Hirdetés

2024. április 25., csütörtök

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#1) Imilenni


Imilenni
addikt

Mit szólnának szerintetek, ha valaki azt mondaná nekik, hogy dobjanak össze inkább egy normális játékot, mintsem egy tech-demot?

Press "F" to pay respects.

(#2) RudY válasza Imilenni (#1) üzenetére


RudY
addikt

Szerintünk mondd meg nekik te, de szerintük ami neked nem tetszik, azt kerüld el. :DDD ;]

(#3) Imilenni válasza RudY (#2) üzenetére


Imilenni
addikt

Igazából tetszik a játék :D
Csak már lassan így reklámozzák a játékokat/konzolokat.

Press "F" to pay respects.

(#4) GodGamer5


GodGamer5
addikt

Na a grafika kb semmit sem fejlődött a negyedik részhez képest, egy God of War után meg ultragyenge az egész. Remélem nem egy olyan dögunalmat fogunk kapni mint a negyedik rész volt...

"Többször látsz Game Over képernyőt, mint Michelle Wild f@szt." "It's not a Loop, it's a Spiral"

(#5) hombre[EU]


hombre[EU]
veterán

Akkor most kezdōdik az,hogy "LOL a konzolos paraszt csak 60fpsel jádzik nem szászhúsz" :K

Life, Uh, Finds A Way

(#6) Szakiii válasza hombre[EU] (#5) üzenetére


Szakiii
addikt

Túl kevés a 60 fps-es cím ahhoz hogy ilyen nagy elvárás legyen a pc oldaltól hogy 120 fps :D

(#7) hombre[EU] válasza Szakiii (#6) üzenetére


hombre[EU]
veterán

Nem sokára(nextgen) alap lesz 😉 nem mintha érdekelne,nekem kontrollerre elég,ha stabil a 30. (Amúgy a TV-k többsége nem 50hz panellel készül btw?)
Az viszont érdekes,hogy ha egy kicsit jobban ráállnak az optimalizációra puff megvan a dupla frame. Most akkor eddig nem foglalkoztak vele eleget(nem érezték,hogy igény van rá) vagy még jelenleg is tanuló fázisban tartanak a OneX-el?

Life, Uh, Finds A Way

(#8) Szakiii válasza hombre[EU] (#7) üzenetére


Szakiii
addikt

Ahogy lentebb is írták ez a grafika nem azt mondom hogy rossz de egyáltalán nem az a szint amit már egyesek elértek. Ezt egy fix hardveres ilyen erős konzolnak tudnia kell ez alatt a cím alatt. Next gen konzol se lesz szerintem elég erős a fix 60 fps 4khoz az még mindig elég távoli még pcn is úgy hogy több évre tervezel, de persze a 30 fps 4k már elvárható lesz. :) Én is psen nyomom semmi bajom a 30 fps-el azoknál a címeknél amikkel ott játszom de kétségtelen a hatalmas ugrás egy 144 htz-nél, iszonyatosan más hatása van a mozgásnak úgy.

(#9) hombre[EU] válasza Szakiii (#8) üzenetére


hombre[EU]
veterán

Jelenleg csak spekuláció,de szerintem az ilyen "csōjátékoknál" meglesz az a 60 4k mellett. Én jobban örülnék,ha felhagynának a számháborúval és kapnánk egy vagy sok Horizon/Witcher minōségū open worldot "Zeldaszerū" környezettel. Mert ok,hogy egyazegyben ugyanúgy néz ki az anyag,mint a valóságban csak nem "él"

Life, Uh, Finds A Way

(#10) Raysen623


Raysen623
addikt

Épp nemrég írtam le másik témához, hogy amint elérik a 60 fps-t konzolon, rögtön jön a nyavalygás hogy de hát nem tud 120-at, akkor szar... Tessék. Sehova nem vezet ez az egész, és remélem Sony ennél okosabb lesz, mert MS-ék bizony nagyon nem gondolják végig mit is csinálnak néha. Rendes exkluzív címek helyett ezt erőltetik.

