Hirdetés

2024. április 20., szombat

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#1) eldiablo


eldiablo
addikt
LOGOUT blog

Tényleg katasztrofális a jelenlegi játék kínálat.Egyszerüen nem tudnak lekötni a mai játékok,mert egyszerüen nincs bennük semmi egyedi vagy új.Hat-hét bőrt képesek lehúzni egy picit is sikeresebb alkotásról.
Sajnos ez a film iparra is igaz.Annyira sok a "sztár",de mégsem látni jó filmeket...

"...hamisítvány,hamisítványa..."
Kb ez van ma...

[ Szerkesztve ]

(#2) Darth_Revan válasza eldiablo (#1) üzenetére


Darth_Revan
veterán

Van azért jó pár játék ami le tud kötni...csak sajnos egyre jobban kezd divattá válni, hogy az alap játék legyen rövid, aztán meg kiadnak xy ezerért elérhető epizódokat...

(#3) eldiablo válasza Darth_Revan (#2) üzenetére


eldiablo
addikt
LOGOUT blog

Hát engem utoljára a S.T.A.L.K.E.R. tudott lekötni,azóta igazából semmi.De szerintem ez ízlés kérdése.

"kezd divattá válni, hogy az alap játék legyen rövid"
SiN Episodes Emergence-t ismered?Két óra sem volt a játék.Majdnem szét vágott az idegesség. :W Utánna meg veheted a folytatást x ezerért. :W

(#4) Janoska26 válasza eldiablo (#3) üzenetére


Janoska26
addikt

Ezért kell RPG-t játszani, a Kotor 1-2-vel hónapokig eljátszogattam, nomeg a Neverwinter Nights 2 mellett is megőszültem :DD és a kieget még el sem kezdtem :U

(#5) jasohn


jasohn
tag

Én az utolsó mentsvárnak a világ legjobb játékának folytatását látom(bár igaz,hogy ez is folytatás),ha hozza a szokásos Blizzard minőséget,akkor még van remény emberek!
Diablo III-at akarok,most!!!

(#6) Sirandrish válasza Janoska26 (#4) üzenetére


Sirandrish
legenda

csak nem mindenki szereti az RPG-ket

Every game has a story...Only one is a legend...The legend is back! This year...the Legend is reborn! The Legend of Zelda! --- A Zelda azért létezik, mert néhány évente meg kell csinálni a világ legjobb játékát....

(#7) Sirandrish válasza jasohn (#5) üzenetére


Sirandrish
legenda

ÉNIS!!!!
de nagyon félek..ugyanis akik a Dio2-t csinálták már nincsenek a Blizzardnál:(

Every game has a story...Only one is a legend...The legend is back! This year...the Legend is reborn! The Legend of Zelda! --- A Zelda azért létezik, mert néhány évente meg kell csinálni a világ legjobb játékát....

(#8) Janoska26 válasza Sirandrish (#6) üzenetére


Janoska26
addikt

Hát tudom sajnálni őket :DD

(#9) Sirandrish válasza Janoska26 (#8) üzenetére


Sirandrish
legenda

én imádom őket:)
FF,Dio,Grandia,TQ a kedvenceim:)

Every game has a story...Only one is a legend...The legend is back! This year...the Legend is reborn! The Legend of Zelda! --- A Zelda azért létezik, mert néhány évente meg kell csinálni a világ legjobb játékát....

(#10) Darth_Revan válasza Janoska26 (#4) üzenetére


Darth_Revan
veterán

Hát, azért a KOTOR 2-nél kicsit húztam a számat :) Az 1 hosszabbnak és jobbnak tűnt...
Neverwinter Nights 1-el és 1. kiegészítőjével játszottam csak, nah azok tényleg jók voltak :)

Red Alert 2 volt még anno ami nagyon megfogott, remélem a 3 is lesz ilyen jó!
Mostani játékok közül pedig a Bioshock volt ami nagyon tetszett!

(World of Warcraft-ot meg se merem említeni...cirka 2,5 évig voltam akítv előfizető és 1 hajszál választ el, hogy megint az install-ra nyomjak :) )

[ Szerkesztve ]

(#11) Wolverine válasza Darth_Revan (#10) üzenetére


Wolverine
félisten

Engedj a sötétségnek, Luke ;]

Próbáld ki a Witchert ;)

"I'm the best there is at what I do, but what I do best isn't very nice." (Wolverine) / "Hello, I'm the Doctor. Basically... run." (a 11. Doktor)

(#12) Sirandrish válasza Wolverine (#11) üzenetére


Sirandrish
legenda

nah az egy korekkt game lenne..csak sajna a kamerakezelése miatt egy lépcsőfordulót 5percig tartott bevennem:DDD

Every game has a story...Only one is a legend...The legend is back! This year...the Legend is reborn! The Legend of Zelda! --- A Zelda azért létezik, mert néhány évente meg kell csinálni a világ legjobb játékát....

