Hirdetés

2024. április 25., csütörtök

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#1) sNORh


sNORh
addikt

cccsszh..mégilyet.. :F

Az önbizalom egyszerűen az a nyugodt, magabiztos állapot,ami pofára esés előtt eltölti az embert. "bár a két legismertebb tesztprogram, a Prime95, meg a world of warcraft hiba nélkül lefut" xD by Soni84

(#2) shtml


shtml
őstag

Első pillantásra érdekes megoldás, bár ahhoz képes kissé húzósnak tűnik az ára.

Arra azért kíváncsi lennék, meddig húzza egy "lényegében" pendrive-os megoldással, bár ha JFFS-t használ, akkor nem lehet rosszabb, mint egy SSD.

A szak­ember olyan barbár, akinek tudatlansága nem terjed ki min­denre. (Stanislaw Lem: Az Úr hangja)

(#3) Raymond


Raymond
félisten

"szeptembertől vásárolható meg 399 eurós ajánlott fogyasztói áron"

:)) Rohanok is elorendelni :U

Privat velemeny - keretik nem megkovezni...

(#4) engusz


engusz
veterán

A cím alapján először arra gondoltam, hogy egyáltalán nincs háttértára, mert netről pakolja le a dolgokat. Olvasás után jöttem rá, hogy elég meredek az ötlet, de bizonyos kompromisszumokkal nem kivitelezhetetlen. Mondjuk a becsúsztatható G cucc (bújtatott erotika) fix lenne, de az összes felhasználói profil, a beállításokkal együtt (netán programokkal), online tárolódna.

Nézzék meg közelebbről! Mert minél közelebb hiszik magukat, annál kevesebbet fognak látni.

(#5) shtml válasza engusz (#4) üzenetére


shtml
őstag

G-spot, te!

A szak­ember olyan barbár, akinek tudatlansága nem terjed ki min­denre. (Stanislaw Lem: Az Úr hangja)

(#6) Kriza


Kriza
őstag

Nem lenne rossz a cucc, mondjuk fele ilyen árban. Így viszont van bőven jobb alternatíva.

Fenntartom magamnak a jogot, hogy a kéretlen reklámban szereplő terméket nagy mennyiségben, kamu címre rendeljem.

(#7) macilaci78 válasza engusz (#4) üzenetére


macilaci78
nagyúr

És ahol nincs net, ezen még az infraport, BT sem beépített, nemhogy egy GPRS. :F
Nem beszélve egy-egy alkalmazás betöltési idejéről. :DDD

Ha minden kötél szakad, nem kell félni az akasztástól!

(#8) hcl


hcl
félisten
LOGOUT blog

Azért egy SSD-t elviselne...
Vagy legalább egy CF olvasót, abban van winyó is, sok gigás flash is..

Mutogatni való hater díszpinty

(#9) engusz válasza macilaci78 (#7) üzenetére


engusz
veterán

Annyi extra kütyü van ebben a masinába és annyira drága, hogy ez már bőven belefért volna. Nem lógott volna ki a lóláb. :) (Az alkalmazások elsőre töltődnének le lassan, utána már bármelyik user indítja el, csak a profilját szedné le hozzá.)

Nézzék meg közelebbről! Mert minél közelebb hiszik magukat, annál kevesebbet fognak látni.

(#10) Hebry


Hebry
senior tag

Ha kisméretű notit akarnék, nem ezt választanám.

(#11) simonzé


simonzé
addikt

Az MSI Winddel nem veszi fel a versenyt teljesítményben, és tudásban sem, nem beszélve a tárhelyről. Ja, az ár annál is 400EUR, igaz neki nincs G-pontja. viszont van HDD-je, ami ennek ennyiért még nincs.

I don't fit in. I fit out.

