Hirdetés

2024. április 19., péntek

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#1) banhammer


banhammer
veterán

A szobor az nagyon lájkolós.

\m/ Minden lehetséges, kivéve forgóajtón átsíelni... \m/

(#2) bencenc32


bencenc32
csendes tag

Nagyon baba az Epic csomag, az a szobor pedig fenomenális. Igazából az ilyen limitált kiadásokért szeretek eredeti játékot venni, annak ellenére, hogy az ára többszöröse a sima játéknak, de az a fránya exkluzivitás.. GameStation szállít Mo.-ra is ?

Aztán majd perelnek az amerikai szülők, hogy a gyerekek játék közben agyonverték egymást a több mint másfél kilós Marcus szoborral.. :DDD

[ Szerkesztve ]

Apple topik: "Drága noti, akinek futja rá, az megveszi, aki meg nem, az gyárt érveket, hogy miért hülyeség." - by k.

(#3) [CsuCsu] válasza bencenc32 (#2) üzenetére


[CsuCsu]
őstag

a game.co.uk szállít, méghozzá 3 font a díja. náluk már előrendelhető a cucc.
én is megvenném, ha lenne xboxom, de egyetem mellett nem éri már meg számomra =(

[ Szerkesztve ]

(#4) kgergo23 válasza bencenc32 (#2) üzenetére


kgergo23
tag

Lehet hogy most ugy nez ki szallitanak, de egyaltalan nem biztos...Van egy 1 kg-os limit, a felett nem szallitanak kulfoldre...

Amilyen a fogadj Isten, olyan az adjon Isten...

(#5) Gergosz2


Gergosz2
veterán

geras of war közül egy sem jött be nekem.

Nokia 6030 Hardcore User // I Panic Restaurant by Taito

(#6) sagit


sagit
addikt

kér hogy nicns PC

Philips 65OLED803 || iPhone 15 Pro Max || Macbook Air M1 ||

(#7) Plazmacucci


Plazmacucci
félisten

Minden vágyam ez izomagyú fröccsöntött gow baba a polcon. Annyira macsóóóó :DDD

Vissza kell vinnem pár kazettát.

(#8) kgergo23


kgergo23
tag

Az 576-nal elorendelhetove valt mindket kiadas...Ha valakit erdekel/nem vette meg eszre :)

Amilyen a fogadj Isten, olyan az adjon Isten...

(#9) TGArtist


TGArtist
tag

Ma vettem meg Stradforban, aww de babán néz ki :) A doboza kétszer akkora, mint az xboxomé :D

xbox live gamertag: XGabrielThornX

(#10) Sirandrish válasza TGArtist (#9) üzenetére


Sirandrish
legenda

Kell a hely a 2 kilás figurának :)

Every game has a story...Only one is a legend...The legend is back! This year...the Legend is reborn! The Legend of Zelda! --- A Zelda azért létezik, mert néhány évente meg kell csinálni a világ legjobb játékát....

(#11) Shad_


Shad_
csendes tag

Sziasztok!

Nekem limited van, de nem megy a magyar felirat. Tudna nekem valaki segíteni? A Gow 2 automatikusan magyar felirattal indul, de a Gow 3 nem...

Az Xbox nyelvét nem tudom magyarra állítani, a county értelemszerűen HUN-on van.

Nagyon köszi!
Shad

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.