Hirdetés

2024. április 25., csütörtök

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#1) Plazmacucci


Plazmacucci
félisten

Ez már csak simán Gears? És tényleg volt negyedik rész? Megbukott? Miért nem hallottam róla?

Vissza kell vinnem pár kazettát.

(#2) DrakeWood válasza Plazmacucci (#1) üzenetére


DrakeWood
csendes tag

[link]
Volt :D
Én kijátszottam, nagyon tetszett.
Bár nekem mindegyik része bejött.
Meg van a fillingje :D :D

[ Szerkesztve ]

XBOX360 4EVER

(#3) $p@rr0w válasza Plazmacucci (#1) üzenetére


$p@rr0w
őstag

Tényleg volt, sőt van is hardveraprón gombokért vettem, találsz még bőven belőle.

Season pass az kurvára kiakasztó amikor a pályákat kötik hozzá és ezzel szétdarabolják a közösséget, szerencsére valami csoda folytán már a nagy kiadók mint az EA is rájött hogy ez még nekik se éppen jó... Nem tudom CoD-nál hogy lesz most, ott még megvan ez az ósdi lehúzás?

Kinőhetnétek már abból, hogy leírogatjátok miből nőttetek ki.

(#4) Plazmacucci válasza DrakeWood (#2) üzenetére


Plazmacucci
félisten

Oké de nemzetközileg is sikeres? Valamiért olyan ME Andromeda érzésem van. Egyébként majd meglesem. Köszi

[ Szerkesztve ]

Vissza kell vinnem pár kazettát.

(#5) Xaels válasza Plazmacucci (#4) üzenetére


Xaels
félisten

PC-s GamePass-ban is benne van, most 300HUF 1 hónap...

PSN ID: Lord_Machine_X /// SYMPHONIC POSTAPOCALYPTIC REINDEER-GRINDING CHRIST-ABUSING EXTREME WAR PAGAN FENNOSCANDIAN METAL

(#6) Csapoati


Csapoati
nagyúr

Nagyon jó, hogy ezt most már külön ki kell hangsúlyozni. :D

tehát a két csoportból a lassabbik legjobb idővel rendelkezőben lévők közül az ötödik legjobb időt futó indul majd a poleból.

(#7) szupermacs


szupermacs
veterán

Évek óta könyörgött mindenki a 4. részben a Season passnál, hogy értelmes tartalmakat adjanak. Sztori kieget, karaktereket, bármit. De nem! Megkaptuk az előző játékok pályáit amiket egyébként mindenki más is megkapott. Annyi különbséggel, hogy a Season pass tulajok privát meccsen is játszhatták őket. Akiknek nem volt SP, azok csak reménykedhettek a többiekkel együtt, hogy majd rosterben a játék random berakja őket a pályákra. Igen, a Gears 4-ben nem volt map választási lehetőség public meccseknél. Vicc volt.

(#8) Shepard válasza Plazmacucci (#4) üzenetére


Shepard
tag

Közepesen jó kritikákat kapott. Nem ütött akkorát, mint anno 360-on az első három rész, az biztos.

Nekem a co-op / horda mód tetszett, de a sztori szerintem elég nyögve nyelősre sikerült és fantázia sem volt benne sok.

Kíváncsian várom, ebből sikerül-e többet kihozni(?).

[ Szerkesztve ]

(#9) Plazmacucci válasza Xaels (#5) üzenetére


Plazmacucci
félisten

Majd ha pécén megjelenik a trilógia felújítva, na utána.

Vissza kell vinnem pár kazettát.

(#10) $p@rr0w válasza Plazmacucci (#9) üzenetére


$p@rr0w
őstag

Mivel Xbonera nem újították fel nem látok esélyt a pc-s verzióra.

Kinőhetnétek már abból, hogy leírogatjátok miből nőttetek ki.

(#11) szupermacs válasza $p@rr0w (#10) üzenetére


szupermacs
veterán

Gears 2-3 kapott X patchet, de ennél többet biztos nem szórakoznak velük.

(#12) Norb79 válasza szupermacs (#11) üzenetére


Norb79
őstag

Mivel már eljutottak oda, hogy Xbox one játékok natívban tudnak futni win10en, így gondolom előbb-utóbb elérhetőek lesznek pc-re, ha máshogy nem, akkor ultimate game passban mondjuk.

(#13) szupermacs válasza Norb79 (#12) üzenetére


szupermacs
veterán

One-on a 360 játékok is emulálva futnak, tehát biztos nem lesznek előző generációs exkluzív játékok. Mondjuk most a Halo Reach befutott, de a Gears szériában én nem reménykednék.

(#14) Norb79 válasza szupermacs (#13) üzenetére


Norb79
őstag

Hát nem tudom, ahhoz képest ha lemezen van meg az x360 játék akkor is letölti az egész x1 verziót, a lemezhez nem is nyúl, szóval ez nem az a klasszis emulátoros dolog. Az X-re updatelt esetén meg különösen értelmezhetetlen az emulálás szerintem, de lehet rosszul látom, sose mentem bele mélységében.

(#15) oriic válasza szupermacs (#13) üzenetére


oriic
HÁZIGAZDA

A BC rendszer nem szimpla emuláció, hiszen minden esetben a Live-ról letöltött adatokkal játszunk. (Lemezes verziónál is a lemez lényegében csak azért kell, hogy lássa a rendszer, hogy megvan a játék tényleg. De az adatokat a Live-ról szedi le)

Live-Die-Respawn

(#16) szupermacs válasza oriic (#15) üzenetére


szupermacs
veterán

Akkor internet kapcsolat nélkül nem is tudja lejátszani csak a lemezről telepített játékot?

(#17) oriic válasza szupermacs (#16) üzenetére


oriic
HÁZIGAZDA

Nem. Mindenképp kell első alkalommal letöltenie adatokat. Ha net nélkül teszed be a játékot hogy tolnád, akkor hibával vissza fog dobni. (Mármint persze ha korábban még nem volt leszedve a cucc)

[ Szerkesztve ]

Live-Die-Respawn

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.