Hirdetés

2024. április 25., csütörtök

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#1) CocooN-z


CocooN-z
őstag

Várom már, és remélem hozza a trilógia hangulatát.

TURRET :)

BRSZK 9.0 - 2024.06.29-30

(#2) gekkoXT


gekkoXT
senior tag

A gears of war olyan mint egy third person shooter diablo. Szinte végtelen számú szörny, értelmetlen hentelés és irreális sebzési rendszer. Giga robbanások és egy sima korlát meg megvéd?
O persze.

(#3) persil válasza gekkoXT (#2) üzenetére


persil
nagyúr

Túldimenzionálod a dolgot.

Ez egy sima pörgős - és iszonyatosan jó - vérbő akciójáték. Ennyi, se nem több, se nem kevesebb.

Eladó: https://hardverapro.hu/aprok/hirdeto/persil/index.html

(#4) Flash86 válasza persil (#3) üzenetére


Flash86
tag

Nagyon jó dumákkal és játékmenettel :)

"Kezdetben vala a sötétség, és ahogy nézem, az is maradt"

(#5) Mister_X válasza gekkoXT (#2) üzenetére


Mister_X
nagyúr

Játszottál már valamelyik részével? :F ha csak az elsővel, akkor meg pláne fals a kijelentésed :U

"Most kell szerénynek lenni, mert most van mire." --- "All dreams eventually disappear when the dreamers wake."

(#6) persil válasza Flash86 (#4) üzenetére


persil
nagyúr

Hát igen, ez így van, de ha valaki zsigerből utálja úgy, hogy nem is próbálta, akkor hiába sorolom a pozitívumokat :)

Csak azért írtam, hogy kezeljük helyén a dolgokat. A gears egy kurva jó akciójáték, nem kell benne többet keresni és akkor senki nem csalódik. Aki meg szereti az ilyesmit, annak garantáltan felejthetetlen órákat fog szerezni. :)

Eladó: https://hardverapro.hu/aprok/hirdeto/persil/index.html

(#7) Lacc88 válasza gekkoXT (#2) üzenetére


Lacc88
senior tag

Nem tudom te melyik bolygóról jöttél , de a világon a top 3 játékba benne van ....

Ha van egy álmod .... ne mondj le róla !

(#8) Mister_X válasza Lacc88 (#7) üzenetére


Mister_X
nagyúr

Nézzük csak:
1) Metal Gear Solid
2) God of War
3) Resistance
Nem látom ott :F ;]

"Most kell szerénynek lenni, mert most van mire." --- "All dreams eventually disappear when the dreamers wake."

(#9) Lacc88 válasza Mister_X (#8) üzenetére


Lacc88
senior tag

ok !

1.Gears of war 3
2.Uncharted sorozat
3.Far Cry3

:D most már igen !

Ha van egy álmod .... ne mondj le róla !

(#10) $p@rr0w válasza Lacc88 (#9) üzenetére


$p@rr0w
őstag

1: Gears of War
2: Gears of War 2
3: Gears of War 3

:D

Kinőhetnétek már abból, hogy leírogatjátok miből nőttetek ki.

(#11) Lacc88 válasza $p@rr0w (#10) üzenetére


Lacc88
senior tag

+1 :DDD :DDD :DDD

[ Szerkesztve ]

Ha van egy álmod .... ne mondj le róla !

(#12) gekkoXT


gekkoXT
senior tag

Úgy látom érdekes dolgot indítottam el. Bocsi. Nyilván a kategóriájában kiváló játék.

(#13) $p@rr0w válasza gekkoXT (#12) üzenetére


$p@rr0w
őstag

Ne szabadkozz, én is ott flamelek ahol tudok. :DDD

Kinőhetnétek már abból, hogy leírogatjátok miből nőttetek ki.

(#14) Mister_X


Mister_X
nagyúr

Érdekes lesz, hogy nagy durranások mindkét konzolra (Xbox360-PS3) tavasszal fognak jönni, utána szinte semmi. Kíváncsi leszek a Sony 2015-ig tartó támogatására, de a Microsoftéra is - nameg arra, hogy mikor fogják kihúzni a Live-ot és a PSN-t a kurrens gen alól. Reméljük soha, de az Xbox Classic példájára alapozva a 360 kb. 2017-ig, a PS3 2018-ig fog élni ily' módon.

"Most kell szerénynek lenni, mert most van mire." --- "All dreams eventually disappear when the dreamers wake."

(#15) $p@rr0w válasza Mister_X (#14) üzenetére


$p@rr0w
őstag

Szerintem minden a következő generáció sikerességén múlik, anno a ps2 elképesztő sikere miatt tovább volt támogatott mint az xbox, ha valami miatt nem robban nagyot a köv. gen akkor sokan fejlesztenek majd a korábbira egy ideig. Mivel online vásárolhatóak lettek a játékok szerintem tovább marad online támogatás is a mostani generációhoz, hiszen ha kizárnák őket kvázi elvennék a megvett játékokat...

Kinőhetnétek már abból, hogy leírogatjátok miből nőttetek ki.

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.