Hirdetés

2024. március 29., péntek

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#1) maszi99


maszi99
őstag

Nagyon klasszul fog kinézni a játék, és sokat fejlődött, nagy kár, hogy a PC-t kihagyják.
Pár jó játék miatt nem veszek boxot :( , de a játékot szívesen kipróbálnám :))
Sok szerencsét annak hozzá aki élvezheti :R

http://gamepod.hu/teszt/nadirim/mult.html

(#2) b.


b.
félisten

Hát úgy nézem a régi grafikus motort fogják használni egy kis tupirral... ez pc-re( ha megjelenik) nagyon kevés lesz, reméljük a játékélmény el fogja vinni a hátán a gamet.
jöhetnének már az új generációs konzolok, hogy mi is kapjunk PC-re jobb minőségű átiratokat . amúgy az első 2 rész elég jó volt számomra.

"A számítógépek hasznavehetetlenek. Csak válaszokat tudnak adni." (Pablo Picasso) "Never underrate your Jensen." (kopite7kimi)

(#3) alibaba78 válasza maszi99 (#1) üzenetére


alibaba78
őstag

En is ezt mondtam. Aztan az egyre tobb "par jo jatek" meggyozott, es nem bantam meg.

(#4) maszi99 válasza alibaba78 (#3) üzenetére


maszi99
őstag

Köszi :R kihagyom a boxot :K
PC-re jóval több jó játék jön ki, így inkább maradok :K

http://gamepod.hu/teszt/nadirim/mult.html

(#5) SzlobiG válasza maszi99 (#4) üzenetére


SzlobiG
félisten

Pc-re több játék? Mióta? Jó ideje már nem a PC az első, hanem a konzol és onnét portolják át a gémeket PC-re. :U

(#6) Polllen


Polllen
nagyúr

De hol van a mi igazi hősünk? :DDD Meg az apja? :P

"Odamentem egy párhoz...négyen voltak!"

(#7) maszi99 válasza SzlobiG (#5) üzenetére


maszi99
őstag

Így van, az utolsó negyed évre amit beterveztem játékokat megvételre az boxra jelenik meg elsőre, Diabló 3, Heroes VI, de nem folytatom, mert felesleges igaz :F :U

http://gamepod.hu/teszt/nadirim/mult.html

(#8) Ateszzero


Ateszzero
őstag

Biztos nagyon jó lesz. Az első két részt végigjátszottam , mind a kettőt magyar felirattal. Story és események szempontjából jó volt a magyar felirat. Remélem magyarul adják ki ezt a részt is hazánkban. Mondjuk nem sok esély van rá.

(#9) nofi válasza maszi99 (#7) üzenetére


nofi
őstag

Ezzel szerintem ki is merítetted majdnem az idei év "pc only" termését ;] , bár már szállingóznak a hírek a konzolos dioról :U

Xbox GT: nozsolt

(#10) WayneGace válasza SzlobiG (#5) üzenetére


WayneGace
őstag

Akármennyi jön konzolra soha nem lesz annyi, mint pc-n van. Ugyanis én tudok játszani ugyanazon a pc-n a herose 2-vel, dungeon keeper-rel, Company of Heroes-zal és tudok majd az új BF3-al is. Míg egy ps3 tulaj már sok ps2 játékkal se tud a hármon. Ha nagyon akar valaki játszani mindennel, akkor pc mellé még beszerzi az összes konzolt. Ha nem napi 24 órában játszik, akkor meg kell tanulnia szelektálni. Ahogy egy xbox tulaj nem játszik killzone 3-al, én pc tulaj nem játszom majd GoW3-al.

[ Szerkesztve ]

BestSecret invitációt privátban adok.

(#11) callmeakos


callmeakos
veterán

Persze a PC piacot nyugodtan hagyjátok ki a mókából, csak mindenáron az xbox360.... De akkor se fogok konzolt venni ha a fene fenét eszik is.........

All→M8

(#12) maszi99 válasza nofi (#9) üzenetére


maszi99
őstag

Felesleges az erők összemérése, mert akinek PC-je van rengeteg mindenre tudja használni.
A box meg társai csak akinek játszani akar mást nem, ENNYI :C
Igazából mindegyik szinte megjelenik a másikra, talán itt le is lehet zárni ;]
Megértem én a másik felet is, van több haverom is aki bevallotta azért vett boxot, mert olcsóbb mint 1 pc összerakása, nem kell vele annyit pepecselni + újítgatni, praktikusabb megoldásnak tartja épp ezért.
Úgy hogy az anyagiaktól fúj némileg a szél :R

http://gamepod.hu/teszt/nadirim/mult.html

(#13) Polllen válasza callmeakos (#11) üzenetére


Polllen
nagyúr

Szerintem támadd be a halo topikokat is! :U

"Odamentem egy párhoz...négyen voltak!"

