Hirdetés

2024. április 18., csütörtök

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#1) ribizly


ribizly
veterán

És még mindig nem akarják bejelenteni a 4-es pakkot PC-re... :W

|•| https://hardverapro.hu/tag/ribizly |•|

(#2) bLaCkDoGoNe


bLaCkDoGoNe
veterán

Ez ugyanolyan langyos semminek ígérkezik, mint a GOW: Judgement. Persze megy a parasztvakítás meg az eyecandy effektek, de számomra a GOW széria a 3. résszel véget ért.

[ Szerkesztve ]

"«Fuck does Cuno care?» The boy turns to you. (He doesn't care.)" [+] "The parasite makes nothing for itself. Its only tools are taxes and tithes meant to trick you into offering what it has not earned. In Rapture we keep what is ours." [+] 

(#3) Pöttön


Pöttön
őstag

Engem mindig is hidegen hagyott a GoW, egyedül a horda mod-ot szerettem benne, főleg ami a 3-ba volt (talán az eddigi legjobb coop élményt nyújtotta számomra, vállvetve haverokkal lenyomni a fene se tudja már hány hullámot :) ).
Ennek meg mivel hasonlítani fog a horda módja a 3-éhoz, és jön végre pc-re is, ezért várom.
De az eddigi ár tapasztalatok alapján, csak egy erős leárazás keretein belül fogok beruházni rá az is biztos...

A sport a legjobb kikapcsolódás...

(#4) sting2 válasza bLaCkDoGoNe (#2) üzenetére


sting2
addikt

Nekem a másodikkal.

A harmadikon már érezni lehetett hogy :
" A tűz nem lobog már" ....

Sound & Vision : Marantz- Sony - Playstation

(#5) trufa12 válasza sting2 (#4) üzenetére


trufa12
addikt

Nekem meg el sem kezdődött ...
meg a gow az nálam mást idéz fel .

Mondjuk itt valóban a zseniális 3. résszel ért véget ...

[ Szerkesztve ]

Az élet olyan mint a motor, ha nem megy akkor be kell rúgni..

(#6) Xaels


Xaels
félisten

Pfff. Tehát a fél tucat regényt és a bennük folytatott sztorivonalat el lehet felejteni... Cserébe kapunk ilyen robotgyalázós utánzatot. :O

PSN ID: Lord_Machine_X /// SYMPHONIC POSTAPOCALYPTIC REINDEER-GRINDING CHRIST-ABUSING EXTREME WAR PAGAN FENNOSCANDIAN METAL

(#7) bLaCkDoGoNe válasza sting2 (#4) üzenetére


bLaCkDoGoNe
veterán

Nekem is a második rész tetszett a legjobban, de a harmadik részt is nagyon élveztem, szerintem jó lezárása volt a trilógiának.

"«Fuck does Cuno care?» The boy turns to you. (He doesn't care.)" [+] "The parasite makes nothing for itself. Its only tools are taxes and tithes meant to trick you into offering what it has not earned. In Rapture we keep what is ours." [+] 

(#8) oriic válasza Xaels (#6) üzenetére


oriic
HÁZIGAZDA

Hivatalos regenyek?

Live-Die-Respawn

(#9) Xaels válasza oriic (#8) üzenetére


Xaels
félisten

Karen Traviss féle sorozatról beszélek. Elvileg ő az.

PSN ID: Lord_Machine_X /// SYMPHONIC POSTAPOCALYPTIC REINDEER-GRINDING CHRIST-ABUSING EXTREME WAR PAGAN FENNOSCANDIAN METAL

(#10) NandorHUN


NandorHUN
addikt

Engem jelenleg jobban érdekel mint a BF1 PC-re, viszont amilyen ára lesz a digitálisnak tuti nem lesz első napos vétel.

www.kamerapro.hu | FOTÓS TERMÉKEK SZÉLES VÁLASZTÉKA

(#11) oriic válasza NandorHUN (#10) üzenetére


oriic
HÁZIGAZDA

14 300 Ft SG store-ból a játék jelenleg.

Live-Die-Respawn

(#12) chris0000 válasza NandorHUN (#10) üzenetére


chris0000
őstag

hi.
két verzió van 1 játék árában.
haverral összedobjátok...de ha azonos platformon toljátok akkor... :U
én így fogom megvenni,haver xboxone-os én pcs.
üdv.

