Hirdetés

2024. április 24., szerda

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#1) Xmodule


Xmodule
őstag

A game nagyon bejött, kiváncsi vagyok milyen filmet hoznak ki belőle.

Azért jó mazochistának lenni, mert ha rossz, akkor jó. De ha meg jó, akkor rossz, tehát jó.

(#2) Blood Mage


Blood Mage
senior tag

2010?? addíg nem bírok várni!! :DDD Remélem, hogy hihetetlenűl jó és korszakalkotó film lesz...

(#3) gael


gael
tag

Az esély meg van rá , hogy nagyon komoly mű készüljön , csak el ne baxxák.
A játéknak nagyon ott van a feeling-je. Nagyon-nagyon várom a filmet bár egy kicsit félve....

(#4) Zsoccc válasza Blood Mage (#2) üzenetére


Zsoccc
senior tag

Azért erre nem vennék mérget. Játékból még nem sok korszakalkotó film készült.

(#5) szanyo24


szanyo24
csendes tag

Messze van még 2010 :( Remélem a csatajelenetek is gyűrűk ura szintűek lesznek. :D

(#6) Blood Mage válasza Zsoccc (#4) üzenetére


Blood Mage
senior tag

" Játékból még nem sok korszakalkotó film készült... " na ez tény, de ilyen hozzáállással nem is lesz! :DDD Csak pozitívan.... :)

(#7) tsii_H


tsii_H
tag

nah...bar ne legyen igazam de: tuti otvar lesz, mint az osszes filmes feldolgozas. Ha ezt is Uwe Boll rendezi mint annyi más gamenak a vaszonravitelet ( Alone in the Dark, BloodRayne, Dungeon Siege, Postal, Far Cry) akkor atom nagy bukas lesz. amugy a jatek zsir volt, de en sem lattam meg ertelmes jatekfeldolgozast soha.

(#8) eddie17


eddie17
addikt

Oh legyenek oly kedvesek a kedves "hálivúdi" szakemberek, és 2010-ben szájtátva jöjjek ki a moziból.
Ámen.

(#9) shteer válasza eddie17 (#8) üzenetére


shteer
titán

úgylegyen :K

..szerintem jónak tűnik

(#10) MarioAna válasza tsii_H (#7) üzenetére


MarioAna
senior tag

"A rendező nem kisebb alkotáshoz, mint a Gyűrűk Ura trilógiához hasonlítja készülő filmjeit. Nyilván nem szűkölködik a rendező önbizalomban, de neki legyen igaza. A filmek követni fogják a játék komor, sötét világát. Wisemen a sci-fi vonalat szeretné inkább kiemelni, kevésbé kíván a nagy hentelésekre összpontosítani..."
ezek szerint nem Boll lesz a rendező, aminek sztem az emberek 99.9%-a örül :DD .
mod: ha jól értelmeztem :F .

[ Szerkesztve ]

(#11) Zsoccc válasza MarioAna (#10) üzenetére


Zsoccc
senior tag

Ha a bevezetőt is elolvassátok akkor kiderül, hogy Len Wisemen lesz a rendező.

(#12) eddie17 válasza Zsoccc (#11) üzenetére


eddie17
addikt

Így van, azért volt köze pár nagyobb alkotáshoz(nem mindent ő rendezte de aktívan tevékenykedett)
Die Hard 4.0(ezt mondjuk Ő rendezte)
Az első két Underworld is az Ő keze munkája.
Meg még egy pár film ahol tevékenykedett:
Underworld 3
Godzilla
MiB
Függetlenség Napja
CsillagKapu mozi

Így én azt mondom, van ok a reményre hogy nem szúrják el, nem egy kezdő rendező csinálja, és nem is UB:)

[ Szerkesztve ]

(#13) Prof01


Prof01
veterán

Kíváncsi vagyok rá! A játék nagyon bejött, ezt se fogom kihagyni. :K

Four wheels move the body. Two wheels move the soul.

(#14) Zsoccc válasza eddie17 (#12) üzenetére


Zsoccc
senior tag

Persze nem is azt mondom, hogy nincs remény jó filmre. Csak sajnos mint említettem, eddig játékból még nem készült ilyen. Azért én is reménykedek mert valóban egy remek játékról van szó, kár lenne érte ha gyenge filmadaptációt kapna.
Reméljük a színészek is hasonló kvalitásúak lesznek mint a rendező.De 2010 még messze van, ha jól tudom még csak forgatókönyvet írnak.

(#15) eddie17 válasza Zsoccc (#14) üzenetére


eddie17
addikt

Próféta beszéljen belőled.
Tényleg jó lenne egy ütős játékadaptáció már. És szerintem majdnem a legjobb alapanyagból:) Már mint akciófilm szinten.
Bár ha a szereplők nyesedékek lesznek nem lesz meg a feeling, legalább 150kg izom:D
Kivéve Carmine:)

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.