Hirdetés

2024. március 28., csütörtök

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#1) nofi


nofi
őstag

ÁMEN :R

Xbox GT: nozsolt

(#2) Enton válasza nofi (#1) üzenetére


Enton
addikt

Remélem miután kijön, szépen elkezdik bejelenteni, hogy nemsokára jönnek PC-re a a 2 meg mja d idővel a 3 is. :K

"mert gyakorlatilag megszámolhatatlan mennyiségű papucsállatka használ gazdatestként internetezésre humanoidokat és ez követhetetlen."

(#3) jegenye77


jegenye77
addikt

Majd meglátjuk ez mennyire sikerült,mármint optimalizálni.

Sok ember azt hiszi, hogy az anyukája méhéből csúszott ki, mint valami szépséges medúza, de a bajnokok tudják, hogy az apjuk t?kéből jöttek!

(#4) rumkola válasza jegenye77 (#3) üzenetére


rumkola
veterán

hova, mire, mivan???

(#5) pzstm válasza rumkola (#4) üzenetére


pzstm
titán

én sem igazán értem...azt hallottam hogy xbox360-on menni fog :DDD ;] :P

iPhone 15 Pro Max 256GB Black |Macbook Air M1|Xbox Series X|Írhatsz nyugodtan, de x64 alatt nem barátkozom :)| I'm not special...I'm just limited edition!

(#6) engusz


engusz
veterán

Akkor már készen is vannak a játékkal? Van béta kulcsom, hétvégére jöhet egy kis Gears of War 3... :D

Szerk.: most olvasom, hogy a következő napok egyikén erről is csepegtetnek némi információt. :R

[ Szerkesztve ]

Nézzék meg közelebbről! Mert minél közelebb hiszik magukat, annál kevesebbet fognak látni.

(#7) kenwood3 válasza Enton (#2) üzenetére


kenwood3
őstag

sztem ez nem lehetséges , mert akkor már a 2őt kiadták volna régen

Az esetek 99%-ban mobilról vagyok fent, ìgy a helyesìràsom nem tökéletes, és ékezeteket se hasznàlok mobilról soha!

(#8) wolfwood


wolfwood
csendes tag

:)

Egy pingvin mindenek felett...

(#9) nrgia


nrgia
őstag

Gyanítom ehhez sem kapunk magyar feliratot.

...ha valaki a sarkára áll, az talpra esett ???...

(#10) eddie17 válasza nrgia (#9) üzenetére


eddie17
addikt

Ehhez sem? Miért melyikhez nem volt? Az első részhez...
A GoW2-ben egy korrekt magyar felirat volt.
Úgy írod, mint ha sose lett volna magyar felirat hozzá.

(#11) engusz válasza eddie17 (#10) üzenetére


engusz
veterán

A GoW2-ben tényleg volt magyar felirat, ezen meg is lepődtem. Az viszont szomorú, hogy mostanában nem adna ki olyan játékokat, amikhez mellékelnék.

Nyilván kevés olyan gamma van, aminek túlontúl bonyolult lenne a története ahhoz, hogy megértse az is, aki kevesebbet tud angolul. De kéremszépen... mekkora erőforrás lenne tényleg odavágni azt a néhány száz sort? Talán még odáig is fajulhatna a dolog, hogy DLC-ként teszik közzé, 80-200 MS pontért. (Én pl. fizetnék érte.)

Nézzék meg közelebbről! Mert minél közelebb hiszik magukat, annál kevesebbet fognak látni.

(#12) Def26 válasza engusz (#6) üzenetére


Def26
félisten

Honnan van béta kódod?

Fanboy Status: PS4:On, Xbox:On, apple:On, samsung:Off, Microsoft:Off, Audi :On,

(#13) engusz válasza Def26 (#12) üzenetére


engusz
veterán

Bulletstorm Epic verzióhoz adták.

Nézzék meg közelebbről! Mert minél közelebb hiszik magukat, annál kevesebbet fognak látni.

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.