Hirdetés

2024. április 25., csütörtök

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#1) oriic


oriic
HÁZIGAZDA

JÓk ezek a reklámok is. :) :C

Live-Die-Respawn

(#2) gyáliSanyi


gyáliSanyi
őstag

BOOOM!

Jó kis reklám az XBOX 360 egyik húzócímének.

Live poor, die ritch.

(#3) mephi666


mephi666
nagyúr

hú de bánom, hogy eladogattam a geow-okat, mert alig volt rá időm :( viszont ha kijönne valami gigapack idővel, az összes résszel meg kiegészítőjével, tuti beszerezném :K

"Kis lépés az emberiségnek... hosszú lépést a férfiaknak..." ++++++++++++++ BattleTag: mephiHUN#2258 ++++++++ A kígyó veszélyes állat mert harap, de a takarítónő még veszélyesebb, mert ő Maris

(#4) bLaCkDoGoNe


bLaCkDoGoNe
veterán

Hű de várom.
Szerencsétlen helyzet, hogy a megjelenés összecsúszott a Bioshock Infinite-tel, elképesztő módon keveset fogok aludni ebben az időszakban. :)

"«Fuck does Cuno care?» The boy turns to you. (He doesn't care.)" [+] "The parasite makes nothing for itself. Its only tools are taxes and tithes meant to trick you into offering what it has not earned. In Rapture we keep what is ours." [+] 

(#5) oriic válasza mephi666 (#3) üzenetére


oriic
HÁZIGAZDA

Fene tudja. Lehet hogy lesz nextgen Gears 4-is, meg még ki tudja hány rész.

Live-Die-Respawn

(#6) szilva01 válasza oriic (#5) üzenetére


szilva01
őstag

Csak remélni tudom hogy nem fogja követni a cod és az ac példáját mennyiség tekintetében. :K

(#7) mephi666 válasza oriic (#5) üzenetére


mephi666
nagyúr

hát nem tudom... szerintem az első 3 résszel elég kerek volt a sztori: ha ide-oda illesztenek hozzá, csak azért hogy a nevet meglovagolva mégtöbb pénzt szakítsanak, könnyen ellaposodhat

ui: valahogy attól félek, hogy ez a rész sem teljesít már olyan jól :( nekem speciel már most hiányzik a marcus+dom páros (single player-re gondolok)

"Kis lépés az emberiségnek... hosszú lépést a férfiaknak..." ++++++++++++++ BattleTag: mephiHUN#2258 ++++++++ A kígyó veszélyes állat mert harap, de a takarítónő még veszélyesebb, mert ő Maris

(#8) oriic válasza mephi666 (#7) üzenetére


oriic
HÁZIGAZDA

Nézd, egy sorozatot addig fognak meglovagolni, amíg pénzt lehet kisajtolni belőle. Szerintem az új xbox-ra tuti hogy lesz új Gears, lévén ez az egyik húzócíme az MS-nek. (A Halo és Forza mellett)

Live-Die-Respawn

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.