(#13) Janoska26 válasza Wolverine (#11) üzenetére


Janoska26
addikt

no például, pár hétig megint el lesz vele az ember, és ami a legszebb az egészben, ahogy végigjátszottam, máris nyomtam a new game feliratra, és kezdtem mindent előlről kicsit más szálon :DD :C

(#14) Darth_Revan válasza Wolverine (#11) üzenetére


Darth_Revan
veterán

Lehet kipróbálom a Witchert :) Demót kipróbáltam, csak az volt a baj, hogy videókban szaggatott, játék közben a városban meg csak 22-23 FPS volt max grafikán a régi notebookomon :O (2,6Ghz CPU, Geforce 8600M GT VGA)
Ezért inkább félre tettem az ötletet egy ideig...pár nap és megjön a 8800M GTS VGA-val szerelt notebookom, majd azon adok neki egy újabb próbát :)

(#15) Sirandrish


Sirandrish
legenda

nekem egy jó kis Hack & Slash-t ajánljatok:)

Every game has a story...Only one is a legend...The legend is back! This year...the Legend is reborn! The Legend of Zelda! --- A Zelda azért létezik, mert néhány évente meg kell csinálni a világ legjobb játékát....

(#16) -kdM-


-kdM-
senior tag

huzamosabb jatekideje csak az rpg-knek, multis fps es rts-eknek van
(termeszetesen lehetnek kivetelek)

(#17) Janoska26 válasza -kdM- (#16) üzenetére


Janoska26
addikt

Mér, a Most Wanteddal és hónapokat játszottam :DD

(#18) Sirandrish válasza Janoska26 (#17) üzenetére


Sirandrish
legenda

én meg 1 napot se:D

Every game has a story...Only one is a legend...The legend is back! This year...the Legend is reborn! The Legend of Zelda! --- A Zelda azért létezik, mert néhány évente meg kell csinálni a világ legjobb játékát....

(#19) Janoska26 válasza Sirandrish (#18) üzenetére


Janoska26
addikt

senki sem tökéletes :U ;] ;)

(#20) eldiablo válasza Janoska26 (#4) üzenetére


eldiablo
addikt
LOGOUT blog

Diablo II(BNet),Line Age 2,Oblivion,Morrowind,NWN(1).Azt írtam ami legutoljára le tudott kötni hosszabb ideig. :DDD

(#21) Makaveli


Makaveli
senior tag

De az is biztos, hogy Peter Molyneux fia is meg lánya is szereti nézegetni a www.thepiratebay.org oldalt... :U

CoD2: Jager-cola xFire: safisniper CoD4: Jager-cola

(#22) trassher


trassher
addikt

Clive Barkers's Jericho elég jó játékra sikeredett. Igazából mostanában csak a DotA és a Lineage 2 köt le bár ezek nem új játékok. Utóbbi időben nagyon kevés élvezhető játék van, de ezek fele is atomerőművet igényel.

[ Szerkesztve ]

Redmi Note 7

(#23) Janoska26 válasza trassher (#22) üzenetére


Janoska26
addikt

Jerichot kb fél óráig bírtam :(
momentán a wizardry 8-at nyomatom, még mindíg le bír kötni ennyi évesen is, hol vannak ehhez képest a mai pár napos játékok :)

(#24) eldiablo


eldiablo
addikt
LOGOUT blog

A Diablo II az ami le tud kötni több éve. :)) Az L2 már annyira nem.

(#25) trassher válasza Janoska26 (#23) üzenetére


trassher
addikt

van akinek nem jön be. lehet az új vag miatt élveztem annyira :D . autós játékokból sincs nagy tolongás. TDU óta nem is kötött le egyik se

Redmi Note 7

(#26) Speed® válasza Sirandrish (#15) üzenetére


Speed®
HARDVERAPRÓD

PS, God of War. Eszméletlen. PCre nem tudok igazán jót. Ez is eszméletlen..

(#27) Gyusz


Gyusz
őstag

Szerintem a tavalyi év minden idők egyik legjobb játékkínálatát hozta PC-n, bár az is igaz, hogy a legtöbb játék multiplatform volt.

(#28) RetroFighter


RetroFighter
tag

Igazából azt sem értem, hogy miért kell a mai napig a DVD-ket erőltetni a PC-s dobozos kiadásoknál... Akinek a dobozos játékokra fáj a foga (mint, ahogy nekem is) újítson be egy Blu Ray olvasóra. Aki pedig sajnálja erre a pénzt annak ott van a most aktuális steam sale :R

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.