(#12) azbest


azbest
félisten

ennél nem lesz kérdés hogy linux vagy win kerül rá :DDD

(#13) 1010


1010
őstag

újabb innováció

(#14) keopsz


keopsz
HÁZIGAZDA

"It will be available in July in Australia for AUD $449, or about US $420" - ezt az engadget írta róla.. számoljunk. 70e pénz. kint.

asszem ezt a 900mhz-es loongson-t mérték be a sandrával itt, és az azért szép, h a 2gigás c8at is leverte, többek közt. (lásd #17es post)

a c8 pedig alázza a single core atomot.

kár, h max. wince-t portoltak rá, ettől tuti nem fogják többen használni.

http://www.gdium.com/ - amúgy.

szerzünk 1 ilyet júliusban aussieból. ;)

[ Szerkesztve ]

cantante di sampietrini

(#15) arty


arty
veterán

biztos x86 proc lesz ebben? ;) nem vmi saját csájniz?

"ugyanitt hazájából elüldözött nigériai herceg aranybányájának tulajdonjogát megtestesítő NFT jegyezhető."

(#16) bandus válasza engusz (#4) üzenetére


bandus
veterán

annyira azért még nem elterjedt sajnos az internet, hogy ez tökéletesen működhessen szerintem.

viszont kisebb vállalkozások számára ideális lehet. nem kell mindenkinek saját laptopot beszereznie, ha szüksége van rá valakinek akkor elhozza, leveszi a polcról a saját g-key-ét, és már mehet is biznicelni. szerintem lehet jövője :K

"a jövötsajnos nemlehet tudni csakhamárotvagy deakormegmár azajelen"

(#17) azbest válasza keopsz (#14) üzenetére


azbest
félisten

a #12-es postomba épp arra utaltam, hogy nem x86-os prociról van szó...

http://en.wikipedia.org/wiki/Loongson

:U

(#18) Integra


Integra
titán

ez kb az mint nagyvállalati környezetben a chipkártyás user belépés bárhol is vagy a földön. egyáltalán nem rossz elképzelés ez, csak mondjuk nem home juzernek, hanem mondjuk ilyen gépeknek könyvtárban és nyílvános helyen lenne inkább a felhasználásuk.
otthonra magamnak nem akarok ilyet dugdosni..
ugyanakkor saját profilt pendriveon mindig cipelem, bérlek valahol egy gépet egy órára és a saját beállításaimmal vagyok az nem rossz

...egy fecske nem csinál nyarat, viszont egy hülye százat csinál...

(#19) edipqe


edipqe
senior tag

ez pl tokre jó lenne bérelhető notiknál. mindenkinek saját g dugos cucca van, és amikor noti kell akkor 200 hufér bérled amig kell :DDD

I aint fightin! I would not give a f. if I would see a russian tank drivin flat bush on avenue. I aint shootin nobody, so call me a fagget! When the wars over Im gona be the fagget with two legs!

(#20) John Fowler


John Fowler
tag

Elolvastam a hírt, és csak annyit tudok mondani, hogy: végre!!

''A kocsmáros ért ehez, mert itt már öltek orvost is -régi étterem'' Rejtő: Piszkos Fred, a kapitány

(#21) Aprósólyom


Aprósólyom
addikt

Szerintem nem is rossz megoldás (kifejezetten tetszik), de nem kellene esetleg a kompatibilitás miatt egy x86-os változatot is kiadni?

Jevons paradox

(#22) aXXon


aXXon
senior tag

Kinézetre nem rossz, de ezzel a HDD nélküli megoldással halálra is ítélte az Emtec a cuccot, ebben szinte biztos vagyok. Illetve ami húzós még az az ára. Ha már netbook, akkor ennyiért, sőt, kevesebbért, sokkal kevesebbért ott az Aspire One és azt már helybél telepakolom filmmel, zenével, vagy akármivel... 8-16-32 giga?????? Ugyan menjenek már.....

"Van, amikor azt hiszed rosszabb már nem lehet. Erre két dolog mindig rácáfol: a Firefox és a magyar kormány ;)" - bartucc // ''Ember Te asztán nem kímélsz senkit, odab@szol a fílingnek!'' by Lev Andropov

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.