Hirdetés

2024. április 24., szerda

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#1) tsii_H


tsii_H
tag

lehet csak nekem nem egyertelmu, de azt legalabb odairhatnad hogy melyik game milyen platformokra jelenik meg, mondjuk moge zarojelben :F

(#2) Skizz


Skizz
addikt

Mi ez a Split Second? Olyan Burnout Paradise feelingje van... vagy egy újabb tucat-arcade? :F

(#3) guitarhero11 válasza tsii_H (#1) üzenetére


guitarhero11
csendes tag

sztem is

(#4) jasohn


jasohn
tag

Má nem azért a húsz fillérért, de hol itt a képözön?
20 kép 5-6 játékból nem igazán nevezhető képözönnek.
Azt nem értem mi a valognak vannik ilyen kis hírszerűségek vagy mik, amikor annak sokkal jobban örülnének szerintem az emberek, ha egy ritkábban megjelenő, de hosszabb terjedelmű, összefoglalóbb tartalmú és nem utolsó sorban érdekes cikket produkálnának az emberek itt a Gamepodon.
És miért nincsen semmi szöveg vagy egy kis ismertető a játékokról, én is tudnék idedobmi a hugom rajzaiból 4-5-öt és az lehetne a Paint 2 vagy nem tudom.
Hát kérdem én nehéz lenne egy két értelmes mondatban leírni, hogy mit is keresnek itt ezek a képek???

Bocsánat aza off-ért, de hónapok óta nem látok itt értelmes cikket még havi bontásban sem 2-nél többet, pedig naponta többször megnézem az oldalt, mert várom a Diablo3-ról a friss infókat, de minek... :U :U

(#5) Viktor77 válasza Skizz (#2) üzenetére


Viktor77
titán

Videó.

Csinálni kell. Kész. Pont.

(#6) Sirandrish válasza jasohn (#4) üzenetére


Sirandrish
legenda

Ne haragudjál már rám léccives..szóljál a játékfejlesztőknek illetve kiadóknak hogy márpedig te nem vagy kiváncsi az ilyen hírekre és ezért ne is jelenjen meg egy hír se csak a Diablo 3ról.

Ha megnézed 1-1 játékhoz 2-3 vagy max 4-5 képet adnak ki(ahhoz képest ez a 25-30kép képözönnek számít) hírenként..erről sem én sem a gamepod nem tehet...nah mármost ha van egy időpont meg 5 kép arról hogy írjon bárki is novellákat?
Ilyen hírek/cikkek keringenek neten..ha neked ez nem tetszik akkor ne olvass...ennyi..a Dio 3ra meg még bőven várhatsz szóval nem kell naponta benézned..

guitarhero11 & tsii_H legközelebb odaírom..

[ Szerkesztve ]

Every game has a story...Only one is a legend...The legend is back! This year...the Legend is reborn! The Legend of Zelda! --- A Zelda azért létezik, mert néhány évente meg kell csinálni a világ legjobb játékát....

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.