Hirdetés

2024. április 16., kedd

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#1) Mokó


Mokó
aktív tag

Azt tudtam hogy menni fog;de hogy ilyen szépen,azt nem gondoltam volna.Jó nem szivdöglesztő a grafika,de akkor is respekt,hogy még 7,sőt a G80 már 8 éves fejlesztés,és ami ha elindul rajta,akkor megy is...BTW 6850-en tolom, 1080p HIGH csúszkák 50%-on Soft Shadows On és kb ugyanez a sebesség.

[ Szerkesztve ]

(#2) MineFox54 válasza Mokó (#1) üzenetére


MineFox54
őstag

Szia!

Rendes játékban milyen sebesség van? (Nekem is 9600-am van)

[ Szerkesztve ]

(#3) sto1911 válasza Mokó (#1) üzenetére


sto1911
veterán

Ez teljesen korrektnek tunik.
Akkor lehet teszek egy probat a GTS 450-el is :)

(#4) Shing


Shing
őstag

Nagyon durva, grat. :)

(#5) PuMbA válasza MineFox54 (#2) üzenetére


PuMbA
titán

Rendes játékban YouTube alapján már gondok vannak. 512MB VRAM miatt állandóan akadozik, ha mész, nem hiába 1GB a minimum :) A D3D11 feliratot sem értem, mivel a 9600GT csak DX10-et tud :DDD

[ Szerkesztve ]

(#6) kmisi99


kmisi99
addikt

Kivételesen jól lett optimalizálva 6770m vgas laptopom full hdn viszi 25-30fps el, állam leesett mikor megláttam.

(#7) Mokó válasza PuMbA (#5) üzenetére


Mokó
aktív tag

Rivatuner d3d11-et ir nem csak itt Farcry 3-ban is..nem értem miért,hiszen tudjuk a kari csak dx10.0-ás.
Játékban sebesség is elfogadható,kb 40 percet nyomtam hogy főzzem ,46C max egyébként,ugye a 0-ás kirajzolás miatt "furcsán" rajzolódik be néha a pálya kb ennyi-igy sem annyira zavaró mint gta iv-ezni 256 megás 8800 és a pálya a semmiből jön elő :C <--ilyen nem volt

szerk;tévedtem fc3 dx9-et ir.Hogy miért dx11,az a rejtély-lényeg hogy megy,hazudni mi okom lenne' :F

[ Szerkesztve ]

(#8) Mokó válasza MineFox54 (#2) üzenetére


Mokó
aktív tag

Játékban kb az van mint mikor a benchmarkban a repülővel megy és,ugye,látszik hogy "rajzolódik ki" a pálya,de ez max.Szerintem bőven elfogadható..milyen tipusú 9600-ad van,és proci?

(#9) PuMbA válasza Mokó (#7) üzenetére


PuMbA
titán

Akkor az tényleg jó eredmény :K

(#10) marositech


marositech
senior tag

Asszem hiba volt eladnom a GTX260 karit... :W

[ Szerkesztve ]

Olyat rádverek...hogy megkulázol! :)

(#11) Mokó válasza marositech (#10) üzenetére


Mokó
aktív tag

pont most akarok keriteni egy gtx "akármilyet" :)

Reméljük nem indulnak mega használt-árak felfele mert kiderül GTA V megy rajtuk :)

(#12) MineFox54 válasza Mokó (#8) üzenetére


MineFox54
őstag

Mindjárt ránézek a repülős részre.

Amúgy egy Inno3d 9600GT Armor Editionom van. Proci meg váltásban van, most az egyik lapban Pentium D 830, a másikban meg e7500 van. Neked milyen proci volt, ill. mennyi ram?

(#13) MineFox54 válasza Mokó (#11) üzenetére


MineFox54
őstag

Sztem töröld le a bejegyzést (az árak miatt :U )

(#14) Mokó válasza MineFox54 (#13) üzenetére


Mokó
aktív tag

áh csak nem megy csődbe a piac :D

i3 4160 és 4 giga 1600 cl9 ram-amugy YT vidiken van c2d és geforce xxxx és megy azokkal is....szóval roksztárok most tényleg eltalálták a tuttit'-menni fog neked is,ugye *űberkűl* grafikával ha nem is,de menni fog.

(#15) ivana


ivana
Ármester

Először kb. ilyen mi ez a szar érzésem volt :DDD Ilyen ocsmány grakfikát rég láttam.
Aztán jöttem rá min fut :))

(#16) pulyka jocó válasza ivana (#15) üzenetére


pulyka jocó
senior tag

Hát mi ezen a csúnya?
Nem játtszhat mindenki 4k full hiper mega ultra grafikán.

