Hirdetés

2024. április 19., péntek

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#1) Ps Vita


Ps Vita
őstag

Ez is kemény,igazán értékelhető ezzen kivül a Halo,COD és a SC volt...

(#2) fasterware


fasterware
aktív tag

Lehet rosszul tudom, de nem úgy volt, hogy nem lesz már folytatása a Gears of war - nak a harmadik rész után.
Lehet ezért kezdik a történet elejéről, mert akkor igaz volt, hogy nem lesz következő folytatás :) .

(#3) tDr1v3r válasza fasterware (#2) üzenetére


tDr1v3r
veterán

Ez spinoff, nem folytatás... Marcus története zárult le, de azon kívül egy egész univerzum maradt még felfedezetlenül. :)

disznóvágás, nepotizmus, pálinkagőzös hedonizmus | intelhüttö (c) Tirexi, szívünkben őrzünk örökre <3

(#4) GeryFlash


GeryFlash
veterán

ugyanaz a helyzet mint az Assasin creednél... előre bejelentették, hogy trilógia lesz, aztán nagy siker lett, és most kis mellékszálakat adnak hozzá... Mind2 esetbe nagyon megbánták sztem, hogy előre bemondták trilógiának....

Hi, i'm new to APHEX TWIN, so i was wondering how much the IQ requirements was to enjoy his stuff. and understand all the underlying themes, because its really complex stuff. I have IQ of 119 but i heard that you need atleast 120 is it true?

(#5) keIdor válasza GeryFlash (#4) üzenetére


keIdor
titán

Halonál is ez volt. Hiába a pénz a minden. De ha marad a színvonal én nem bánom, ahogy AC esetében sem.

¡GLORIA A LAS PLAGAS!

(#6) Plazmacucci


Plazmacucci
félisten

A játékmenetről nekem van egy sejtésem. Ugyanaz mint az előző háromban? Igen! :DDD

Vissza kell vinnem pár kazettát.

(#7) Prof01 válasza Plazmacucci (#6) üzenetére


Prof01
veterán

Valószínűleg! De, ami jó, azt minek elrontani? :)

Four wheels move the body. Two wheels move the soul.

(#8) Plazmacucci válasza Prof01 (#7) üzenetére


Plazmacucci
félisten

Azt nem mondtam, csak a cikkíró említette, hogy semmi sem derült ki a játékmenetről. :)

Vissza kell vinnem pár kazettát.

(#9) gyáliSanyi


gyáliSanyi
őstag

Szerintem semmiképp ne számítsunk vele többre, mint az előző részeknél. De ha mégis akkor azt pozitívan vesszük.
Gears of War Begins

Live poor, die ritch.

(#10) sajtee


sajtee
senior tag

Nem mondták be, hogy trilógia lesz.

Vagyis de, Marcus élete, története trilógiának készült (az is lett), de azt is megmondták, hogy ezzel semmiképp nem zárul le a Gears of War-játékok világa.

Spin-off, előzmény, stb..

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.