(#14) shady1989


shady1989
tag

kár hogy pc-re ezt már nem dobják ki pedig jónak igérkezik :(((

(#15) siska75


siska75
tag

Ha hozza az első kettő szinvonalát annyira rossz nem lesz.
Már várom.

Az Ördög vagyok,ÉRTED JÖTTEM!

(#16) bLaCkDoGoNe válasza callmeakos (#11) üzenetére


bLaCkDoGoNe
veterán

PC "piac"? Muhaha.

"«Fuck does Cuno care?» The boy turns to you. (He doesn't care.)" [+] "The parasite makes nothing for itself. Its only tools are taxes and tithes meant to trick you into offering what it has not earned. In Rapture we keep what is ours." [+] 

(#17) kpal


kpal
veterán

Én ritkán még szoktam játszani az első résszel mert sajna az uj Pc OFF megjelenés de a régit sem lehet megunni .

(#18) krystman


krystman
őstag

Hát konzolt csak is olyan vesz PC után, aki nem tudja fejleszteni a gépet. De, akárki akármit mond, a PC után nagyon szegényes a XBOX. Nem beszélve a max 720p felbontásról, ami valjuk be, egy Full HD TV, monitoron nem valami bizalom gerjesztő. A konzolnak régen voltak nagy előnyei, de mára nagyon visszaszorult ezen a téren. Azt a minőséget amit a XBOX nyújt, ma már egy 50-60ezres gép is simán tudja, 1280x720-ba folyamatosan nyomni. Szóval nem volt rossz ez a X, de ma már egy középkategóriás gép, ami alig kerül többe mint az X, már szebb grafikát nyújt mint egy X.

(#19) kpal válasza krystman (#18) üzenetére


kpal
veterán

Ja a végüket járják a mai konzolok .

(#20) nofi válasza krystman (#18) üzenetére


nofi
őstag

- kanapéról pár méter távolságban a tv-től majdhogynem mindegy milyen felbontásban megy egy játék (persze monitoron is lehet tolni, de ez akkor is a nappaliba van kitalálva)
- pont a központi szerep miatt előbb fog a haveri kör pár sör mellett fifázni, vagy éppen gears co-opot nyomni - most a kinect, guitar hero, lips, stb. partyjátékokról nem is beszélve.
- a kényelem amit egy pc soha (még jó ideig) nem fog nyújtani. A pc-m is elviszi a battlefield 2-t, de hiába részletgazdagabb, meg mai napig jobb vagyok egér-billentyűzettel, ennek ellenére kontrollerrel játszom, mert sokkal egyszerűbb, átgondoltabb az irányítás, mint ölben nyomkodni a qwerty-t.
- pc-re (nekem) nem éri meg játékot venni, mert elég elterjedt a digitális játékvásárlás, plusz a legtöbben a heti sorozatok mellett a játékok nagy részét is letöltik, tehát jóval nehezebb eladni egy-egy programot. A konzolos használt játék topicok pedig mai napig pörögnek (és nem a ph-ra gondolok), 2-3 ezret bukva egy játékon pedig nem esik nehezemre havonta újat venni.
- nem utolsó sorban van pcm, mindig is volt, mert a konzol sosem a leváltásról szól, hanem egy opcionális beruházásról amit egy pc fejlesztés töredékéből meg lehet oldani. Én szeretem a játékokat, kíváncsi vagyok az újdonságokra is és mai napig a legtöbb A kategóriás játék eladási mutatók miatt konzolokra van optimalizálva elsősorban.
- sosem volt kérdés, hogy miért és mennyivel okosabb egy pc mint egy konzol. előbbi nálam kitűnő munkaeszköz, utóbbi pedig szimplán szórakoztat.

