Hirdetés

2024. április 25., csütörtök

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#1) Šolaire


Šolaire
veterán

Tetszik és még pc-hez is jó :)

“Praise The Sun” \[T]/

(#2) Sirandrish


Sirandrish
legenda

Nagyon vagány :K

Every game has a story...Only one is a legend...The legend is back! This year...the Legend is reborn! The Legend of Zelda! --- A Zelda azért létezik, mert néhány évente meg kell csinálni a világ legjobb játékát....

(#3) pomorski


pomorski
őstag

100 dollár csak a dizájnos vinyóért?! Nem is rossz! Egy 2TB-os USB3.0-ás 2.5" vinyó (ami nem dizájnos) 27ezer, vagy több.

(#4) XuChi


XuChi
addikt

Sz@rgate ---> ingyen se kell, még akkor se ha csilivili!

(#5) Sipike19 válasza XuChi (#4) üzenetére


Sipike19
tag

Ebben a mondatban van valami igazság.
Nekem sem kéne.

Sipi

(#6) --HARDCORE--


--HARDCORE--
senior tag

Hát ja!
Mindenesetre lehetne rajta futtatni némi elérési tesztet... :D
Megnézném mondjuk legyen csak úgy 2 hónap múlva mit mutatna a HDS rajta.. :DDD
Bár lehet 1 hetet se bírna ki ennyi fejmozgással. :D

Csatlakozz a ReVoluthoz, ne fizess a semmiért a magyar bankoknak! ___Üdv.: Zsolt___ R.I.P. Ivett!

(#7) ->Raizen<- válasza XuChi (#4) üzenetére


->Raizen<-
veterán

Durva, hogy ilyen sok lett a negatív vélemény a gyártóról. Az árvíz óta leadták a minőséget ilyen szinten? Nekem volt pár seagate hdd régebben és nem sz@ródtak el.

[ Szerkesztve ]

(#8) Casoli


Casoli
őstag

Semmi baja a Seagatenek. Vérpistik megindokolhatnák, hamár szaroznak egy világmárkát.

http://hasznaltpcalkatresz.hu/

(#9) Archer válasza ->Raizen<- (#7) üzenetére


Archer
őstag

Nem követem egy ideje a piacot de régebben mindig az volt, hogy megvették X gyártó legolcsóbb-legagyibb szériáját fillérekért, persze egy év múlva meghalt, aztán sz@r a gyártó. Egy WD Raid, Seagate Constellation vagy mondjuk Hitachi Ultrastar szériáról soha nem olvastam tömeges elhullásokat, tehát mindegyik gyártónak vannak normális szériái, csak más kérdés, hogy régen a mezei, nem Enterprise kategóriás hdd is elment nagyon sokat.

Beszélni már gyerekkorában megtanul az ember. Hallgatni csak sokkal később.

(#10) XuChi válasza Casoli (#8) üzenetére


XuChi
addikt

Semmi baja ??? Tömegesen mentünk adatot sz@rgate merevlemezről a szervizben, fejhiba, firmware hiba a leggyakoribb. Legtöbb a környezetemben lévő sz@rgate merevlemez egyik pillanatról a másikra döglött meg, nem egy ismerősöm fejvesztve rohant hozzám adatmentésre, mert épp a diplomamunkáját írta, üzleti adata kellett volna stb. És 5-ből 3 seagate volt :W A maradék kettő seagate-samsung, és egy wd blue.

Szóval van okom szarozni a seagate hdd-ket!!

(#11) pomorski válasza XuChi (#10) üzenetére


pomorski
őstag

És végülis mi lett a diplomamunkával? Megvolt neki máshol, vagy esetleg sikerült megmenteni az elromlott vinyóról?

(#12) XuChi válasza pomorski (#11) üzenetére


XuChi
addikt

Sikeresen le lett mentve igen. Nagy arányban menthetőek a HDD-k, csak sajnos megbízhatatlan hulladékok :((

(#13) pomorski válasza XuChi (#12) üzenetére


pomorski
őstag

Akkor szerencsés volt a gyerek...

(#14) ->Raizen<- válasza XuChi (#10) üzenetére


->Raizen<-
veterán

Én is nagyon átgondoltam milyen hdd kerüljön a gépbe. Wb blue ezex lett a kiválasztott.

(#15) Casoli válasza XuChi (#10) üzenetére


Casoli
őstag

Tömegesen :DDD Halljuk hogy hívják a céget. És ezek hány éves merevlemezek?

http://hasznaltpcalkatresz.hu/

(#16) Ste


Ste
addikt

Vajon fólia által lesz díszítve az XOs?
Nagyon szeretem a GOW-et, egy ilyet (na persze csak egy Star Warsos után :) szívesen elfogadnék

[ Szerkesztve ]

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.