[ Szerkesztve ]

(#17) wolfnet


wolfnet
tag

Amúgy a konkurens gyártó 4870-jén is menne a gta5, viszont a játék 55-60% ra használja ki a GPU-t, és így 22-23 fps-t termel amikor akció van, ~30-32-t amikor nincs. Szóval ez így kaki.

Privátban érdeklődj! :)

(#18) ivana válasza wolfnet (#17) üzenetére


ivana
Ármester

A 4870 az jóval erősebb mint ez :DDD

(#19) wolfnet válasza ivana (#18) üzenetére


wolfnet
tag

De szar a driver. :U

Privátban érdeklődj! :)

(#20) ivana válasza wolfnet (#19) üzenetére


ivana
Ármester

Ja értem. :) Mondjuk ilyeneken a gta 5 az már necromancy kategória. ;]

(#21) DarthSun


DarthSun
nagyúr
LOGOUT blog

Marha jól megy, nem gondoltam volna. Lehet kipróbálom a procilimites gépemen - Phenom 9550+HD6850 - , lehet hogy ezen is megy minimumban :DDD

(#22) creation


creation
senior tag

750k kontra HD4870 1GB kivitelén nekem akadás mentesen ment a játék. 1440*900-as felbontás mellet és azokon a beállításokon, amit a játék alapból felkínált. (Gépem aláírásban, csak a VGA lett cserélve DX11 és fogyasztás miatt :U )

Így most a HD4870-em eladó lett, szóval menjen a piac :DDD

Nagyon meglepődtem amúgy amikor akadás mentesen el tudtam indítani, egyszerűen jó a játék. Elgondolkodtam a vásárlásán. Már csak a multi miatt is...

"Mert Ő küld 100 csodát, csak Benne Bízz!"

(#23) wolfnet válasza ivana (#20) üzenetére


wolfnet
tag

De amúgy most a fun kedvéért szétcsesztem a konfigot. Mindent feltolva leglegleg-re 1400x1050-ben ugyan úgy 35 fps van, csak 99%-ra kihasználja a vga-t. :D Könyörgöm, ez annyira ciki már. :D Oké régi vas, de benne van a minimum configban és mégsem lehet játszani vele, mert nincs stabil 60fps. Alacsonyabb felbontással, és beállítások mellett még rosszabb, olyankor 40%-ra használja a vga-t, és 22fps van. :DDDDD CPU limit sem lehet... 55% cpu, phenom 2 955BE @ 3.4GHZ

Privátban érdeklődj! :)

(#24) Penguin95 válasza DarthSun (#21) üzenetére


Penguin95
senior tag

Előre szólok, katasztrófa lesz. :) Nálam egy Phenom 9600BE + HD6970 kombóval a városban olyan akadásokat produkál mint a fene. Vagy 4x tuti csesztem már el emiatt küldetést, ugyanis teljes gázzal rongyoltam bele a szembejövő kocsikba. :D

(#25) DarthSun válasza Penguin95 (#24) üzenetére


DarthSun
nagyúr
LOGOUT blog

Hűha, akkor várnom kell jövő hétig, a szombati lottónyeremény igényt csak akkor tudom bejelenteni :DDD

(#26) Penguin95 válasza DarthSun (#25) üzenetére


Penguin95
senior tag

Ötöst én is igényelnék. :DDD Egyébként lehet vele játszani így is, de ha nem vagy hozzászokva, elég szenvedős. Ráadásul még az OC sem segít, 3 GHz-en egyedül a hűtő lesz gyorsabb. :D

(#27) sto1911 válasza sto1911 (#3) üzenetére


sto1911
veterán

K. jol fut GTS 450-en, 1280*960-ban, suruseg + valtozatossag kb. ketharmadnal, texturak highon, a tobbi normalon vagy offon (ha valaki igenyli, akkor megnezem pontosan).
Nem sokat jatszottam vele ugyan, de az ejszakai autozast siman birja.

(#28) raskolnikoff


raskolnikoff
őstag

Nekem is megvan még a 8800 GT-m. Kíváncsi vagyok mit alkotna :) Lehet majd egyszer letesztelem.

A gazdasági válság és az emelkedő energiaárak miatt arra kényszerültünk, hogy kikapcsoljuk a fényt az alagút végén. A kellemetlenségért elnézést kérünk.

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.