Xbox GT: nozsolt

(#21) krystman válasza nofi (#20) üzenetére


krystman
őstag

Nem mondanám, hogy Pc-el nem lehetne az ágyból játszani! Ehez is lehet venni kontrollert, meg simán lehet venni rádiós bill és egeret is hozzá, és lehet nyomni nagy TV-én ugyan úgy. Plusz úgy állítod be ahogy akarod a felbontást is. Nem tudom, de én már egy 102-es TV-én simán észreveszem, hogy 720p vagy 1080p a kép. És ez nagyobb képátlónál egyre jobban kijön. Biztos jó az XBOX, de már közel sem tud akkorát dobni, mint 3-4évvel ezelőtt. Pc-hez is rengeteg olyan kiegészítés van, amivel ugyan azt a élményt nyújtja mint egy X. Lehet fényezni meg minden, de egy elavult cucc úgy ahogy van, és már az X fanatikusok is egyre jobban kezdik belátni ezt. Az meg, hogy mennyire vannak optimalizálva, én meg azt veszem észre, hogy 2-3éve elég szépen megírják PC-re is a játékokat, eddig 4870-el és X2 550-el nyomtam, és 1680x1050-ben minden maxon ment, és gond nélkül ment minden. Ha meg az X felbontásra tenném most is ami 1280x720 még mindig könnyedén elvinné, és mind a két hw manapság használtan olcsón hozzáférhető. Vannak játékok amik talán érdekelnének X-en, de azért a pár játékért nem vennék X-et. Szóval a frissítésre égető szükség lenne az XBOX-nál.

(#22) #08052480 válasza krystman (#21) üzenetére


#08052480
törölt tag

"Szóval a frissítésre égető szükség lenne az XBOX-nál."

Mármint azért mert a grafika nem éri el a csúcskategóriás pc-két? Ez francokat égető indok, az emberek többsége szarik a csillogó effektekre, a kedvenc játékaikkal akarnak játszani és ugye lehet akármilyen vga-d, Halozni nem fogsz vele. Annyira nem elavult a látvány, hogy indokolna generációváltást.

[ Szerkesztve ]

(#23) mephi666 válasza krystman (#18) üzenetére


mephi666
nagyúr

én azért ezt így nem jelenteném ki :K pár méterről, fotelból nyomtam végig nemrég egy 40colos fullhd tv-n a gears1-2-t és semmi probléma sincs a grafikával... ha valaki nem hiszi el és kecskeméten jár, szívesen látom egy kis splitscreen coopra :) asszony úgyis most hagyott el és egy kis locust-irtás lehet, hogy elterelné a figyelmem... és az még a fő probléma, hogy az elsődleges konzol-optimalizálás miatt nem valószínű, hogy az 50-60ezres gép elviszi az újabb címeket 720p-ben, full grafikával :K

"Kis lépés az emberiségnek... hosszú lépést a férfiaknak..." ++++++++++++++ BattleTag: mephiHUN#2258 ++++++++ A kígyó veszélyes állat mert harap, de a takarítónő még veszélyesebb, mert ő Maris

(#24) bLaCkDoGoNe válasza krystman (#21) üzenetére


bLaCkDoGoNe
veterán

Ennyi faszságot butaságot, amit összehordtál ebben a pár hozzászólásban, nem lehetett könnyű összeszedni. Gratulálok!

[ Szerkesztve ]

"«Fuck does Cuno care?» The boy turns to you. (He doesn't care.)" [+] "The parasite makes nothing for itself. Its only tools are taxes and tithes meant to trick you into offering what it has not earned. In Rapture we keep what is ours." [+] 

(#25) FefeeX válasza krystman (#21) üzenetére


FefeeX
veterán

Ha közel ülsz a tévéhez, valóban észreveszed. De nem ülsz közel, mert nem akarod, hogy a nyakad törjön bele. És akkor már töknyóc az a különbség.
Nekem elég korrekt PC-m volt, mondjuk a játékokhoz már max középkategóriásnak lehet nevezni, van BT billentyűm és egerem(dinovo), van 3 MS kontrollerem, amiből a PC csatlakozókkal tudok PC-n is hajtani, akár az összeset is egyszerre, mégis a box-szal játszom. Nem kell egerezni, nem kell drivert frissíteni, keresni, indítani, másfél perc bootidőt végigvárni, minden azonnal megy, célhardver. Nem kell kijelzőt váltogatni, és sokkal kényelmesebb. A Harmony-val 1:1ben kapcsolható, nézhetek rajt filmet etc. Emellett van egy csomó játékom (pl Mortal Kombat, de GoW2-t is említhetjük a hír kapcsán) amik csak a boxon mennek. Így szépek. Bőven elég. Ezzel is megelégszik az emberek 99%-a, csak a maradék kukacoskodó ellenlábas nem, aki mindenben csak a hibát keresi.

(#26) krystman válasza bLaCkDoGoNe (#24) üzenetére


krystman
őstag

Pl mi az? Konkrétumot is írj, ne csak trágálkodj, mert azt én is tudok!

