Hirdetés

2024. április 23., kedd

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#1) GodGamer5


GodGamer5
addikt

Ne vicceljünk már, hogy 2080 kell hozzá.

"Többször látsz Game Over képernyőt, mint Michelle Wild f@szt." "It's not a Loop, it's a Spiral"

(#2) Wesder válasza GodGamer5 (#1) üzenetére


Wesder
félisten

Nem kell hozzà, az csak a maximalista mustàrosoknak van fentartva.

I guess it's easy to see the world the way I do. The emptiness is a promise, the sin is just the proof.

(#3) Shing válasza GodGamer5 (#1) üzenetére


Shing
őstag

"Ideal Desktop Spec"
Ez ilyen bullshit, írjuk oda a legerősebb mostani hardvereket szekció. Valszeg a recommended konfiggal már simán fog menni maxon.
Az a laptop recommended is milyen hülyeség már az Intel Iris Plus-al.

Annyit kellene csinálni, hogy egy táblázatban összeírják hogy milyen hardver kell X FPS-hez, X grafikai beállítások mellett. Ez ebben a formában semmit sem ér.

(#4) GodGamer5 válasza Shing (#3) üzenetére


GodGamer5
addikt

Jaja ez így, ebben a formában semmit sem ér.
#2 wesder: Ehhez a játékhoz ilyen gépigény, még a mászterrészeseknek is bullshit szagú. :)

[ Szerkesztve ]

"Többször látsz Game Over képernyőt, mint Michelle Wild f@szt." "It's not a Loop, it's a Spiral"

(#5) Shepard


Shepard
tag

Jó ideje nem azokat a gépigényeket adják meg a legtöbb játéknál, ami a tényleges. Pár cím nekem simán elfutott egy gyengébb konfigon is elfogadhatóan. Persze engem inkább a sztori, hangulat, játék mechanikák érdekelnek, úgyhogy általában beérem közepes graf. beállításokkal is... és ez is rendben lesz így. :C

(#6) Televan74


Televan74
nagyúr

Akkor most kezdjek el aggódni hogy a RX 5700 -as kártyámon rosszul fut majd 1080p -ben? ;] :DDD

Amikor nincs remény! Jusson eszedbe nincs isten, csak én!

(#7) D1Rect


D1Rect
félisten

Akkor most a 2070 super elég hozzá vagy váltanom kell? :F

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.