Hirdetés

2024. április 20., szombat

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#1) Mister_X


Mister_X
nagyúr

No. Ezek szerint jó lett, gondolom a multi is felhúzta rendesen. Ennyit a warezhuszárok "szar lett"-jéről :U

"Most kell szerénynek lenni, mert most van mire." --- "All dreams eventually disappear when the dreamers wake."

(#2) Mister_X


Mister_X
nagyúr

No. Ezek szerint jó lett, gondolom a multi is felhúzta rendesen. Ennyit a warezhuszárok "szar lett"-jéről :U

"Most kell szerénynek lenni, mert most van mire." --- "All dreams eventually disappear when the dreamers wake."

(#3) Rexdemon


Rexdemon
aktív tag

Azért megvárom, amíg tényleg kiderül,h milyen, az ilyen "hurrápotimizmus"-értékelésekkor sajnos már elég szkeptikus vagyok, többször lett belőle csúnya pofáraesés. (a hivatalos sajtóval sajna annyi rossz tapasztalat volt,h igencsak megkopott részemről a bizalom)

Victory needs no Explanation; Defeats allows NONE.

(#4) Narxis válasza Mister_X (#2) üzenetére


Narxis
nagyúr

Ezek az értékelések pont annyit érnek mint a "warezhuszárok "szar lett"-jei". :U

Thanos was right.

(#5) Mister_X válasza Narxis (#4) üzenetére


Mister_X
nagyúr

Az én szememben még az Edge lepontzásai is többet érnek bármilyen warezoló véleményénél - érdekes módon mindig az a leghangosabb, aki egy fillért nem fizetett a játékért. Elvből nem adok olyasvalaki véleményére, aki a megjelenés előtt hetekkel "letőti" és kijelenti, hogy szar.

"Most kell szerénynek lenni, mert most van mire." --- "All dreams eventually disappear when the dreamers wake."

(#6) xboxfreak válasza Mister_X (#5) üzenetére


xboxfreak
tag

Én egy hónapja játszottam végig és a véleményem változatlan .. ez az I. rész óta a legjobb és eddig messze a legszebb GOW ... komolyan azon gondolkodtam, hogy minek next gen ... aztán jött a tomb raider és végképp az járt az agyamban, hogy ennek a gen-nek olyan 2014 végéig még röhögve jó lenne időt adni ... elképesztő ahogy ez a játék kinéz és zseniálisan friss a játékmenet ... mondjuk ezzel szemben az army of two devils cartel viszont sajnos nem jó ...

(#7) bLaCkDoGoNe


bLaCkDoGoNe
veterán

Én sem bízom általában az értékelésekben, de holnap itt a demó, ki lehet próbálni végre.

Az eddigi képanyagok alapján nekem egyébként szimpatikus a játék, bár ha a horda mód tényleg hiányozni fog belőle, amiatt azért szomorú leszek.

A warezhuszárok "értékelése" meg... nyilván aki megveszi a játékot 1st day, viszonylag sok pénzért, az nehezen ismerné be magának, hogy nem költötte el jól a pénzét, így egy picit elfogultabb lesz a játékkal és pozitívabbnak ítéli meg, mint amilyen.

Viszont ez fordítva is igaz, aki meg nem fizet érte, az azt próbálja igazolni magában, hogy az volt a "helyes" cselekedet, hogy nem fizetett érte, mert "lám, mekkora szar lett". Így az ilyen emberek negatívabban látják, illetve festik le a játékot, mint amilyen valójában.

(Igen, a fentiek általánosítások.)

Volt már egy Halo4-ünk, ami bár egy nagy Xbox franchise-t vitt tovább, de nem az eredeti csapat készítette - mégis jó lett. Hasonlóban reménykedem az új Gears-nál is.

[ Szerkesztve ]

"«Fuck does Cuno care?» The boy turns to you. (He doesn't care.)" [+] "The parasite makes nothing for itself. Its only tools are taxes and tithes meant to trick you into offering what it has not earned. In Rapture we keep what is ours." [+] 

(#8) WhiteWalker


WhiteWalker
nagyúr

Én tartottam a kritikusok értékelésétől, pont a wrz huszárok véleményei miatt...ami persze nem mérvadó..de azért óvatosan kezeltem a dolgot...lsd Alien CM..de úgy látom felesleges volt az aggodalmam :C Jöhet az előrendelésem a kezembe :D

(#9) oriic válasza Mister_X (#1) üzenetére


oriic
HÁZIGAZDA

SZép is lenne hogy ha egy Gears részt elcsesznének.

Live-Die-Respawn

(#10) szilva01 válasza Rexdemon (#3) üzenetére


szilva01
őstag

Azért az ign-nek szerintem lehet hinni...

(#11) Jani18


Jani18
aktív tag

nem rossz :)

"Valaminek a fele is több mint a semmiből az egész" | Rock, metal topic: http://tinyurl.hu/XUsr/

(#12) roomi


roomi
tag

Sziasztok. Kerdeznem,h van e a jatekon magyar felirat?

(#13) Syd69 válasza roomi (#12) üzenetére


Syd69
aktív tag

22-e óta igen, azt ígérték (magyar megjelenés)

Alma

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.