(#27) krystman válasza FefeeX (#25) üzenetére


krystman
őstag

Nem kukacoskodás amit írok, de nekem senki sem mondja, hogy egy Full HD-és TV-én pl egy 102cm-en nem lenne jobb natívba játszani, meg DX11-es grafikával nyomni. Biztos, hogy ellehet játszani 720p-ben is, mert ellehet, nem is ezt mondom. Meg soknak megfelel ahogy van most is. De, akkor is egy 4-5éves hardverről van szó, ami már a mai helyzetben, egy frissítést megérdemelne mert annak ellenére, hogy a Pc rész hw-eg már messze túl van azon ami a konzolban van. És ebből nem azt akarom kihozni, hogy mert én maximalista meg csili vilit szeretem, de ha még mindig ezen a szinten fog mozogni a XBOX akkor a játékok nem sokat fognak fejlődeni grafikailag. Az hogy Full grafika? Hát én tudtommal az XBOX minden, csak nem full grafikát jelenít meg. A legtöbször egy médium szintű textúrákkal dolgozik ami nem egy High. Én amit eladtam hw-t, az kb. 25e ft volt, és simán mentek a legújabb játékok is 720p felbontásban. A kontrolleres dologgal meg én személy szerint úgy vagyok, hogy nem bírtam soha megszokni, pedig próbáltam PS3at is, de én ezzel nem bírok játszani. Én maradok a bill egér kombó mellett.

[ Szerkesztve ]

(#28) nofi válasza krystman (#27) üzenetére


nofi
őstag

Neked mi számít kukacoskodásnak, ha már ekkora mizériát csinálsz a high meg medium grafika között?
Egyébként te mondtad "Meg soknak megfelel ahogy van most is" és szerintem itt meg is válaszoltad magadnak a kérdést. Konzoldominancia van a játékpiacon, erről nem én tehetek, de nem is zavar, hiába tudná a pcm is elfuttatni a játékokat.
Teszek a grafikára, mert végre kezd visszaállni a régi, alázatos játékkészítés, miszerint előbb a játékmenetet, történetet csiszolják és utána jöhet a körítés. Megjelenés kérdésben pedig ez a "halott hardver" is tud minden évben meglepetéseket okozni, lásd Crysis 2 topic/hírek flame-áradata, de lesz itt még konzolos Rage (tudom, nem lesz annyira élsimított, gigafullhighendszéppixelmentes, de megírták rá és ez a programozói teljesítmény, nem a túlgépigényesített verziót összedobni két deathmatch között), meg Forza 4 is.

Xbox GT: nozsolt

(#29) bLaCkDoGoNe válasza krystman (#26) üzenetére


bLaCkDoGoNe
veterán

Teljesen értelmetlen, mert nem tudlak (és nem is akarlak) meggyőzni, de egy példát azért hozok: már a felütés is egy baromság volt, amivel indítottál: "Hát konzolt csak is olyan vesz PC után, aki nem tudja fejleszteni a gépet." További jó puffogást a szarszemétköcsög konzolok miatt, ezen kívül jó e-penis méregetést a fullHDszuperAA grafikára, csak nehogy agyvérzést kapj.

"«Fuck does Cuno care?» The boy turns to you. (He doesn't care.)" [+] "The parasite makes nothing for itself. Its only tools are taxes and tithes meant to trick you into offering what it has not earned. In Rapture we keep what is ours." [+] 

(#30) krystman válasza nofi (#28) üzenetére


krystman
őstag

Nem tudom ezzel mit mondtam rosszat, hogy egyszerűen a konzolt már ideje lenne fejleszteni. De ezt nem csak én mondom, nem rég itt volt egy hír a PH is róla, hogy 14környékén hozzák ki az új box-ot. És nem én, ha nem a MS mondta. Amit meg én mondtam kb.erre utal. Csak hát a konzolos társadalom egyből az ördögöt látja, ha valaki mást ír róla, mint hogy giga szuper jó a konzol. Majd ha kijön az új, meg új hw elemekkel, meg full HD -ba nyomja, akkor gondolom ezt sem fogja érdekelni egyik konzolos embert sem, mert jó az ami van. Ezzel a hozzáálással maradhatott volna az első Xbox is, mert az is megfelelt arra hogy valaki játszon. Egyszerűen ideje frissíteni az egész konzolt, mert eljárt felette az idő, bármennyire is meg van elégedve vele mindenki. Nem mondtam egyszer sem hogy csúnya a játék rajta, csak hogy már nem lenne rossz egy frissítés hw-eg. Azzal meg nem tudom, hogy mi a baj, ha sokkal szebb, és profibb játékok jelennek majd meg ezek után a konzolon. Az meg hogy nem high de mindegy nekem alapon, hát erre csak azt mondom, hogy majd ezt akkor mondjátok, ha majd tényleg full lesz minden, és jó lesz a régi is. De nekem is teljesen más volt úgy végig vinni egy játékot, hogy fullba volt, mert még ez is hozzátesz az élményhez egy jó játéknál. De ezen én nem rágódom, majd megtapasztaljatok, ha jön az új.

