Hirdetés

2024. április 25., csütörtök

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#9) Mizol29


Mizol29
senior tag

Nekem is tetszik a játék. Sokan világ megváltást akarnak az nfs sorozattól. Ez mindig is egy arcade kis autós játék lesz és kész. Nekem eddig sem volt semmi bajom az irányítással. Ha szimulátort akarok akkor megyek egy olyan kaliberű játékkal játszani. Azt se értem, hogy sokan felhozzák az UG 1-2-őt, hogy az mennyire király is volt. Nem tagadom tényleg jó volt én is rengetegszer kivittem és imádtam, de eltelt pár év és lehet csak a nosztalgia él bennünk és azért tűnik jónak. Lehet valaki elővenné most és már annyira nem kötné le. Az mivel volt jobb game? Kérdem én. Sokan meg se tudják válaszolni, hogy az mivel volt jobb mint a mostani részek csak, hogy az jobb volt és kész. Tényleg voltak elég gyengére sikeredett részek, de na, nem lehet ennyi részt úgy megcsinálni, hogy azok mindenkinek tetszenek. Sokan csak annyit szeretnének ha UG 1-2 őt megcsinálnák mai grafikai köntösben öltöztetve oszt jó napot. Sajnálom azokat is akik ennyire negatívak és nem tudnak vagy akarnak pozitívak lenni. Lehet csak én nem várok el sok mindent a játéktól és nincsenek nagy igényeim meg elfogult is vagyok. Lehet, lényeg a lényeg én várom és kíváncsi vagyok rá és nem síránkozok, hogy ez megint egy szar rész lesz.

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.