A MÁV-nak öt ellensége van: a négy évszak, meg az utasok.

(#11) csiki_92 válasza Raysen623 (#10) üzenetére


csiki_92
aktív tag

A Gears of War miért nem rendes cím? :D

(#12) Raysen623 válasza csiki_92 (#11) üzenetére


Raysen623
addikt

Mármint az 5. résszel? :DDD

A MÁV-nak öt ellensége van: a négy évszak, meg az utasok.

(#13) NandorHUN válasza Raysen623 (#10) üzenetére


NandorHUN
addikt

Logika??

PC-n eddig is szinte minden játék ment 120fps-sel, ha van alatta elég jó vas. Konzolon meg nyilván nem lesz ilyen, de ott nagyon igény sincs a 120fps re egyenlőre.

" Rendes exkluzív címek helyett ezt erőltetik."
Miért, ha nem ez, akkor MS-nek mi a "rendes" excluziv címe?

www.kamerapro.hu | FOTÓS TERMÉKEK SZÉLES VÁLASZTÉKA

(#14) NandorHUN válasza Imilenni (#1) üzenetére


NandorHUN
addikt

Ha 4. részre célzol, akkor én megvoltam vele elégedve. Kampány a szokásos, mondjuk előző részekhez kéest nem volt olyan ütős. De multi és horda az itt jobb volt mint régen.
Bár mivel nem Xboxom van, hangulat már nyilván más, mint régi Gears 2-s időkben.

www.kamerapro.hu | FOTÓS TERMÉKEK SZÉLES VÁLASZTÉKA

(#15) csiki_92 válasza Raysen623 (#12) üzenetére


csiki_92
aktív tag

Én alig várom... És örülök, hogy figyelnek az optimalizálásra. :D

(#16) Medocsabi


Medocsabi
addikt

Engem nem zavart a 4. rész 30 fps-e. Pl a Recore- nál -ami ugye szintén Xboxra lett optimalizálva- szerintem bőven nincs meg a folyamatos 30 fps,sőt...
Részemről bármilyen is lesz az ötödik rész,tuti vétel, révén asszonnyal mindig párban nyomattuk eddig az összes részt,ez sem fog kimaradni : :N :K
Grafikára meg nem tudom mi ez a hurrogás, szerintem b@szott jól néz ki ez is.

(#17) dreampage válasza GodGamer5 (#4) üzenetére


dreampage
HÁZIGAZDA

Ha szerinted semmit nem fejlődött a grafika, akkor javaslom a Digital Foundry elemzését. Ilyen effektek és karakter arcok a negyedik részben nem voltak, nem beszélve arról, hogy az új rész már 4K/60 fps lesz 30 helyett.

A játéknak soha nincs vége.

(#18) Def26 válasza dreampage (#17) üzenetére


Def26
félisten

Engem sajnos nem érdekel a gears of war de annak örülök, hogy jönnek a 60fps/4k játékok. :) Gondolom ez is benne lesz a gamepass -ban. :)

[ Szerkesztve ]

Fanboy Status: PS4:On, Xbox:On, apple:On, samsung:Off, Microsoft:Off, Audi :On,

(#19) ProEvoFan


ProEvoFan
nagyúr

Ha már a világ legerősebb konzolja reklámmal nyomulnak, akkor végre itt az ideje, hogy meg is mutassák egy windows exluzív címmel mit is tud a gép.Ami késik nem múlik elven.

(#20) myckey válasza dreampage (#17) üzenetére


myckey
veterán

Nem kell különösebb energiát fordítani az igazmondásra..... :N ;]

"Biztos mint a halál! Sóhaj, Szobaasszony, Fárosz.. 2, 9, 11. " Ha a kacsa nem tud úszni, nem a víz a hülye "

(#21) Wesder válasza Def26 (#18) üzenetére


Wesder
félisten

Minden MS cím Day1 Gamapass-os a jövőben.

[ Szerkesztve ]

I guess it's easy to see the world the way I do. The emptiness is a promise, the sin is just the proof.

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.