(#31) krystman válasza bLaCkDoGoNe (#29) üzenetére


krystman
őstag

Nem kell meggyőzni, mert volt egy idő, hogy majd nem én is konzolt vettem. De én inkább azt veszem észre, hogy Te vagy felháborodva, csak nem tudom miért. Csak azt nem tudom, hogy mi a gond azzal ha valami jobb is lehetne mint ami jelenleg. Ezért támadni valamit, ez fura.

(#32) FefeeX válasza krystman (#31) üzenetére


FefeeX
veterán

Alapvetően nem azzal volt a baj, amit írtál, hogy vannak sokkal erősebb PC-k, hanem ahogyan azt kifejezted. Mert egyszerűen nem volt igaz úgy, ahogy leírtad. Mert én a fizikálisan erősebb PC mellé vettem boxot, ezzel amit írtál, már meg is cáfoltam. És az ilyen erős megfogalmazások, ha nem is pontosan úgy gondoltad, igencsak erős flémet generálnak, érthetően...

(#33) Misály válasza krystman (#31) üzenetére


Misály
addikt

En nagyon sokaig pc-n jatszottam ( altalanos 5-tol kezdve elotte sega megadrive-unk volt ) kanapebol toltam vegig a mass effect sorozatot radios eger billentyu kombinacioval ( logitech mx 3200, nem olcso mulatsag ). A gep egy 94 centis full hd teve mogott van. Vettem egy boxot hasznaltan csak is kizarolag a Mortal Kombat miatt, es most tudod mit csinal a PC? Neha lejatszik egyket hd filmet meg a tetejen csucsul egy Kinect:D

PC-vel mindent meg lehet csinalni amit konzolon, de:

- Ha nem a legerosebb allitgatni kell a beallitasokon, telepiteni kell, iranyitast(!) be kell loni, ez altalaban 15-30 percet elvesz elso inditaskor az ember eletebol, es utana meg tweakeljuk a grafikat.
- A jatekok nagyresze nem kezeli jol a gamepadokat amik mai napig a legjobb iranyito eszkozok jatekokhoz ( aki ezzel vitatkozik az szembekop par ergonomiai szakembert is )
- Nincsenek olyan jo cimek pc-re, ami engem ( kozel 30 fele ) erdekelnek mar, mert nincs idom b@szakodni 300 orat egy strategiaval ( heroes sorozat ), nem kot le a vegtelen szintlepesi folyamat es cuccvadaszat mar ( kinottem a diablot es tarsait ), es FPS-eket se jatszok mar online mert a jatekostarsadalom abban a szferaban agyatlan tinedzser hulladek, akik taktikazas helyett anyaznak ( qlive kivetel, az annyira osdi hogy alig van tini meg nincs ido ugatni )

Ellenben konzolon beteszem a jatekot es megy, nem kell allitgatnom es olyan jatekok vannak ott amik nem raboljak az idodet, ugyanakkor nem is casual.

Csak par cim Mortal ( nonpluszultra ujra gyerek vagyok ha jatszom vele ), Forza ( ilyen minosegu autos jatek pc-n nincs ), GoW ( nagyon jo hentelos jatek ), Alan Wake ( zsenialis sztori es hangulat ).

Az a baj hogy ezt egy DroidPC-s addig nem erti meg amig nem vesz egy box-ot, en is megvilagosodtam pedig soha nem akartam venni, aztan a Kinect es a Mortal Kombat meggyozott egy nagyon masnapos napomon. Nem bantam meg.

(#34) tDr1v3r válasza krystman (#30) üzenetére


tDr1v3r
veterán

"Csak hát a konzolos társadalom egyből az ördögöt látja, ha valaki mást ír róla, mint hogy giga szuper jó a konzol."

Miért, ha valahova kikerül egy konzolhoz kapcsolódó hír, akkor nem ugyanezt csinálják a vér PC-sek?

disznóvágás, nepotizmus, pálinkagőzös hedonizmus | intelhüttö (c) Tirexi, szívünkben őrzünk örökre <3

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.