolcsis kártyát. Van ott pofa mellette nyerészkedésről cikkezni.. :W
Az Ipon amúgy is moslék cég ez csak egy apró habocska a tortára..

[ Szerkesztve ]

(#70) snecy20


snecy20
veterán

Az a baj, hogy nekem pl. nincs arra időm hogy naphosszat a webshopokat böngésszem, hogy pont elcsípjem azt a nettó 2 percet, amikor véletlenül elérhető egy kártya értelmes áron.

Az Oroszországnak küldött iráni drónszállítmányok csak elnyújtják a háborút.

(#71) MeszesKPT válasza snecy20 (#70) üzenetére


MeszesKPT
őstag

Ne aggódj emiatt, értelmes áron úgysem érhető el sehol. ;)

(#72) ballazol válasza BusinessGuy (#69) üzenetére


ballazol
senior tag

osztom

"A könnyű is súlyos, ha jó és értékes." C.G. Jung

(#73) TubiOne


TubiOne
csendes tag

És 2020-ban még mindig az a legfontosabb hogy jujjj de szép ........ ennél már csak az RGB rajongás szánalmasabb.

(#74) Shkiz0 válasza TubiOne (#73) üzenetére


Shkiz0
nagyúr

Nem értem mi a bajod ezzel?
Van akinek ez bejön van akinek nem. Nyilván aki fényorgiát akar az megveszi az RGB-s verziót, aki meg nem annak van miből még választania.
Az élet más terén sincs ez másképp. Azért mert mert mondjuk te nem vágysz csak egy A6-os audira, nem jelenti azt, hogy másnak nincs igény egy A8-ra.
És hidd el, sokan az ár mellett nézik azt is, hogy hogyan néz ki.
Nyilván akinek nem TG-os a ház oldala annak ugyanmind1, hogy mi van benne, de az valószínűleg nem fogja megvenni.
Viszont azzal nincs semmi baj, hogy adnak lehetőséget a gyártók és van miből válogatni.

Új hardverek számlával, garanciával érd PM.

(#75) Zsombors97 válasza TubiOne (#73) üzenetére


Zsombors97
tag

Neked fáj ? :D Én nem vagyok kimondottan RGB mániás, de ellene sem vagyok. Én azon az elven vagyok, hogy ha már valamiért rengeteg pénzt fizetek, az nézzen is ki jól. Ha van 2 kényelmes kanapé hasonló áron akkor a szebbet veszed meg, nem ? Én nem értem azokat az embereket, akik ezen fent akadnak.

(#76) b. válasza Shkiz0 (#74) üzenetére


b.
félisten

sőt igazából mindegy is, mert nem igen láttam még olyan karit, amin ne lehetne kikapcsolni.

"A számítógépek hasznavehetetlenek. Csak válaszokat tudnak adni." (Pablo Picasso) "Never underrate your Jensen." (kopite7kimi)

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.