[ Szerkesztve ]

(#13) NandorHUN válasza chris0000 (#12) üzenetére


NandorHUN
addikt

Szerintem ez csak azonos gamertag esetén működik. Ugye kell alá egy Xbox gamertag azzal tudod megvenni és játszani. Tehát ha haverral dobod össze nem fogsz tudni játszani vele csak ha odaadja a gamertagját, amit én biztos nem adnék ki a kezemből, rajta van az össze játéka stb...

Az meg a másik, hogy kiadni saját gamer accountodat nem legális, ha rájön az MS akár jöhet egy bann is.

www.kamerapro.hu | FOTÓS TERMÉKEK SZÉLES VÁLASZTÉKA

(#14) Medocsabi


Medocsabi
addikt

Ez is tetszik,eddig mindegyik rész élvezetes volt :)
Az a legnagyobb baj,hogy valamiért ez az egyetlen local multis játék,amit többen lehet játszani... :( fps szinten persze.Nem értem,miért nem mennek rá erre a jelenlegi konzolgenerációnál.fifa meg verekedős játékoknál van,de az meg engem (igazából minket párommal) nem köt le sajnos,csak ha haverok átjönnek.

[ Szerkesztve ]

(#15) szupermacs válasza Medocsabi (#14) üzenetére


szupermacs
veterán

A legnagyobb bosszúságom nekem az volt, hogy az első rész PC-s verziójából kihagyták a local co-op módot. Csak online lehetett tolni. :(

(#16) Medocsabi válasza szupermacs (#15) üzenetére


Medocsabi
addikt

Pedig sztem komoly húzóerő lenne ha pl xboxra több local multis játék jönne,sztem simán választanák a ps helyett.Persze lehet h tévedek,de annó 360 mellett én ezért döntöttem :)

(#17) trufa12


trufa12
addikt

Régen nekem is azért volt boxom többek között, persze ps3 is, de a box azért volt kedvenc, mert 1 tv-n tolhattuk akár 4-en a címeket .. elég sok volt a mai viszonylathoz képest, amikorra ez teljesen kihalt. :(

Az élet olyan mint a motor, ha nem megy akkor be kell rúgni..

(#18) szupermacs válasza Medocsabi (#16) üzenetére


szupermacs
veterán

Én mai napig ezért akarok még boxot, hogy pótoljam a GoW2-3 részeket. Kegyetlen jó sorozat. Haverral meg jó lenne másnaposan otthoni tisztulás közben darálni.

(#19) trufa12 válasza szupermacs (#18) üzenetére


trufa12
addikt

Toljátok pc-n a broforcet annál jobb másnaposságra való game szerintem nem nagyon akad...

[ Szerkesztve ]

Az élet olyan mint a motor, ha nem megy akkor be kell rúgni..

(#20) szupermacs válasza trufa12 (#19) üzenetére


szupermacs
veterán

Akkor már inkább Battle City vagy Contra. Ezek az új, de mégis pixeles játékok annyira nem jönnek be. Néha Streets of Rage, Dungeons & Dragons vagy AvP is előkerül emuval.

(#21) Šolaire válasza szupermacs (#18) üzenetére


Šolaire
veterán

Pótold😃 brutál jó játékok voltak. Amit a Gears 4-ből eddig láttam engem nem győzött meg főleg a robotok elleni harc.

“Praise The Sun” \[T]/

(#22) trufa12 válasza szupermacs (#20) üzenetére


trufa12
addikt

Haverokkal pedig móka.

Az élet olyan mint a motor, ha nem megy akkor be kell rúgni..

(#23) sulu1701


sulu1701
aktív tag

Sziasztok!

-Gondolkodom a játék megvételén de még sosem játszottam Gears of War egyik változatával sem. Szerintetek mekkora játékos tömegre lehet számítani PC-n?
-Azért kérdezném ,hogy nehogy érdektelenségbe fulladjon a játék rövid idő alatt.
-Az még mindig igaz ,hogy a coop és a horda módban cross-play lesz?
-Olvastam, hogy kibővítették a SP tartalmát volna valaki aki felvilágosítani ezek a tartalmak pontosan mit is jelentenek [link]

-Leszenk garantált vevők PC-re innen?

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.